Vynechání antikoncepce a nechráněny styk

kindlovver
30. bře 2019

Ahoj,
12.3. jsem přestala brát antikoncepci (a MS mi končilo 14.3., respektive takový ten týden kdy se menstruuje a nebere anc). Pak jsem byla nemocná (nachlazení a zvýšená teplota) a zapomněla jsem opět začít brát nové plato. Začala jsem jej brát až 18.3. A 21.3. jsem měla nechránění pohlavní styk, ale partner do mě nevyvrcholil ("vyndal ho"). O miminko se nesnažíme. Potřebuju vědět jaká šance je, že otěhotněnm (prostinor ani nic podobného jsem si nevzala ale antikoncepci beru teď už pravidelně a ani jednou jsem nezapomněla.) Myslíte, že můžu být těhotná? Nevím si rady..

sudylichozrout
30. bře 2019

@kindlovver pravdepodobnost samozrejme existuje, ale myslim, ze v tvem pripade bude dost mala. Zatim se nestresuj 🙂

hermij
30. bře 2019

Nula nula nic... Šance je stejná, jako kdybyste celou dobu užívala, tzn. 0,03% což je udávaná spolehlivost HA. 5 dní po vysazení jste chráněná a začala jste brát 6. den. A hlavně, muselo by se jednat o extra "štěstí", že by byly spermie už v preejakulátu a byly strašně rychlé a vy jste ovulovala i navzdory umělým hormonům.

kindlovver
autor
31. bře 2019

@hermij Děkuji 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru