• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vaginální kroužek NuvaRing, máte zkušenost?

25. října 2016 
Dobry den preji. Prave mi ma doktorka predepsala krouzek Nuvaring. Mam totiz strasne silne priznaky PMS, ktere mi zasahuji do vsech oblasti (vztah, prace, rodina...). Klasicke pilulky odmitam, protoze jsem po nich pribrala, snizilo se mi libido a zrejme mi vazne nesedly. Tak se ted bojim. Doktorka rikala, ze vaginalni krouzek by mi mel pomoct prave na priznaky PMS, zklidnit bolestivou menstruaci a nezatezuje tak organismus, pry je to nejsetrnejsi metoda pusobici lokalne v male panvi. Chtela bych se vas - zkusenych zen - zeptat, zda jste mely podobne obtize (PMS) a po uzivani krouzku vam aspon trochu odeznely?
Co jsem cetla prispevky zde, hodnotite kladne, ale prece jen, jsou stare tri roky. Cim vice nazoru, tim lepe. :slight_smile: Moc vam dekuji za pripadne reakce! :wink:
21. čer 2016 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdysi jsem nuvaring mela a byla jsem s nim max spokojena.jen ta cena,ale jinak za me super
22. čer 2016 v 08:55  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem ho také používala a byla max. spokojená. Kdybych nerezignovala na hormony, asi ho užívám i nadále.
22. čer 2016 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi jsem jedna z mála, ale já spokojená nebyla, dokonce mi při sexu vypadl....
22. čer 2016 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@weweparis S Nuvaringem jsem skoro MS neměla, natož bolesti , paráda :wink: Teď naopak jsem musela HA úplně vysadit (přiznám se, že HA jsem brala hlavně kvůli cyklu a problémům s ms), a to je děs... bolesti, silná ms, blbě od žaludku.... :sweat_smile: takže ano, za mě Nuvaring super (z HA co jsem zkoušela od svých 19ti do 35ti - 3 druhy tabletek + Nuvaring - Nuvaring byl nej )
22. čer 2016 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, kroužek používám půl roku, jsem s ním spokojená. Nikdy mi nevypadl, ani při sexu, partnerovi nevadí. Ale je možné ho vytáhnou na 3 hodiny, samozřejmě se nesmí vytahovat pořád!!! Menstruaci mám o trochu slabší než po pilulkách, cca 3 dny a velmi slabou, bez bolestí (ty jsem ale neměla nikdy). Kroužek je výhodnější v tom, že sice obsahuje hormony, ale ty nejdou přes celý trávící trakt, prostě přes celé tělo, takže ani zvracení nebo průjem nesnižují jeho účinek! Když kroužek přestanete používat, můžete klidně okamžitě otěhotnět, takové to "pročištění těla od hormonů" je mýtus.
26. črc 2016 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
po jakékoliv HA je s tím problém..
27. črc 2016 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám a byla jsem s tím celkem spokojená...
17. srp 2016 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
chci se zeptat, jsem behem tydne bez krouzku chranena?
8. říj 2016 ve 03:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky chci se zeptat co se stane když si vemu krožek týden po menstruaci mám ho poprvé
25. říj 2016 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek