Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
20. kvě 2010

vveru musis se prihlasit na slovensky server

vveru
20. kvě 2010

Dark a jak???

petap1
20. kvě 2010

inza: fandění v hospě má taky svoje kouzlo......já doufám, že postoupí 😀

inza
20. kvě 2010

petap: jj ma, ale neda se tam sedet na sucho a lejt do sebe limonadu proste nejde 😀 😀 .

petap1
20. kvě 2010

inza: 😀 😀

darkwitch
20. kvě 2010

vveru das prihlasit a vyplnis svuj nick a heslo

betox
20. kvě 2010

nanny: ještě jednou mo cgratuluju k Vojtíškovi, je to nádherný brouček. Určitě teď už bude všechno jen a jen lepší. Přeci jen domácí prostředí a milovaná rodina dělají divy 😉
petap: jsem ráda, že se to zklidnilo

Jinak se přidávám do "oparového" klubu, dneska se mi vylouplo celé stádo na nose ☹ . U mě je to bohužel znak blížící se MS 😖

kive76
20. kvě 2010

betox...to jsi teda chudinka...že máš taky ten opar,...tak at si ti brzy ztratí 🙂

vveru
20. kvě 2010

Dark, děkuji, jsem to ale jelito, co???

Holky, tak zítra zase zkusím volat, ale nějak tomu nedávám moc šancí.

Kive, tak už máš objednáno???

dennisa
20. kvě 2010

Ahoj holky.
Tak jsem se s dovolením taky podívala na fotky miminka a je krááásnej 😵 Opravdu umí v Gennetu krásný miminka 😅

Dneska šel tuším někdo na UTZ, ale zaboha si nevzpomenu kdo 😒 Já jdu 28.5. a přede mnou byly 3 holky v řadě.
Jen mě zajímalo, jak to dopadlo, ale ona určitě brzy napíše 🙂

Opary jsou hnus. Tak jednou, dvakrát do roka se mi udělá na rtu a je to nepříjemný. Mažu na noc zubní pastou a vždycky se brzy ztratí.

kive76
20. kvě 2010

vveru: jo jo už mám objednáno..už se na ní těším.

kive76
20. kvě 2010

holky jste některá na facebooku? 🙂

petap1
20. kvě 2010

betox: au au..ať se rychle ztratí potvory 🙄

vveru: myslím, že zítra jse Dark a v pondělí Inza..já jdu taky zítra 🙂

kive: Já technický antitalent nejsem a ani tomu moc nehovím 😉

evak99
20. kvě 2010

nanny: Vojtíšek je překrásnej 🙂 už snad bude líp, jak teď budete doma. Na sestry se vykašli, i když si umím představit, že to s člověkem zamává. Všechny ty hormony a ještě ta "dřina", než jsme si ty naše mimísky vůbec "vyrobili" a pak tohle...ale neboj, brouček ti to všechno vynahradí.

ivi: nerodím. 🙂 jsem jen nějaká děsně unavená (a fakt to bude asi počasím, ale asi i tím, že už v noci špatně spím, ale to ty znáš!) a všichni mají teď pocit, že za mnou musí přijít na návštěvu a já už bych byla radši, kdyby nikdo nechodil. A zase jsem ráda, že se kamarádky staví, ale už je to náročné. Nechci, aby to znělo jako stěžování....Navíc potřebuju doprat a vyžehlit poslední dvě várky plínek a taky peřinky, ale ty chci udělat až bude venku hezky, aby to rychle uschlo. No a včera jsem měla první poslíčky 😉 a zrovna jak na potvoru byl manža v šantánu a já sama doma...no a co čert nechtěla, zavolal mi zrovna ve chvíli, kdy přišla ta křeč, takže se děsně vystrašil chudák. no ale naštěstí teplá sprška je zahnala 🙂 tak uvidíme, co zítra řeknou v porodce 😉

petap: nevynadají neboj! a dej hned pak vědět. 😉
inza: hezkej program 😉 taky se těším na hokej, ale budu u toho žehlit, abych se moc nenervovala! 🙂

evak99
20. kvě 2010

jojo betox: já měla opary při ms, celou dobu stimulace (dokonce jsem se bála, že mi nebudou moct dělat opu!), v prvním trimestru jsem se jich vlastně nezbavila a teď na konci těhu si taky užívám...no holt hormony, co naděláme ☹ jen mám strach, aby se Barča taky nenarodila s oparem 🙂 anebo bude naopak otužilá??? 😉

dennisa
20. kvě 2010

Petap, to bylo asi na mě, kdo jde na ty ultrazvuky 🙂
To je jedno, držím všem palce!

Kive, já jsem na FB 😉

A jinak, já hokej budu taky sledovat, koukám, co tu je fanynek 😅

ivarei
20. kvě 2010

Evi, ani nevíš, jak mi s těmi návštěvami mluvíš z duše... Úplně neuvěřitelně jsi to vystihla. Další problém je, že nás pořád někdo zve na nějaký akce a mně přijde blbý odmítat, přeci jen mi nic není, jsem jen těhotná a ze všech stran slyším, jak ostatní řádili až do dne porodu, případně mi všichni popisují, že porod císařem je naprostá brnkačka 😒 . Nebýt koníka, tak jsem přesvědčená, že mi prostě hrabe.

ivarei
20. kvě 2010

Holky, lita vkládá fotky, jukněte, jak jsou kluci úžasní 😀

vveru
20. kvě 2010

Kive, já jsem taky naFB.

Jdu juknout na kloučky 🙂

ivarei
20. kvě 2010

kive, taky mám facebook, asi 14 dní, zatím to moc nepobírám 😀 😅

evak99
20. kvě 2010

jee ivi, tak to díky, že se cítíš stejně a že nám nehrabe! 😀 mám přesně ten pocit. nic mi není a nepřipadám si "nemocná", jen se mi už nechce chodit nikam řádit (navíc, když někam jdu, tak pořád potřebuju čůrat a věčné hledání záchodů mě už tak omezuje, že už mě to ani neba!) a nechtějí se mi vařit ani ty kafata, prostě už si to chci tak nějak užívat sama v klidu...a to mám lidi a společnost moc ráda a ráda vařím a peču a všechno, ale teď na to nějak nemám sílu.. 🙂 ale asi to bude těma hormonama, který nás nutí se zklidnit, abychom se připravily na ten hukot, co nastane. 😉 ivi, kupovala jsi ten klínek pod matraci, aby měly broučci hlavu výš? nevím, zda to shánět či nikoliv.... 😅

inza
20. kvě 2010

evak: tak ja nastesti se zehlenim prave ted skoncila. Je to cinnost kterou fakt mesnasim 😝

petap1
20. kvě 2010

ivarei: tak jsem jukla...ty jsou nádherní a ten komentář k fotkám nemá chybu 😀 😀

inza
20. kvě 2010

kive: ja taky na FB

vveru
20. kvě 2010

Teda holky, tam už je taky lidstva, co.

Petap, viď, kluci jsou k sežrání a ten komentář k nim je uplně boží 😉

darkwitch
20. kvě 2010

ja jsem tak na fb, zacinam si na nej zvykat 🙂
jdu kouknout na kloucky...

dennisa
20. kvě 2010

Prcci jsou nádherný a jaký dělaj srandovní grimasy, hezký fotečky 🙂

Vveru, kdy Ti řekli, že máš do Gennetu donést předoperační vyšetření? Já že si pro něj jdu už v pondělí, tak doufám, že pak na OPU nebude moc starý.

inza
20. kvě 2010

jj Lita ma fakt kouzelny prcky a komentar nema chybu 😀

darkwitch
20. kvě 2010

Tak jsem kluky skoukla a jsou uzasni a ten komentar nema chybu 🙂

darkwitch
20. kvě 2010

inza 😀