Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

kive76
1. črc 2010

maminy
Nannynka.....34 let...4xIUI, 1xzamlklé těhu(2.IUI), 1xIVF a z něj Vojtíšek(14.5.2010, 3860g, 50cm)
Anlek.......29let, 1xIVF - Robin(25.3.2010, 2800g, 50 cm)
betox:

tehulky
Pet.s. .........40 let.... 4xIVF, 1x ukončení těhu, nyní čeká holčičku, TP 15.10.(22.9-dle dr.)
ahojkyy ...... 31 let ... registráce v Gennete - září 2009, únor 2010 - 1xIUI, duben 2010 - 1xIVF - 12. tt, TP leden 2010

snazilky
kive76.........34 let 1.7. HSG, 16.7. 2. konzultace .......................................................8DC
darkwitch....26 let.....2xIUI, v červenci 1. IVF.............................................................22DC
petap76......34let....1x zamklé těhu (přirozeně).....další snažení od srpna 2010
majcam.......34let.....2x IUI, v červenci první IVF
inza..............34let.......2* IUI, 2*IVF, v červenci 3 IVF
petaloudi.....27let......1x IVF, srpen IUI se stimulací, případně podzim 2.IVF
dennisa......32 let.....2x mimoděložní těhotenství, 1x spontánní potrat v 7tt, 1.IVF storno před ET, 2.IVF podzim 2010
betox............34 let....1x spontánní potrat, 3x IUI

kive76
1. črc 2010

JÁ TO SNAD dobře nenapíšu

maminy
Nannynka.....34 let...4xIUI, 1xzamlklé těhu(2.IUI), 1xIVF a z něj Vojtíšek(14.5.2010, 3860g, 50cm)
Anlek.......29let, 1xIVF - Robin(25.3.2010, 2800g, 50 cm)
betox:

tehulky
Pet.s. .........40 let.... 4xIVF, 1x ukončení těhu, nyní čeká holčičku, TP 15.10.(22.9-dle dr.)
ahojkyy ...... 31 let ... registráce v Gennete - září 2009, únor 2010 - 1xIUI, duben 2010 - 1xIVF - 12. tt, TP leden 2010

snazilky
kive76.........34 let 16.7. 2. konzultace .......................................................8DC
darkwitch....26 let.....2xIUI, v červenci 1. IVF.............................................22DC
petap76......34let....1x zamklé těhu (přirozeně).....další snažení od srpna 2010
majcam.......34let.....2x IUI, v červenci první IVF
inza..............34let.......2* IUI, 2*IVF, v červenci 3 IVF
petaloudi.....27let......1x IVF, srpen IUI se stimulací, případně podzim 2.IVF
dennisa......32 let.....2x mimoděložní těhotenství, 1x spontánní potrat v 7tt, 1.IVF storno před ET, 2.IVF podzim 2010
betox............34 let....1x spontánní potrat, 3x IUI

inza
1. črc 2010

Tak snad doplneno dobre 😉

maminy
Nannynka.....34 let...4xIUI, 1xzamlklé těhu(2.IUI), 1xIVF a z něj Vojtíšek(14.5.2010, 3860g, 50cm)
Anlek.......29let, 1xIVF - Robin(25.3.2010, 2800g, 50 cm)

tehulky
Pet.s. .........40 let.... 4xIVF, 1x ukončení těhu, nyní čeká holčičku, TP 15.10.(22.9-dle dr.)
ahojkyy ...... 31 let ... registráce v Gennete - září 2009, únor 2010 - 1xIUI, duben 2010 - 1xIVF - 12. tt, TP leden 2010

snazilky
kive76.........34 let 16.7. 2. konzultace .......................................................8DC
darkwitch....26 let.....2xIUI, v červenci 1. IVF.............................................................21DC
petap76......34let....1x zamklé těhu (přirozeně).....další snažení od srpna 2010
majcam.......34let.....2x IUI, v červenci první IVF
inza..............34let.......2* IUI, 2*IVF, v červenci 3 IVF
petaloudi.....27let......1x IVF, srpen IUI se stimulací, případně podzim 2.IVF
dennisa......32 let.....2x mimoděložní těhotenství, 1x spontánní potrat v 7tt, 1.IVF storno před ET, 2.IVF podzim 2010
betox............34 let....1x spontánní potrat, 3x IUI
mandre.......36let.......4xIUI, 1.IVF negat., 2.IVF storno před ET

majcam
1. črc 2010

Ahoj holky,tak jsem to dnes dostala a zítra si jedu pro pera a budu píchat,jak to je s těma protokolama? začínám druhý den MC,a šestý den mám mít ultrazvuk,to je jaký protokol..?

anlek
1. črc 2010

Majcam, to je kratky protokol.

majcam
1. črc 2010

anlek:aha,děkuji,no tak snad to bude v pohodě....

darkwitch
1. črc 2010

dobry vecer
majcam tak drzim pesticky at to vyjde...

majcam
1. črc 2010

Darkwitch:Ahoj,děkuju,no ještě budu muset překonat píchání injekcema,překonám tím sama sebe jestli to zvládnu, většinou totiž omdlévám 😔 ,taky ti držím pěstičky ať po IUI najdeš// a nebudeš muset jít do "píchání",a jestli ne,tak to budeme mít nastejno 2xIUI a 1xIVF...
jo ještě jsem se chtěla zeptat:kouříte holky? já teda málo,ale asi bych to měla zrušit úplně,co?

inza
1. črc 2010

majcam: je ja asi zitra taky dostanu pigara a asi taky zacnu pichat. Teda ja mam dlouhy protokol 😀
s gigama neporadim nebot tento druh "zabavy" me minul 😀

inza
1. črc 2010

melo byt s cigama 😀 😀 . mam nejake sotky na klavesnici koukam

darkwitch
1. črc 2010

majcam uvidime, kdyz tak budu pichat no, co, uz jsem si zvladla 2x pichnout pregnyl, tak snad zvladnu i pero... co bych pro mimi neudelala... no jo, kdyz pujdu ted do ivf tak na tom budu stejne jako ty o krok po tobe 😀
s cigama taky neporadim minuli me, ja si myslim, ze jestli kouris malo tak bude lepsi s tim prestat...

majcam
1. črc 2010

Inza:jé tak to budu držet taky pěstičky....

darkwitch
1. črc 2010

holky to bude super, pak najdete spolu // a budete spolu tehotnet 😀

kive76
2. črc 2010

@majcam ahojky, jestli kouříš...málo, tak to ti určitě půjde přestat....kamarádka co byla těhotná...kouřila hodně, pak to snížila, a kluk je zdravej... 🙂

inza
2. črc 2010

dobre dopolko.
tak jsem po navsteve gennetu. Mam nafasovany gonal a dneska zacinam pichat. Dalsi UTZ je ve stredu a opet k nekomu jinemu nez k moji dr. Docela me tam toto zacina sr....

Jeste dotaz asi na pet.s: myslim ze jsi psala ze jsi mela dlouhy protokol. Chcese zeptat pak kolikaty den kdyz jsi si zacala pichat jsi pak sla na OPU? diky

mandre
2. črc 2010

inza: 😝 to je k posr...on tam Feldmar a Langerová není, nebo co?

inza
2. črc 2010

mandre: No i dneska tam langerova rano byla nez sla na sal a stejne me k ni neobjednali a ve stredu je zase na sale a nikdo pry nema jinej volno nez Lovasova a k Langerove me napsat nemuzou treba na rano by jinak pry dostaly zjebano ci co....proste dohadovat se s nima nema cenu hlavne kdyz narazis na bú....

inza
2. črc 2010

jinak Feldmar je fakt sympatak 😀

ter23
2. črc 2010

Dobré dopolko 🙂

mandre, tak mi nedozrály a díky tomu se neoplodnila ani polovina a těch pár co se oplodnilo, tak to do druhého dne vzdalo. Prý ta vajíčka nebyla dostaečně kvalitní jednak díky tomu, že jsem jich měla hodně a taky díky moc krátké stimulaci a zvolenému protokolu ( měla jsem krátký ). Ale to bylo 1.IVF tak nikdo nemohl vědět jak reaguju, takže teď budu mít dlouhý, i s antikoncepcí...

holky, nevíte jestli v srpnu tam doktorka langerová už bude? nechce se mi jít k nikomu jinému... 😒

inza
2. črc 2010

ter23: ona tam je, ale me to vychazi ted nejak vzdy kdyz je na sale. Pokud nebude mit dovolenou tak by urcite mela byt

mandre
2. črc 2010

inza: vždyť sem ti to říkala 😀 , ale mě to moc nepomohlo, to on ale nemoh asi vědět, že jsem extra případ, to spíš Brandejská....ale ta si asi myslela, že po prvé to byla náhoda, teď už si to asi myslet nebude 😒 .....
Já si myslím, že by měli mít vyhrazený místa pro stimulantky u ošetřujícího lékaře, tohle mě neba, hlavně musíš furt všechno omílat dokola, protože o tobě nic neví. 🙄 Asi to chce rovnou s Dr. místo těch "bú" 😅
Lovasovou jsem neměla nikdy, nevím, nějak na první pohled nejsem nadšená, co ty?
Až tam půjdu 15.7., tak si asi nechám nabrat znova hormony...a teď na sále jsem si mimo pohlavních chorob nechala nabrat i homocystein, když už jsem byla na lačno....to jsem zvědavá 😖

ter23
2. črc 2010

inza, děkuju... no snad tam bude, já právě taky nejsem nadšená z měnění doktorů, navíc během stimulace... měla jsem teda štěstí, že jsem se k langerové vždycky nějak vecpala 😉 ale jednou jsem taky musela právě k dr.lovasové a moc mi nesedla, docela mě to zklamalo... já se na každou kontrolu a UTZ vždycky těším 🙂 ale když je tam pak někdo jiný, tak to zmate a člověk pořád omílá všechno dokola...

mandre
2. črc 2010

ter23: no vidíš, a mě dr. dala i podruhý krátký protokol 😠 a dopadlo to ještě hůř než poprvý, tam jsem 1 embryo dostala po dvou dnech...včera jsem se doma zase trápila, jak to bude, nebo nebude, a to jsem byla docela teď na jaře pozitvní, že to bude...a houby 🙄

inza
2. črc 2010

mandre: jo taky si myslim ze by dr na to mela mit vyhrazeny cas a prostor. Treba my jsme uz potreti a tak bych prave ten posledni pokus chtela chodit k jednomu. Proste to tak nevyslo. Zase ale kvuli tomu otravovat dr taky nemusi byt to prave. Muze pak byt nasr..... Jo ale to opakovani vseho znova je nahlavu. Clovek stejne vzdy poloviny veci zapomene a oni zase nemaji cas to studovat. Napr my jsme byly dohodnuti na tom ze nebudu muset mit predoperacni kdyz jsem ho pred mesicem potrebovala na HSK, ze bude stacit jenom krev. No ated ho po me chteji. Hlavne teda sestry. Si ani neprectou poradne co jim v papirech dr pise a uz se chteji dohadovat. Nejak me to tam zacina docela stvat. Mozna chapu ze ve stredu toho budou mit hodne po tech dnech volna, ale jinak obcas nechapu jejich pristup.
Ty se pak zkus Brandejsky zeptat na ten dlouhy protokol. Urcite s ni neco vymyslite

inza
2. črc 2010

je pravda ze od pohledu me taky Lovasova neprijde moc sympaticka, ale vzhled nekdy klame. Je fakt ze kazdymu sedne nedko jiny. Me vedi to ze mame treti pokus a oni nejsou schopny to zaridit tak aby clovek sel jenom k jednomu dr a nejlepe k tomu svemu.

mandre
2. črc 2010

inza: vyplň jim dotazník spokojenosti klientů, je taky na netu 😒 , už jsem jim tam jednou psala 🙂 ..."stěžovatelka "😀

inza
2. črc 2010

mandre: my uz jsme ho taky vyplnovali.... 😀 a taky jsme si stezovali

inza
2. črc 2010

tak jsem jim napsala a jsem zvedava zda odpovi 😉

ter23
2. črc 2010

madre, určitě jí zkus říct o ten dlouhý... mě právě langerová říkala, že krátký mi už dát nechce, že to dopadlo hrozně a dlouhý by měl zaručit větší úspěch co se stimulace týče a hlavně lepší kvalitu vajíček...

inza, oni i odpovídají? to pak musíš napsat jak to vysvětlili 😉 a tohle je teda už váš třetí? to by mi taky vadila ta neustálá změna doktorů 😒

já jsem myslela, že to tam budou mít volnější a klidnější, jak přišel ten nový dr.... ale my teda jsme spokojení, zatím si nemůžeme na nic stěžovat.

mandre
2. črc 2010

inza: já psala anonymně 😀 😀
Včera jsem měla večer asi teplotu 😕 ...jestli jak jsem si píchla 100mg těch kortikoidů, tak se mě hned něco chytá, když je oslabená imunita 😖 ...výš co mě štve, že jsem do sebe naprala tolik hormonů, pentomer, kortikoidy...a je to k ničemu 😖 😒 ☹
Na tebe ty hormony fungujou, to asi vyjde teď po třetí...měli jste ICSI? ...co kdyby jste si nechali udělat ještě AH, aby se to líp chytlo?
My jo, protože zrovna nebyly úplně nejlepší, ono se nám to mění průběžně, někdy v pohodě, někdy jsou línější, někdy zase míň.