5. den po KET. Měl už někdo tak brzy pozitivní test?

majka116
8. únor 2023

Ahoj, jsem dnes 5. den po KET 5 denní blastocysty, a transfer probihal bez ovitrelle, beru pouze gynprodyl. Včera jsem zkoušela test, a uz jsem měla ducha a dneska je mam pocit ze i silnější. Vím ze je ještě brzo s spoustu věci se muze změnit, ale meli jste taky někdo uz takhle brzo ducha nebo pozitivní test? Vrchni je včerejsi, spodní je z dneska. 🥹

laxesis
8. únor 2023

Ano, měla jsem to samé (dávali mi 5denní hb)=) po ketu hnízdění probíhá vlastně hned, to základní ideálně do jednoho - dvou dní. Embryo už nikam moc necestuje a usadí se a do 2 dní od toho základního uhnízdění se produkuje hcg, takže by to odpovídalo=) Cca týden ještě bude trvat finální zavrtání, ale zatím potichoučku gratuluju, ať sílí 🍀

majka116
autor
8. únor 2023

@laxesis Dekuji moc. v den transferu a den po mi nebylo vůbec nic, ale od 2 dne vecer me bolí břicho jako na ms, tak jsem doufala ze by to mohlo byt uhnizdeni. Ještě porad to břicho bolí, ale doufám ze to teda je dobre znamení. Dekuju!💚

laxesis
8. únor 2023

@majka116 určitě je to možné, mě bolí jako na ms doteď, občas lepší, občas horší.. (11tt) =) 🍀 všechno se tam dole prokrvuje, to je tím=) blbá by byla hodně intenzivní bolest, ale tohle je normální.

europa00
8. únor 2023

@majka116 ano krásný test jsi 10 DPO to už je čárky možné vidět ❤️

sorboni30
8. únor 2023

@majka116 to sice ano, ale taky můžou reagovat látky z těch léků co se píchaji na ovulaci..myslím, že to může zkreslovat pak tehu testu a až 8-9 den vymizí..
Takže bych testovala další dny a sledovala jak čárka sílí

majka116
autor
9. únor 2023

@sorboni30 ja jsem žádnou injekci ani nic co obsahuje hcg neměla 🙂

sorboni30
9. únor 2023

@majka116 tak to je potom jasné 😉 Držím palce a hodně štěstí ♥️

hajglish
10. únor 2023

@majka116 I tady te najdu 😛Maji tohle je uz jasny ❤️❤️🍀🍀Jinak to jsem ja Martina ze skupiny 😘

majka116
autor
10. únor 2023

@hajglish 😂😂😂ja jsem všude😀❤️❤️

hajglish
10. únor 2023

@majka116 Ja taky 🙈😂😂😂❤️❤️❤️

verstastna
20. únor 2023

@majka116 mě řekli v CAR že nemám dělat těhu test dřív než za 14 dnů. Že je vždy pozitivní ze začátku kvůli působení hormonů které jsem brala před Ket.

europa00
20. únor 2023

@verstastna to není pravda bývá už velmi velmi slabé pozitivní 10 max 12 dni od pochnuti ovitrelle. 9 DPO což bylo 4 dny po vložení už tam vYl duch z tehu, a odlišite ho jednoducho ho jednoduše tím ze ovitrelle vypechava a hcg klesá a test he slabší až úplně negativní zatímco těhotenstvím čárka zesiluje jsk hcg roste. Takže většiny žen už 4 dny po ket ví jestli se to pondělí nebo ne - samozřejmě zo nezarucí donosene a porod dítěte. Embryo sd nemusí udržet atd atd. Ake testovat úplně v klidu můžete už par dni po transferu

majka116
autor
20. únor 2023

@verstastna To je pravě to co jsem psala uz v původním příspěvku, ze jsem žádné léky ani injekce neměla. 🙂