Čeká nás IUI, vyšlo některé napoprvé?

hanicinka
1. črc 2012

Ahoj holky jsem tu poprvé. Snažíme se o mimčo pět let, nyní jezdíme do Stellartu v Teplicích.Čeká nás první IUI. Vyšlo Vám to některé napoprvé? Mám endometriozu, tak to vše půjde obtížně, ale bojujeme. Ještě žádné dítko nemám tak alespoň jedno. Máte někdo podobný problém, potřebovala bych povzbudit. Děkuji všem. 🙂

ruzicka06
15. kvě 2018

@biedronca No poslední dobou také zvažuju IUI. Mohu tě poprosit o nějaké info bližší k tomu? Když jste byli kvůli tomu v CAR. Jinak na průchodnost vejcovodů jsem málem také šla. Ale asi deset dní před operací jsem zjistila, že jsem těhu 🙂 Akorát to pak nedopadlo ☹ To bylo loni, a teď v únoru opět nevydařené těhu...také mi bylo řečeno, že když jsem dokázala 2x otěhotnět přirozeně (i když to nedopadlo..), tak není třeba tu průchodnost dělat.

biedronca
Autor odpověď smazal
Zobraz
biedronca
2. črc 2018

Zdravím! Protože jsem vubec nereagovala na Clostyl (mam PCOS),ani v dalším cyklu na jeho zdvojenou dávku....pak dokonce ani na injekce Menopuru,dostala jsem konskou dávku hormonů v injekci, které se používají ke stimulaci pred IVF, a dnes folik 21mm a provedeno PRVNÍ IUI a pichnut Ovitrelle. Ve středu na IUI znova.

kamino
2. črc 2018

Vyslo,.vysledku bude pristi.tyden 6 let 🙂

biedronca
Autor odpověď smazal
Zobraz
biedronca
4. črc 2018

holky, tak i pres zanet a Atb, jsem dnes na 2 inseminaci byla.Volala jsem tam, ze to rusim, a doktor rikal ze Atb nicemu nevadi, a je skoda kdyz jsem tak byla nstimulovana, ze nezkusit.Folik prasknul, jeste tam jsou 2 co nepraskli, sliznice ukazkova.

biedronca
13. črc 2018

Holky.... 11DPO kdyby to vyšlo, by byl aspon duch, ne?