Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
28. dub 2010

vveru zadna treti moznost neni 😉

darkwitch
28. dub 2010

ano uz 5+0 je sesty tyden

vveru
28. dub 2010

Tak, tak 😉

darkwitch
28. dub 2010

je skvele jak to mam vsechno za tu dobu na koniku nastudovane 🙂

darkwitch
28. dub 2010

ale kdyz jsem koukala jak holky tehotni jedna za druhou a kazda se pta na totez tak jsem z toho krapet vysilovala, ale ted jsem uz mnohem klidnejsi a trpelivejsi, nez zase dojde ms 😀

vveru
28. dub 2010

Dark vítej v klubu 😀

petap1
28. dub 2010

Holky díky..já jsem z toho byla zmatená 🙂

Tak a vemte na vědomí, že já jsem začala vlnu //...udělala jsem to trošinku nepředpisově, ale to neva....teď už to pojede jak po másle..jasan 😀

darkwitch
28. dub 2010

petap berem na vedomi, treba se budeme opicit i v te nepredpisovosti 😀 ale to se pak nebudes moct v gennetu ukazat 😀

vveru
28. dub 2010

😀 😀 😀

jechulka77
28. dub 2010

Ahoj holky,tak mám za sebou konzultaci a ta byla tak rychlá,že jsem nestíhala pobírat. Byla jsem u Lovásové,je opravdu milá a hodná a hned jsme vlítly na vyšetření jelikož jsem druhý DC,rovnou i na 4d UZ a tam mě teda zamrazilo,protože mi řekla,že mám myom na děloze,ale,že by to neměl být problém,že mi paní doktorka řekne co a jak,tak nevííím ☹ A jinak náběry HP,pohlavní nemoci já a manžel a moč manžel a já až po menzesu a ještě nás čeká spermio a říkala,že posílá žádosti a 20.5.jdu na UZ asi a hned začnem stimulovat,ale ještě taky říkala,že na výsledky volat nemusím,že když tam bude něco špatně tak bude volat a když to bude o.k.tak volat nebude a rovnou na konci května začnem. Jinak jste měli hplky pravdu,stimulace bez OPU a ET se na pojištovně nepočítá jako celý pokus,tudíž mám všechny tři ještě ,řekl mi to sám revizní lékař na pojištovně. Tak tohle je v pohodě a ted ty výsledky. 😨 😨 😨 Nevíte holky do kdy se mám bát,že by mohli volat?? Jak dlouho trvá,než mají výsledky z těch krevních testů a td??? Prolaktin jsem měla mírně zvýšený loni,ale to by prý ještě šlo,tak doufám,že zůstane na té samé úrovni,prosíííím držte mi palečky já se bojíííím

petap1
28. dub 2010

jechulka: z krve jsou do týdne..klidně si tam pro klid zavolej 🙂 Neboj, i kdyby jsi ho měla zvýšený, vezmeč Dostinex a bude to...podívej se na mě...Prolaktin vysoko jako hrom a za 2 m braní Dostinexu jsem těhu 😀 Ale nepředbíhej..vše bude v pořádku a na konci května jdeš do toho 🙂
Je super, že máš všechny tři pokusy 🙂 🙂

darkwitch
28. dub 2010

jechulka teda to je rychlost 🙂 jsem zvedava co reknou nam, uz jen tri tydny a jdu na prvni konzultaci 😀

darkwitch
28. dub 2010

holky kdyz berou krev na HP berou rovnou i ty pohlavni nemoci, nebo na to budu muset jeste jednou?

vveru
28. dub 2010

Jechulka, my je také měli hotové do dvou dnů, také jsem si zavolala. Bude to dobré, myslíme na Tebe 😉

kacmelina
28. dub 2010

Tak jsem volala. Přes slzy nevidím. Krev je 0. Prostě nic. Mimísek to vzdal. je mi hrozně. Druhé IVF mi prý pošlou na schválení do pojišťovny až za 3 měsíce, přijde mi to ale dost dlouho!! Myslela jsem si, že schvalují všechny 3 cykly!! K Langerové jsem objednaná na konzultaci 17.5.

darkwitch
28. dub 2010

kacmelina to je mi lito ☹ ☹ ☹ , ale tak druhe uz urcite vyjde, mezi ivf musi byt tri mesice pauza, aby si telo odpocinulo od hormonu a reagovalo spravne... (nekdo to tu tak psal)

petap1
28. dub 2010

kacmelina: Je mi to moc líto. Jen se vyplač.
Ty tři měsíce jsou prý potřeba aby si tělo odpočalo. A každou žádost schvalují zvlášť.

Já se dnes loučím a mizím
Ahojte

anlek
28. dub 2010

Ahoj,

koukam, ze se tu dneska slavi i smutni.

Kacmelinko, je mi lito, ze vam to nevyslo. Neboj, ted odpocin, pak se zacni chystat na dalsi kolo boje, ono to priste uz vyjde. Budete mit zkusenost, jak reagujes na leky ...

Petap. 😀 Me tu nikdo neposloucha, jsem ti prorokovala uz kdysi davno, ze az sundate dolu prolaktin, ze otehotnis bez IVF. Ze se do nej nemas hnat. 😀 Mooooc gratuluju, jen at vse probiha dobre az do konce.

Pet.s, ani me neprekvapilo, ze cekate holcicku. Vzdyt ty sis ji prorokovala hned od zacatku. 😵 Tesim se, jak budu chodit obdivovat ruzove veci k tobe do albicka.

Jinak u nas probiha stale boj s kojenim. Po mesici ma maly o 150g vic nez pri narozeni. Ja kazde kojeni musim vazit, nutit ho pit, prehazovat od jednoho prsa k druhemu, hlidat, aby sal, dokrmovat, vyvarovat. Musim rict, ze jak tehotenstvi bylo pohodove, porod take, tak ted je to hodne vysilujici. Ale snad se to lepsi, to se pak bojuje lip.

jechulka77
28. dub 2010

kacmelina je mi to moc líto, 😢 ale nevzdávej to,všichni ti tady aspon psaním pomůžem že jo holky,ted to moc bolí,ale 3 měsíce není tak dlouho vveru já tam ze strachu ani volat nebudu radsi počkám jestli tel nebude,když nebude je to o.k. darkwitch mě brali dnes horm.profil i na nemoci tak to dělají najednou

evak99
28. dub 2010

kacmelino: je mi to moc líto. vybreč se, máš na to právo, a neboj, my ti pak pomůžeme sebrat sílu do dalšího boje!! 😉 3 cykly jsou třeba, aby se ti tělo vyčistilo. uvidíš, že to uteče, jak voda!

petap1: nádhera!!! 😀 moc gratuluju a raduju se s tebou!!! 😉

anlek: jo jo já to někde četla, jak se bojíme porodu, ale že pak to šestinedělí je daleko náročnější a že je třeba hodně síly! tak se držte!

dark: myslím, že to berou najednou! 😉 tobě už se ta konzultace taky blíží, co? 😉

jechulko: vše bude ok a začnete stimulovat. hlavně se dopředu nestresuj! 😉

jechulka77
28. dub 2010

holky nevíte jestli tem myom co mi našli bude překážkou?? ☹ na tom UZ mě nic neřekla jen že by to nemuselo vadit,ale prý mi řekne doktorka ach jo 😖

ivarei
28. dub 2010

jechulka: Prima zpráva, že máš ještě všechny pokusy. Co se týče myomu, asi záleží na velikosti, ale překážkou by být nemusel, třeba synarel se snad (nevím stopro) předepisuje při stimulaci i při léčbě myomů. Budou ještě dělat hysteroskopii?

katka: Je mi líto, jistí to léto, neboj 😉

anlek: To mě mrzí, že se krmení zatím moc nedaří. Uvidíš, že se to pak zhoupne a najednou začne přibírat. Co na to říkala dětská dr.?

evak: Jéé, tak s nakupováním je to psina, nám chybí opak toho, cos pořídila - tj. hřebínek a podložka do postýlky. A taky balíček plen velikosti jedna, vzala jsem jen jedny a pak až dvojky, ale je mi jasný, že to nebude stačit. Včera jsem byla u dr. a říkal, že to vypadá, že miminka vydrží, že předčasnému porodu zatím nic nenasvědčuje - takže zvolním s přípravami (zbývají totiž ty míň příjemný věci - žehlení oblečků, balení tašky atd.).

nannynka: A u Apolináře ti budou ještě dělat ultrazvuk, nebo jak budou kontrolovat, jestli se malý neotočí? My jsme taky příčně a koncem pánevním 🙂.

A konečně petap: VELKÁ GRATULACE 🙂. Mám z tebe ohromnou radost a to hcg je pěkná pecka.

Co se týče toho počítání týdnů, taky v tom mám guláš. V gennetu mi 28+4 říkali, že je 28. týden, můj dr. říkal 29. týden, koník mi taky v pasu uživatele psal 29. týden - tudíž jsem z toho jelen 😀 😀 😀

pet.s: Máte hezké nápady na jména, nám se taky líbila Anička a Rozárka, výsledek je kompromis Anna Rozálie. Terezka se mi líbí taky a ten svátek bych až tak moc na tvém místě neřešila, chudinka náš Adámek bude taky slavit svátek se ségrou, aby nebyl ochuzenej. A až bude větší, bude to fuk. K vaší holčičce mi pořád nějak pasuje ta Nika, přeci jen jsi jí měla vysněnou. Ale jestli tě přehlasuje rodinná rada, máš pech. Karolínka i Magdalénka jsou krásná jména, ale představ si, že se vdají a budou mít nějaký šílený příjmení (vím, o čem mluvím - za svobodna jsem našim byla vděčná za Ivu, i tak jsem byla ve všech seznamech vždycky nejdelší).

betox
28. dub 2010

jechulka: Tak to je výborné, že máš ještě všechny pokusy..bezva 😉
darkwitch: HP se nabírá tuším mezi 2-5 dnem cyklu a pohlavní ch. kdykoliv, takže to vezmou rovnou při první konzultaci. V podstatě záleží, který den cyklu tam jdeš. Teoreticky Ti můžou vzít oboje najednou...
kacmelina: Ach jo, to je škoda. Mrzí mě to. Příště to určitě vyjde

jechulka77
28. dub 2010

ivarei Nevím ☹ dnes jsem byla na UZ a tak čekám co na to Lovásová řekne . A co to je ta histeroskopie?? To jestli bude nutné tak se mi to zas pěkně protáhne co?? ☹

ivarei
28. dub 2010

http://www.lekari-online.cz/gynekologie-a-porod... já to nepodstupovala, sle určitě se některá z holek ozve 😉 , nestresuj se předčasně

vveru
28. dub 2010

jechulka, nic hrozného to není, napustí ti podbříško, teda vejcovody atd. kontrastní látkou tzn. že ta jim ukáže vše co je tam špatné. Dělají to myslím v narkóze možná i bez tím si nejsem jistá, protože já byla zároveň stím i na laparce, tak bylo jasné že budu v narkóze, jediné co bylo takové nepříjemné je že si pak čurala zelenou moč, asi tak 3 dny, ale to bylo jak se to čistilo, asi tak.

Ivarei, tak jak se daří maminko???

vveru
28. dub 2010

Kacmelina, moc mi to mrzí, naber sílu do dalšího boje-musíme bojovat! Teď se vybreč, musíš to ze sebe nějak dostat, drž se.

evak99
28. dub 2010

jechulka, já byla na hysterce a dokonce v gennetu. jdeš pod narkozu, kouknou se ti do dělohy, přesně jak píše vveru, napustí ji kontrastní látkou, když jsou nějaké menší srůsty, tak rovnou odoperují. ještě ten den tě pustí domů...takže je to vlastně stejný jako opu...

ivi: no tak to jo🙂 je dobře, že předčasný porod nehrozí 😉 tak se držte. no s tím nakupováním mi přijde, že to je děsný, pořád něco chybí 😉 správný počítání je: když jsi 28+4, tak jsi ve 29. týdnu 🙂

kacmelina
28. dub 2010

Holky, moc Vám děkuju každé z Vás za podporu!!! Jste zlatíčka. Vyřvala jsem se, ale ještě pořád se mi hrnou slzy do očí 😢 Tak jsem dneska vyhodila testy. Ještě jsem tu mrchu červenou nedostala. Přemýšlela jsem, že to zkusíme ty 3 měsíce normálně. Jenže doktorka řekla, že prý mi nedorůstají folíky, takže to normálně nepůjde. Uvažovali jsme doma o možnosti IUI místo IVF. Jaký na to máte názor?!

inza
28. dub 2010

petap: tak super 6tt. Hele a neni ta nevolnost ted jenom z psych. vypeti jak jsi cekala bud na ms a nebo na tu krev? Ted vis ze jsi tehu tak treba si ty nevolnosti privolavas 😀