Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

inza
25. kvě 2010

nell: myslim ze tisicovku

ahojkyy
25. kvě 2010

nannynka - no u fotky je dotaz s nožičkami. A ja som ho nepochopila. Ospravedlňujem sa, asi je to tou češtinou..

ahojkyy
25. kvě 2010

nell - na hysteroskopii som platila 1000,- za izbu, nič viac.

ahojkyy
25. kvě 2010

ja sa na dnes lúčim, baby. Budem postupne čítať a hlásiť novinky, dúfam, že z mojej strany do 2.6. žiadne nebudú 🙂
ahojkyy

darkwitch
25. kvě 2010

ahoj holky
tak uz jsem tady (i po obede - tomu jsem dala prednost, pred vami 🙂 )

nell1
25. kvě 2010

Děkuju.
Holky- máte někdo zkušenosti s tím, že máte málo folikulů a pokud jo, na jaký léky vám nejlíp reagovaly vaječníky?
Já vím, že je to individuální, ale pokud má někdo snížený ovariální fce, tak by ty reakce mohly být podobný. Jde mi o to, jestli je větší šance na víc folíků s těmi čištěnými preparáty co se platí, nebo těmi, co hrdí pojišťovna. Dr.mi neporadila, tak to řeším takhle. A jestli taky někdo víte, jak se jmenují ty léky, co je hradí pojišťovna, Díky všem. ☹ ..

nannynka
25. kvě 2010

ahojkyy: ted uz chapu 😀 je to o tom, ze kdyz se poradne podivas, tak ma pod tou plinkou nohy v tureckem sedu. Natahl je asi az treti den. Proto se deti z polohy koncem panevnim nemeri po porodu, nechteji je natahovat.

petap1
25. kvě 2010

Ahoj holky,

ivarei: Moc na tebe myslím a držím palce ať ty otoky přejdou a závěr těhu si ještě užiješ v klidu.

evak99: taky se drž..už to máš za pár a pak už budeš mít mimi u sebe 🙂

dark: držím palce ať se IUI zadaří 🙂

Inza: Tak ještě měsíc...no to uteče jak voda..aspoň budete mít vše podchycené.

Ahojkyy: pořád sázím na dvojčátka 😀

Jinak co u mě...včera večer jsem začala krvácet...nikdo už nikde nebyl, tak to zase "odnesla" Vykysalá...poradila, že pokud to nekrvácí moc, ať počkám na ráno a zavolám do Gennetu. Dnes jsem se domluvila s Daňkěm, že pokud to takhle vydrží platí ten čtvrtek a oni to dočistí. Do nemocnice se mi nechce. Na zítra už mě tam bohužel nenacpal. Tak jsem na jednu stranu i ráda, že si tělo pomáhá samo...pořád mi nešlo do hlavy, jak to, že se toho samo nezbaví, když je to špatně...tak už si s tím pomáhá samo. Příznaky mě zatím neopouštějí, ale snad mi hormony začnou klesat a bude mi lépe.

Mějte se tu všechny hezky a všem vám moc držím palce 🙂

plasice
25. kvě 2010

Ahoj Dark,tak jak to probíhalo?Sladuju tvůj příběh,shodou okolností jsem taky dneska byla v gennetu a paní doktorka se se mnou domlouvala na 1 IUI na červen,dělala ultrazvuk,folíci hned dva v přirozeném cyklu(a to mám jen jeden vaječník) a sliznice také v pořádku.Takže mě to čeká koncem června. 😉

darkwitch
25. kvě 2010

petap dekuju a taky drzim palce at se co nejdrive telo docisti, prejdou priznaky a muzesjit do dalsiho boje, drz se holka

darkwitch
25. kvě 2010

rano jsem dovedla muze na odber sperma, za hodinu potom me odvedli na sal, tam mi dali zkontrolovat, ze maji zpravny katetr, a potom pres zrcadla zavedli spermijky, travlo to fakt chvilinku (pet minut i s prevlecenim) a pak uz jsem sla v klidku domu (teda do prace)

plasice
25. kvě 2010

A ty jsi brala closlillbegyt a utroš?Nebo jste to nechali přirozeně? 🙂

darkwitch
25. kvě 2010

plasice prirozene, jen v nedeli vecer jsem si pichla pregnyl a od zitra mam brat utrogestan (doufam ze si pamatuju ten nazev spravne)

darkwitch
25. kvě 2010

plasice u nas to byla strasna rychlovka minule utery jsem byla na prvni konzultaci v gennetu...

majcam
25. kvě 2010

Dark:a vaječníky tě nebolí?Mě bolí ještě trochu teď....

vveru
25. kvě 2010

Petap, držím Ti palečky ať se dáš brzy dohromady. Drž se.

Dark, přeju ať se zadaří 😉

Nell, nezkusila si zavolat do toho Gennetu, oni by Ti určo poradili. Mě se to řekne, ale nebuď smutná.

mandre
25. kvě 2010

inza: tak to pujdeme na IVF asi spolu....jak ti to vychází?

darkwitch
25. kvě 2010

majcam vajecniky me neboli, ted nevim jestli je to dobre nebo spatne 😀 no, uvidime za 14 dni 🙂

evak99
25. kvě 2010

petap: tak se drž. 😉 a dej zprávu, až se rozhodnete pro další postup, jo? 😉 držím pěsti!

jo jo inza a mandre dohromady, to bude úžasný 😀 už se těším holky! 😉

mandre
25. kvě 2010

evak: aby nám to taky spolu vyšlo 😕 ...byla jsem ve středu u Brandejský, tak jsme si to domluvily...10.6. jdu na ten UZ a pak IVF...uvidíme, co příjde. 🤐
To ty už budeš máma na plný úvazek 🙂 .

nell1
25. kvě 2010

vveru, já tam byla a ta Lovásová mi to vůbec neřekla a to mě čeká ko.před stimulací. Prostě nic nevim, tak se ptám...

vveru
25. kvě 2010

Nell, tak zkus brnknout a zeptej se setřiček oni to budou vědět. Za zeptání nic nedáš 😉 Šup, šup, budeš klidnější, pak dej vědět.

nell1
25. kvě 2010

😀 díky vveru, jenže tohle mám vědět od doktorky. Je hrozná, jenže to celý nechci protahovat změnou dr. Díky ti moc, aspoň někdo. Už abys měla ty výsledky, zítra na tebe budu moc myslet!!!!!

vveru
25. kvě 2010

Nell, tak v tom případě tam zavolej stejně a řekni, že chceš na kontrolu objednat k jinému dr., že Ti paní doktorka nesedí, papíry si mezi sebou předají 😉 Koukej volat . . . Jinak moc děkuju.

betox
25. kvě 2010

Ahoj holky,

jdu se k vám vybrečet. Bohužel blbé období pokračuje, spíš bych řekla, že to přitvrzuje. Právě jsem se vrátila z Gennetu z 4D ultrazvuku (Lovásové se před inseminací nelíbilo cosi na vaječníku..) a jsem v p....Bohužel je tam nějaký útvar cca 18mm a u něj druhý menší. Naneštěstí to není cysta, prý to není vyplněné tekutinou, ale je to tkáň, ovšem jiná než tkáň vaječníku. Hned jsem mluvila s Brandejskou, tak řekla, že je to na laparku (u mě už pátá... ☹ ) Doporučila mi doktora v Gyncentru, tak jsem se tam rovnou domluvila na úterý na konzultaci. Mám poměrně velký strach, co to je a další věc, že druhý vaječník už nemám....Normálně jsem se složila na Letný na lavičce...
Jdu si vás dočíst, ať přijdu na jiné myšlenky.....

betox
25. kvě 2010

Ivi: chudítko, to máš teda těhu radosti s těma tlapkama, ale už to máš fakt za pár, tak vydrž 😉
petap: držím Ti palce na čtvrtek, ať to máš rychle za sebou, pak už to bude jen a jen lepší, uvidíš
dark: tfuj tfuj tfuj....(plivu pro štěstí... 😀 )

mandre
25. kvě 2010

Betox: ráda bych ti dala sílu (bohužel teď zrovna žádnou nemám)...může to být cysta jiného druhu, já kdysi měla taky něco (4x5cm), ale než došlo na laparku, tak mi píchali Tiamin, a ono se to vstřebalo 😔. Byla jsem vyděšená taky...musíš zaměstnat hlavu...já vím, hezky se to říká, blbě dělá...tak se drž, bude to dobrý.

vveru
25. kvě 2010

Betox, to je hrozný, ten osud si snáma hraje 😔 Normálně začínám mít z toho zítřka hrůzu. Byla jsi tam alespoň s manželem? Moc mi to mrzí, drž se.

betox
25. kvě 2010

mandre: díky za podporu, taky na Tebe moc myslím
vveru: díky moc. Neboj u tebe to bude dobrý, uvidíš 😉 Manža tam jel se mnou, ale ještě něco musel vyřídit v Holešovicích a jak naschvál mu tam kikslo auto (nemohl ho nastartovat a musel volat asistenčku...No prostě, když se daří, tak se daří...), takže jsem tam musela sama ☹

dennisa
25. kvě 2010

Ahoj.
Betox, tak to mě moc mrzí. Teda co to je za smolný období? 😖
Taky už mám strach, jak mi dopadne v pátek ten UTZ, když tu vidím, co všechno se děje.