19.11. ET. Byl také někdo?

verumon
23. lis 2022

Ahoj snazilky, 19.11. jsem podstoupila ET, je tu někdo také byl? Můžeme čekat společně na výsledky ☺️

verumon
autor
4. pro 2022

@iriss86 ahoj, tak co test? Kdy máš jít na krev?

iriss86
7. pro 2022

@verumon testy nic pořád bílo na krev jdu v pátek.Cipek nízko,stavy kromě toho že hlava jede mod "nepovedlo se"žádný A jelikož jsem debi.l spletla jsem Datum ET číslem DC v kalendáři 😂😂😂 tak jsem tě uvedla v omyl.
Takže oprava:ET byl 25.11. (18 DC) já viděla v MŠ kalendáři velké číslo 18 a úplně mi splynul datum.Za to se omlouvám.Ale i tak ten zbytek dle DC testu po ET nic
dnes 12.den po ET a taky noc takže asi v pátek na krvi nebude pro mě překvapení že nic není.Co ty?

verumon
autor
7. pro 2022

@iriss86 to je mi líto,ale pořád není nic ztraceno, já byla na krvi v pondělí, HCG bylo 5123,takže to vypadá nadějně a příští čtvrtek jedu na ultrazvuk. Tobě moc držím palce a určitě dej v pátek vědět

reniviki
7. pro 2022

Ahoj já jsem v prvním IVF mám za sebou první zamlkle těhotenství, 2 ket mimoděložní přišla jsem o vejcovod, 3 ket negativní, 4 ket negativní, 5 ket dvě blastocisty najednou a od 7 dne špinění ,8 den zkouška Hcg negativní, je brzo ale myslím že by tam nějaké Hcg mělo být už 8 den po ket. Máme ještě poslední pokus take jsou zmrzlici po 2. Beru gynprodil 1-1-1 a kyselinu.

reniviki
7. pro 2022

@verumon můžu se zeptat kolik ti je let?

iriss86
8. pro 2022

@reniviki Tak to mě mrzí,já neměla mrazacky žádné.Vypotila jsem 2 vajíčka.ale jen jedno bylo k opu a místo na genetiku putovalo rovnou zpět ke mimoděložní jsem měla ze snažení doma před vstupem do caru.Jsem zvědavá co dál když se zítra potvrdí,že nic.Amelgen mi drží ms a čípek.Drzim palečky až vše dopadne dobre

iriss86
8. pro 2022

@verumon a máš 1 nebo se chytly obě?

reniviki
8. pro 2022

@iriss86 myslím že se nechytne ani jedno pořád spinim a Ms mě zadrzuje gynprodyl

verumon
autor
8. pro 2022

@iriss86 ještě nevím jestli se chytli obě, ultrazvuk mě čeká za týden 🤷

verumon
autor
15. pro 2022

Ahoj holky, ze dvou embryo se udrželo jedno, díky Bohu 🙏 už bylo vidět i srdíčko, další kontrola 27.12. všem vám moc držím palce ať se brzo zadaří

denissima
15. pro 2022

@verumon Gratuluju 🙂

verumon
autor
16. pro 2022

@denissima děkuji ☺️