Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

inza_ivd
24. únor 2015

@mandre: bezva napad. Ja teda budu moci az v dubnu nejdrive. Cely brezen jsem na horach 😀

zuhra
24. únor 2015

Prosím o radu. Máme tři zt, jsme objednání do gennetu. Predtim mne gynekolog nechce poslat na zadna vysetreni - infekce aj. Je to standardní postup? Co nás čeká? Dekuji

donia
24. únor 2015

@zuhra ahoj, jsme spolu i v jinem foru 😀
Muj gyn. take nic neresil, rovnou nas poslal do Gennetu a az tam nas poslali na vsechna mozna vysetreni - horm. profil, genetika, immuno, atd. Jak potrebovali. Takze to neni az tak nestandardni. Zalezi asi jak ktery gynekolog, verim, ze jsou i taci, kteri to nejdriv resi sami. I kdyz spis resi proc nejde otehotnet a pak posilaji do CAR. Kdezto ty otehotnis v pohode, jak je videt, ale proste z nejakeho duvodu se to neudrzi nebo zamlkne, tak verim, ze na to je klasicky gyn.kratky a tak radeji posila do CAR. My chodime na Letnou.

zuhra
24. únor 2015

@donia dekuju moc, ja uz z toho začínám byt neuroticka;( táhne mi na 38, tak ani nemáme cas. Jdeme taky na letnou. Jak se vede? Ja 2 tydny po revizi

donia
24. únor 2015

@zuhra To verim, ze vek ti na klidu neprida. Ja jsem jeste starsi, ale je fakt, ze 2 deti uz mam. Ja mela revizi uz v srpnu, pak jsme museli cekat, v listopadu jsem stimovala na IVF, ale s takovym silenym vysledkem, ze ze zdrav. duvodu nemohl probehnout ET. Davala jsem se dohromady do ledna. V unoru bych uz KET mohla, ale jeste jsme to nechali, takze KET me asi ceka v breznu.
Uz mate u nekoho termin? Ke komu?

zuhra
24. únor 2015

@donia jdeme 4.3. Jméno jsem nezaznamenala, něco jako krutova? Netušís časový horizont vysetreni? Do výsledku máme zákaz snažení;(

donia
24. únor 2015

@zuhra HP mi rekli myslim at se objednam 4DC, takze hned jak to pujde. Na genetiku jsme se taky objednavali hned a termin byl myslim relativne hned a immuno posilali az kvuli IVF.

vveru
24. únor 2015

@majcam To má zmáknuté 😉
Dnes nás pustili z porodnice, od soboty jsme komplet 🙂 Máme Viktorinku, 51cm a 4470g, je to kus ženské.

darkwitch
24. únor 2015

@vveru gratuluju 🙂

monnn
24. únor 2015

@vveru Gratuluji!!! 😵

inza_ivd
25. únor 2015

@vveru:gratuluju.Teda opravdu kus ženské 😀

darkwitch
25. únor 2015

Tak jedno ditko prospiva druhe je pry zamlkle. Tak doufam ze aspon to jedno to zvladne, ale ja mu verim 😀

monnn
25. únor 2015

@darkwitch musí,uvidíš to prtě to zvládne 😵 a u toho zamlklého to je definitivní nebo je tam šance ?

darkwitch
25. únor 2015

@monnn přišlo mi, že u toho zamlklého šance není, když nebyla srdeční akce ale kdoví, zas mi přišlo že od pondělka vyrostla obě stejně, ale to může být jiným utz... budu počítat s jedním v nejhorším mě ještě překvapí 😀

inza_ivd
25. únor 2015

@darkwitch: urcite to jedno to zvladne. Neboj treba za mesic bude velike prekvapeni a budou tam dve. Treba si to druhe dava malou pauzicku a nechava vyniknout to druhe 😉

vveru
27. únor 2015

@darkwitch
@monnn
@darkwitch Holky, moc Vám děkuju =o* A všem Vám držím moooc palečky!

darkwitch
9. bře 2015

Tak ja vam tu radu nakonec doplnovat nebudu

monnn
9. bře 2015

@darkwitch počkej,jak to? Klárko co se stalo??? ☹

darkwitch
9. bře 2015

@monnn zamlkli obe. Zitra jdu na revizi

monnn
9. bře 2015

@darkwitch to je mi moc líto,moc jsem ti to přála,ale snad se brzy zadaří a posílíš naši řadu o něco později !!!

darkwitch
9. bře 2015

@monnn dekuju.

inza_ivd
9. bře 2015

@darkwitch: to je mě moc líto.neboj když to šlo teď tak za chvili se k nám pridas...hned to rozšířis příští rok

zuhra
9. bře 2015

Ahoj, nevíte podmínky, aby pgd hradila pojišťovna? Dekuji

monnn
10. bře 2015

@zuhra my jsme v Gennetu před 5 lety za PGD platili 15 000Kč

zuhra
10. bře 2015

@monnn Dekuji moc. Bylo to na pojišťovnu? Měli jste blbe genetiku, nebo jen vek a potraceni?

monnn
10. bře 2015

@zuhra jj měli jsme IVF s PGD 4 pokusy "hrazené " pojišťovnou ,my jsme měli genetický problém ☹ každopádně to PGD zaplatíš jen jednou ¨- před první stimulací 😉

zuhra
10. bře 2015

@monnn tak alespoň ze tak, penězi neoplyvame, haha. Jsem uz objednána ke krutilkove, ať mi to vysvetli

pjja
10. bře 2015

Ahoj holky, narazila jsem na vaši diskusi.. stalo se některé z vás, že srdičko tlouklo jak mělo – zkraje 6tt a o týden později už tlouklo jen málo – tj. nižší tepová frekvence? A jak to dopadlo dál? Jsem po pátém ivf a zase to asi vypadá špatně..

petap1
11. bře 2015

darwitch: ani jsem nestihla pogratulovat a už musím napsat, že je mi to líto 😒 Ale určitě se zadaří, když to šlo jednou půjde to i podruhé...my to po zamlklém zkusili hned druhý cyklus a vyšlo to 😀

vveru: veliká gratulace k holčičce 🙂

Srazík bych dala, pokud to dáme logisticky dokupy 🙂

darkwitch
11. bře 2015

@petap1 doufám, že se pak zadaří rychle a tentokrát to dobře dopadne 🙂