Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

evak99
14. kvě 2010

inza: jojo máme stejný plán 😀

petap1
14. kvě 2010

Dobré ráno,

nannyka: budu na tebe moc myslet..a myslím, že ne jen já...neboj vše dopadne dobře a jak píše evak99 na sále už se bát nebudeš..tam bude cvrkot a budou si s tebou povídat 🙂 Tak moc moc držím palce 🙂

vveru
14. kvě 2010

Ahoj holky. Tak u mě výsledky pořád nic 😔 , ale mluvila jsem s paní doktorkou-genetičkou a napsala tam, že od konce května začínám stimulovat, tak že se to tím "snad" urychlí. Asi to napsala schválně s tou stimulkou, protože jsem jí řekla, že jdu na ten kontrolní ultrazvuk. Ještě jí mám před 26. zavolat. 😅

petap1
14. kvě 2010

vveru..tak to mi řekni kde to měšká 🙄 No hlavně, že Dr. tomu napomáhá a že na to neprdí 🙂

inza
14. kvě 2010

dobre dopolko,
nannynka: taky budu drzet palce at vse dobre dopadne a prcek v pohode vykoukne na tento svet

vveru: neboj vysledky dojdou je jeste cas 😉

ahojkyy
14. kvě 2010

ahojte baby. Tak som po odbere krvi, výsledky budú tak po 3ej, tak sa asi dovtedy zbláznim. Hlavne tie inštrukcie od sestry - ak bude test negatívny, tak vysaďte lieky.. ak pozitívny, berte ďalej.. ak by ste začala krvácať, volať.. proste tie možnosti, ktoré spomínala, ani som netušila, že sa toľko vecí môže udiať
nannynka - držíme palce, fakt, drž sa holka 🙂

baby, aj Vám tak prší?

ahojkyy

evak99
14. kvě 2010

ahojkyy jsou to nervy, ale neboj, do tří už to uteče jak voda 🙂 pak nám hned dej vědět. tady děsivě prší... ☹

vveru: neboj, výsledky budou, jen tě teď trochu napínají 😉

petap: jak je? 😉

inza
14. kvě 2010

ahojkyy: neboj treti tu bude hned...pak dej vedt jak to dopadlo

ja jsem zmizela z Phy abych nebyla doma a tady ted taky prsi tak sedim doma a ted jsem si akorat zatopila v kamnech a premlouvam se ke cviceni a strasne se me nechce a tak to odkladam porad na pozdejsi dobu.... 😀

darkwitch
14. kvě 2010

ahoj holky
nanny budeme na tebe myslet
petap jak se vede?
vveru za chvili ty vysledky budou...
inza bez hezky cvicit
ahojkyy neboj do treti to utece jako nic

tak snad sem na nekoho nezapomnela

vveru
14. kvě 2010

Prší, prší . . . . leje!!!

Ahojkyy, držím palečky, dej vědět 😉

ahojkyy
14. kvě 2010

dík, baby, dám Vám vedieť, jasne, samozrejme. Len mám strach, ale dopadnúť to nejak musí 😉

inza
14. kvě 2010

darkwitch: jj pujdu ale tak asi za hodku. nejdrive musim trochu vyhrat zem. Tady je vcelku zima 7 stupnu a prsi a tak v baraku taky zima

inza
14. kvě 2010

ahojkyy: jak jiankto muze dopadnout nez dobre 😀 bud pozitivni

darkwitch
14. kvě 2010

inza tak dobre, tady je taky docela zima, asi si odpoledne zatopim v kamnech...

kive76
14. kvě 2010

ahojky holky, tak jsem právě dorazila do práce, byli jsme na těch odběrech z krve na HIV, syfilis, a žloutenku, a ještě nám dělali odběr na chlamydii z moče, a přítelovi ten spermiogram...za 2 hodiny mu pošlou mail, jestli je všechno v pořádku..tak snad jo...at máme vyloučeno , že tady při plození není problém...no a mě pak ještě čeká první týden v červnu ten UZ dělohy, a pak až ta konzultace.. no jinak na Kladně bylo taky 7 stupnů, a až v Praze začlo pršet...a prší od těch 8- do ted...děs běs.

inza
14. kvě 2010

darkwitch: ja prave musela zatopit v krbovkach.No nez prijedou vecr rodice tak tu budou mit alespon teplo 😀 🙂

kive: no ja mam tech 7 stupnu momentalne na Vysocine 😉

darkwitch
14. kvě 2010

inza ja budu topit az po obede, ted jeste lezim pod perinkou chi chi

kive76
14. kvě 2010

darkwitch: taky se mi ráno nechtělo vstávat, takže tu peřinku ti závidím.. ☹

darkwitch
14. kvě 2010

kive me se normalne nechce vstavat, ale nastesti mam dneska dovcu... ale jen jeden den, jsem si chtela vzit dovcu i na konzultaci do gennetu, ale nedostanu ji, tak budu muset pred i po do prace...

vveru
14. kvě 2010

Dark, já chci takýýýý . . . pod peřinku 😒

inza
14. kvě 2010

darkwitch: je zavidim, ja uz vzhuru od pul seste. Ted musim nejak presvedcit psa aby taky zalez domu. Porad chce byt venku na desti a ted uz vypada jak zmokla slepice... 😀 aporad dovnitr nechce

darkwitch
14. kvě 2010

ja se vam nedivim, nebyt pod perinkou chci pod ni taky 🙂
inza co ze tak brzo?

kive76
14. kvě 2010

vveru: to je hrozný vid, to se tak někdo má když může bejt ještě v postýlce...

inzo: tak to s tím psem máš teda úplně naopak, já když měla fenku , a když pršelo, tak ona když se šla vyčůrat tak chodila jenom kolem baráku, tam kde byla střecha, aby na ní náhodou nekáplo, aby se náhodou nerozmočila... 🙂 vyčurala se , a hned běžela domů..

darkwitch
14. kvě 2010

tak vy ted budete stimulovat a budu zavidet zase ja vam, ze muzete byt v postylce 😀

inza
14. kvě 2010

darkwitch: no ja nakonec z Phy mizela az dneska a tak abych projela pres Phu v pohode tak proto, ale hlavne kolem pul seste prisel otravovat pes.Tak jsme se zabalili a sli ven a pak jsme rovnou jeli.

kive:no nase psi kachna je hrozna. Bydlet u vody tak mu snad narostou zabry akdyby moh tak ba v ni i bydlel. Nasemu to jejendo zda prsi ci ne. Ted mu akorat zacina vadit bourka

darkwitch
14. kvě 2010

inza aha, nas sel pes otravovat az v devet, asi mel radost ze ma doma panicka, tak si ho hlidal 😀

vveru
14. kvě 2010

Inza, tak to ten náš je kachna převlečená za psa, ale na dešti vydrží jen tak lehce, pak se odklízí do boudy a bouřky se bojí posera taky, ale to má po paničce 😀

Dark, neboj, Tobě to taky uteče, třeba se Vám ještě mezi tím povede normálně 🙂

boruvkova
14. kvě 2010

Ahoj holky, budeme menit asi car z Pronatalu na Gennet, nevite, jestli delaji v gennetu minimalku? Dekuju

monivo
14. kvě 2010

nanny, já mám jizvu cca 8cm pod pupíkem. Mě to tam prostě vzali skoro všechno 🙂 Takže se toho neboj, jizva pak není vůbec vidět ani v kalhotkách, protože je fakt nízko. Mám ji stále červenou. Ale když se o ni budeš starat (dobré je ji mazat vitamínem E), tak bude pěkná. Já jsem na to lempl 🙂

monivo
14. kvě 2010

Tím vzali všechno myslím to oholení 🙂