Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

inza_ivd
14. lis 2013

@darkwitch:teda tobe to pekne naskakuje 😎 😀

darkwitch
14. lis 2013

@inza_ivd to teda 😀 vždycky mě to překvapí jak rychle to letí...

engele
14. lis 2013

Založila jsem novou diskusi k porovnání různých CAR, pokud budete mít čas a chuť poprosím Vás o Vaše objektivní názory ať pomohou nováčkům dále v jejich rozhodování :
https://www.modrykonik.cz/forum/asistovana-reprodukce/porovnavani-car-vase-zkusenosti/

Moc díky!

pucik2
28. lis 2013

ahoj , prosím Vás o pár rad či názorů. Do genetu chodíme s manželem již rok , máme za sebou 2 krát inseminaci a jednou ICSI ,bohužel bez úspěchu. V lednu nás čeká PICSI . Chodíme k paní doktorce Langerové. Máte s ní někdo zkušenost? Stalo se Vám, že jste přecházely od jedné doktorky k jiné ve stejném centru? Máte někdo zkušenost s Apolinářem? Děkuji a všem držíím palečky ...není to jednoché....

mandre
1. pro 2013

tady je teda mrtvo 😀 , nám je 1 měsíc, přibrali jsme kilo, takže další žravec 🙂 ...starší bratr při kojení demoluje byt 😀 , no mazec, ale jsou to zlatíčka 😉 😉 😉

inza_ivd
1. pro 2013

@mandre: 😀 😀. no my mame v sedmi mesicich 10 kilo a 76 cm a sežereme co vidime 😀

mandre
1. pro 2013

@inza_ivd 😀 😀 před Kristiánkem nemůžeme nic jíst, chce všechno, tuhle jsme mu teda dali kousek zavináče, on, že mňam, dobrá rybička 😀 😀 ....má teď 13,5kg. A co je dobrý, má hrozně prořízlou pusu, strčí do kapsy kde jaký 3letý dítko, všem vypráví, že maminka je doma s Adriankem a že byla v nemocnici, že se tam Adrianek narodil a jak tam jezdili s tátou autem, mluví ve větách....už nemůžeme doma svévolně nic řikat, taťkovi to občas ujede, no Kristiánek huláká do prdele, do prdele a pak řekne, že je to ostuda a že se táta stydí 😀 😀 😀 ...nejlepší hláška je, na ulici potká cizí pani a řiká jí: " Dobrý den, pani, kde se tady berete????" 😀 😀 😀

flyfrog
2. pro 2013

@pucik2 ahoj, já jsem začla do Gennetu chodit akorát v létě - právě k MUDr Langerové a jsem s ní moc spokojená. Do Gennetu jsem utekla z Apolináře, kde jsem se léčila skoro dva roky s tím, že tam žádný můj lékař nebyl - tam záleží, kdo zrovna slouží, k tomu prostě jdeš. To mi nevyhovovalo, proto jsem zkusila Gennet a jsem nadšená, už jenom proto, že se mi konečně věnuje jen jeden lékař 🙂

betox
4. pro 2013

@mandre chacháá...tak to nemá chybu 😀 😀 😀 Kristiánek je dobrej šoumen
@inza_ivd Holky, buďte rády za "žravce", my v 11 m. 7,2 kg a bojujeme o každou lžičku 😒

inza_ivd
4. pro 2013

@betox: my bojujem taky o kazdou, ale v opacnem smyslu...mu je kradu a nechce se nechat osidit 🙂

raducha
4. pro 2013

AHOJ VŠEM,DNES JSEM BYLA NA KONZULTACI NA GENNETU A UŽ SE VEZU S VÁMI. 😉 ZÍTRA MĚ ČEKÁ V KARLÍNĚ ODBĚR KRVE AŽ DOSTANU MS TAK VYŠETŘENÍ 4D UZV A ODBĚR KRVE A IMUNOLOGICKÉ VYŠETŘENÍ ATD.NO PROSTĚ MAZEC. NAŠTĚSTÍ JSEM KLIDNĚJŠÍ PROTOŽE TO POCTUPUJU UŽ POTŘETÍ .DVAKRÁT TO BYLO V ROCE 2011 😉

betox
5. pro 2013

@inza_ivd 😉 To je ta lepší varianta... 😀

inza_ivd
23. pro 2013

Pohodové vánoce a vše nejlepší do roku 2014

zavlacka
30. pro 2013

Dobrý den mohu se zeptat kolik vás vyšlo ivf v genetu (nejsem samo platce)Zajíma mě cena abych se mohla rozhodnout Mockrátděkuji za odpoveď

darkwitch
31. pro 2013

@zavlacka ono je to ruzne zalezi cim stimulujes jake potrebujes davky a moje ceny ti moc nepomuzou protoze od meho posledniho ivf uteklo dost casu a ceny se zmenily, stejne to tu ma spousta holek...

inza_ivd
31. pro 2013

@darkwitch:ta tobě to pěkně letí 😆

darkwitch
31. pro 2013

@inza_ivd letí to tak že bych to nejradši občas zastavila a řvala počkej já ještě nejsem připravená, ale vzhledem k tomu, že to nebudu nikdy, tak už se těším až se zbavím břicha a začnu si užívat miminka 🙂

meyryen
1. led 2014

@zavlacka aktuální prosincová cena byla 30 000 😉 Ale absolutně se nedá zobecnovat.....předcházející pokus mě vyšel cca na 5000 ......

zavlacka
2. led 2014

Děkuji tak já počítám s 10000 tisíci určitě,ale pevně doufám že,to nebude třeba a povede se nám to normálně 🙂

vveru
4. led 2014

Ahojky holky, po dlouhé době jsem zase nakoukla, nějak nestíhám 😖 což mi je docela líto, ráda jsem sem k Vám chodila. Chci Vám popřát vše nej, nej do Nového roku a spousty štěstíčka!

Jinak dark @darkwitch tý jo, to to letí, neskutečný jak to utíká, si pamatuju 6tt a teď už 35tt, moc, moc držím palečky!

raducha
4. led 2014

AHOJ,TESTY Z KARLÍNA DOPADLY DOBŘE A VČEREJŠÍ KONTROLA U DR.LANGEROVÉ TAKY. VČERA JSEM DOSTALA MS A UŽ VYFASOVALA I PUREGON PEN KTERÝ SI ZAČNU PÍCHAT OD NEDĚLE. 8.1. JDU NA KONTROLU DO GENNETU A PODLE VÝSLEDKŮ SE UVIDÍ DÁL. KDYŽ TO PŮJDE DOBŘE TAK MĚ ODBĚR VAJÍČEK ČEKÁ MEZI 12-14.1. 😅

darkwitch
4. led 2014

@raducha držím palce 🙂

betox
6. led 2014

opožděně taky všem přeju všechno njelepší v novém roce, hlavně hodně zdraví, lásky, štěstí a spoustu důvodů k radosti
@darkwitch to snad ani není možný, vždyť už budeš za chvíli rodit...Hele, připravená nebudeš fakt nikdy 😉 Ještě si ale zatím užívej bříška 🙂

darkwitch
6. led 2014

@betox já si myslím, že připravená nebudu nikdy 🙂 prostě to budu muset zvládnout stejně jako ty miliony žen přede mnou 😀

betox
7. led 2014

@darkwitch no jasně, že to zvládneš a navíc tu zkušenost Ti stejně nikdo nepředá, tu musíš udělat sama 😉

inza_ivd
7. led 2014

@darkwitch:určitě to zvládneš....

mandre
7. led 2014

@darkwitch tak držíme palce, my už jedeme 3.měsíc 😝 ....těsně před porodem se to vleklo a teď to letí jako blázen
a my zase bojujeme s kojením, prvních 6 neděl pohoda a od té doby furt řešíme ucpávání mlékovodů, bolí to děsně při kojení, nevím, jak to definitivně vyřešit.

mandre
7. led 2014

@betox a jak letos, bude sourozenec? 😉

betox
9. led 2014

@mandre no ve mě se to pořád pere...Kdybych volila srdíčkem, tak do toho jdu hned, ale rozum říká počkat. Mám strach, jak bych to všechno zvládla (pořád při malé pracuju, barák, 2 psi, kocour). Na druhou stranu nejsem fakt nejmladší a něco mám v tomhle směru za sebou, takže čekat asi není na místě 😒 Ale momentálně jsem děsně unavená 😢 Co Ty, jak to zvládáš?

inza_ivd
9. led 2014

@betox: ja to mam ted uplne stejne jako ty......jinak uz jsme plne na formuli HA a koncem ledna zkusime prejit na normalni mliko