Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
3. čer 2010

kive 🙂 ja mam v sobotu nejakou akci tak jsem k doktorce nesla a zustala dva doma na dovce, ale jestli se to vlivem pocasi zhorsi tak klidne zustanu doma jak bude chtit 🙂 ale naposled me nechala s anginou doma mesic 😝 ale ke konci jsem mela vychazky 😀

kive76
3. čer 2010

měsíc...? no tak to by mi z tý mojí vejplaty nic moc nezbylo..ten tejden je dejme tomu ještě snesitelnej, to je tak o tisícku míň,ale spíš se snažím se vždycky vymarodil přes víkend, abych pak byla o.k..ale ted jsem nějaká zlámaná, boje mě záda, rameno, a ta rýma...ted bych si i ráda ten tejden s nějakou rýmou, i odpočinula...hi,hi...přítel je skoro pořád marod, tak se fláká doma...tak ob 3 měsíce...no a já pořád makám...a dovču by se mi na to nechtělo vybírat i když ted ještě mám asi o 10 dní víc než on..

kive76
3. čer 2010

jejky, píšu blbosti...bolí mě záda, vymarodit přes víkend...no chtělo by to odpočinek 🙂

darkwitch
3. čer 2010

kive ja prave vzdycky si vezmu tak den, dva volna plus vikend, ale myslim, ze obcas by to ten tyden chtelo...

kive76
3. čer 2010

no to mi si většinou takhle berem prodlouženej víkend v červenci a srpnu, a děláme výlety po okolí Kladna.. nebo i dál...nebo jedem na Moravu za příbuzenstvem přítele jako ted v tom červenci jak je toho 5.a 6. státní svátky pondělí, úterý, tak si bereme i 1.a 2. a hned je tu 6 dní, a z toho jen 2 dni dovči...u mě v práci už mají lidi napsáno dovču pak toho 7-9.7. takže mi si to vzali od konce července...no doufám, že už bude teplo, i na koupání v přírodě...v současné době člověk fakt neví jak bude, chvíli hezky, a pak se to najednou změní...

kive76
3. čer 2010

ahojky, holky mám pro Vás tip , kde vyhrát kočárek...když se zaregistrujete na www.babyweb.cz tak můžete vyhrát kočárek, já mám smůlu já už jsem tam zaregistrovaná už dýl...ale prý pro nás již zaregistrované též v létě udělají nějakou soutěž... 🙂

nell1
3. čer 2010

Ahoj holky,

ahojkyy--velká gratulace!!!aŤ je všechno v pořádku!

vveru--klid, už se dočkáš..víve viz IP 🙂

kive--tak už se ti to blíží, viď?!!!už aby to uteklo!

Tak a teď velká OMLUVA na adresu Dr. LOVÁSOVÉ... paní dr. se sice často mračí, i potřetí se mračila, pak se ale najednou usmála a neúnavně naprosto vyčerpávajícím způsobem odpovídala na mé stupidní dotazy--je pečlivá a zjistila jsem, že jen tak něco nepřehlédne. Měla dvakrát špatnou náladu, tak jsem váhala, jeslti ji nezměním, ale teď už byla fajn a budu vědět, že kdyby byla zase nepříjemná, že je to snad jen únavou. Chtěla jsem se omluvit, abych jí nekřivdila, kdyby k ní někdo šel...unáhlila jsem se. Hezký den všem!!!!

vveru
3. čer 2010

Holky mojeeee, začínám špinit . . . . . . . . . 😀 Až vypadne šéfová volám!

Ahoooj Nell, kdepak jsem Tě měla???

vveru
3. čer 2010

Nell, tak to je super, že už seš v pohodě, to je moc dobře 😉 V IP nic nemám 😒

dennisa
3. čer 2010

Vveru, supeeeer 😅 Jééé, já mám radost s Tebou 🙂 Tak rychle, voleeej už 😀

Nell, zdravím 😉

kive76
3. čer 2010

vveru..super 😅

darkwitch
3. čer 2010

vveru super 🙂
ahoj nell

nell1
3. čer 2010

ahoj Denis!!

Držím palce, Dark!!!

Holky, to se volá hned, když se špiní? nebo až se to úplně rozjede?

dennisa
3. čer 2010

Nell, já nevím, já nikdy nešpinila, já to vždycky rovnou dostanu, tak to bylo i včera, tak jsem hned volala 🙂

darkwitch
3. čer 2010

nell zavolat muzes a uz se dohodnete 😉

kive76
3. čer 2010

Nell,já to taky vždycky mám rovnou,anebo si tam brnkni, že špiníš? a oni ti řeknou jestli jo nebo ne

nell1
3. čer 2010

Díky Denis 🙂 ...to musí být teda žůžo, takhle bez varování 🙂 ..nicméně gratuluju, protože je to poslední mrchra před devíti měsíční pauzou 🙂 ..

vveru
3. čer 2010

Já jsem se chtěla zeptat, jak je to právě s tím špiněním, tak jsem radši volala hned. Tak si zítra frčím pro injekce 😉 Máme tam být kolem půl druhé, zase mi to zvedla přímo sestřička od Brandejský 😉
Stejně je to holky, co? Nejdřív pořád nechceme aby přišla a modlíme se ať už není a pak na ní toužebně čekáme, kéž by tahle byla ta poslední 🙂

dennisa
3. čer 2010

Nell, kéž bys měla pravdu 🙂

dennisa
3. čer 2010

Vveru a kdy teda začneš píchat, už hned zítra? A už víš, co budeš mít za léky?

kive76
3. čer 2010

no to jo vveru ....přesně tak já bych byla ráda , kdyby příští měsíc nepřišla , a vy jste rády , moc rády že už konečně přišla 🙂

vveru
3. čer 2010

Denis, mám psanej Gonal a Cetrotide, myslím, že začnu až v sobotu, jestli jsem správně poslouchala tak se začíná druhý den cyklu.

dennisa
3. čer 2010

Aha Vveru, takže až zítra budeš vlastně 1.den cyklu. Tak jo, to budeš píchat o 2 dny za mnou 😉

vveru
3. čer 2010

Jo, jo tak. Jsem říkala, jsem Ti v patááách . . . .

darkwitch
3. čer 2010

denni, veru je to bude super az spolu zahlasite dve 😵

vveru
3. čer 2010

Dark, no musíme doufat . . .

darkwitch
3. čer 2010

vveru budu doufat s vami a drezet palecky...

vveru
3. čer 2010

No to já Tobě taky, už jsem zvědavá na pondělí 😉 Jak Ti to připadá? Kolikátej to bude den v to pondělí?

darkwitch
3. čer 2010

na IUI jsem byla 25.5., takze v pondeli to bude 13. den, jestli dobre pocitam... no, ja nevim nepripadam si tehotna, tak uvidime...

vveru
3. čer 2010

Uvidíme, uvidíme, uvidíme . . . . .