Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

majcam
27. črc 2010

@2411 je mi to strašně líto ☹ ,ale mám známou,byla 4xna IVF,měla všechny možný nemoce,od alergií až po hodně špatnej vnitřek,brala plno léků,manža spermie na prd,nakonec to vzdala a otěhotněla přirozeně a teď má dvouměsíční holčičku,přijde to,neboj,já vím,že to jsou furt stejný kecy,ale asi to tak vše má být, všechno má svůj důvod!!!!

petap1
27. črc 2010

2411: to je mi líto ☹

Majcam: Příště to dáš..uvidíš 🙂

Inza: Vypadá to moc moc nadějně...mám ohromnou radost 🙂

Petrita: potichounku gratuluju 🙂

Dark: super...ty jsi dítě štěstěny 😀

Mě dorazila MS..takže hurá do snažení 🙂 🙂

inza
27. črc 2010

petap: no ted to pojede jako po masle a zachvili budes hlasit //. Ja dneska 30DC tak doufam ze mrcha uz na te dovce zustala 😀 . Nejak jsem si to nechtela pripoustet, ale ted to zacinaji byt docela nervy a napor na psychiku......

petap1
27. črc 2010

inza: Myslím, že už na dovče je...minule jsi přeci začala špinit a pak se rozjela....takže teď už je fuč a vrátí se až za 9m...opravdu mám z toho radost 🙂 🙂
JJ moc doufám, že se brzy zadaří....musím se držet při zemi, aby jsem si nemyslela, že to bude hned napoprvé.....ale bylo by to úžasný 😀

inza
27. črc 2010

petap: to uzasny bude. Jo pokud bude krev pozitivni tak mas to modre z nebe u nas schovane... 😀 Neboj z pameti me to nevypadlo 😀 jako plno dalsich veci

petap1
27. črc 2010

inza: 😀 😀 já říkala, že se budu mít 😀 😀

majcam
27. črc 2010

Holky děkuju moc za podporu,už je to lepší....,chtěla jsem se zeptat,berete nějaké vitamíny? Já brala akorát babyplan od centrum,tak nevím jestli to stačí,vím,že je důležitá i kys,listová,ale ta v těch vitamínech je...

majcam
27. črc 2010

@petap1 a ty jdeš na IVF? Promiň možná jsem se už ptala 😉

petap1
27. črc 2010

majcam: neomlouvej se...je nás tu spousta a kdo si to má pamatovat, že 😀 Ne, ne..měla jsem to v plánu, ale pak mi cyklus naběhl a já začala ovulovat (nečekaně jsem otěhotněla 🙂 )...takže teď to chceme vyzkoušet sami a pak se když tak uvidí 🙂

inza
27. črc 2010

majcam: ja mam akorat listovku. Jinak zadne vitaminy nejim a ani to nemam v planu. Jenom mezi 2 a 3 IVF jsem si dala ocistnou kuru s aloe cca byla na tri tydny. Jinak nic neberu. Teda pak jeste prednison a tot vse

majcam
27. črc 2010

@petap1 taky to chceme zkusit sami,protože problém nenašly...,

majcam
27. črc 2010

pardon "nenašli" 🙂

darkwitch
27. črc 2010

2411, majcam to je mi lito ☹ ☹ ☹

petrita to vypada dobre, tak se drzte 🙂

ja jsem udelala pekny zmatek (teda embryolog 😀 ) protoze se me ptal jestli teda ty tri zamrazime a dve zavedeme, ja jsem sice vedela, ze jsme se dohodli na zavedeni jednoho po telefonu (s nekym jinym), ale tema dvema me tak zmatl, ze jsem mu to odkyvala, jsem si myslela, ze zapomneli na jedno embryjko a nechtela jsem ho chudacka nechat bezprizorniho 😀 takze zmatek...
doufam, ze se to povede, protoze ET bylo pekne osklivy zvlast kdyz se tam nejak nemohla dostat a vystridala asi tri katetry, nez se ji to povedlo, brrrr
ale uz mam mimouska u sebe tak je to fajn a mam taky fotecku 😀

petrita83
27. črc 2010

@darkwitch ty máš taky fotečky..tak to jenom mě ošidili 😀 tak hlavně že už to máš za sebou..a mimouska máš u sebe..jednoho teda nakonec?a ještě nanučky...to je fakt super, krásně ti to vyšlo..tak na sebe dávej pozor..a za 14dní chcem slyšt ty super novinky o //.

darkwitch
27. črc 2010

petrita jo jednoho, i kdyz pak jsem si rikala, jestli jsem prece jen nemela nechat zavest dva, ale tak mam tri mrazacky tak to nevadi 🙂

darkwitch
27. črc 2010

petrita a koho jsi mela na sale, ze jsi nedostala fotecku? i kdyz me ji davala sestra...

petrita83
27. črc 2010

@darkwitch Lovásovou 😠 nějak mě teda ořízla 😀 hlavně že tam mimísky dobře zabydlela 😀 😀 snad.

darkwitch
27. črc 2010

petrita ja mela brandejskou 🙂

betox
27. črc 2010

@majcam teda do háje ☹ . Moc mě to mrzí. Ale určitě to má svůj důvod (aspoň já se tím vždycky utěšuju)
2411: tak to je teda pech, ale hlavu vzhůru...
petap: tak to je super, teď to posviští
dark: hezky si mimíska hýčkej, ať se mu u tebe líbí 😉
inza: vypadá to hodně nadějně, určitě budou ve čtvrtek dobré zprávy 🙂

petap1
27. črc 2010

dark: tedy s tebou není nikdy nuda 😀 Tak ho hezky opatruj a za 14 dní chci vidět // 😀 😀

betox: v to doufám .. uvidíme jakou rychlost nabereme 😀 😀

darkwitch
27. črc 2010

petap jasne se mnou neni nikdy nuda, i kdyz obcas by neskodila 🙂 ja chci taky videt za 14dni // 😀

petap1
27. črc 2010

dark: 😀 😀

majcam: my uvidíme kolik tomu dáme..ale asi dřív jak na vánoce do UVF nepůjdeme 🙂

petap1
27. črc 2010

majcam: pardon..do IVF 😀 😀

majcam
27. črc 2010

@darkwitch gratuluju k bobískovi,taky jsem měla problémy se zavedením,prý to tam mám nějak úzké,nebo co, budu se na to muset zeptat Lovásové,co to znamená...drž pěkně pepana!!!!

majcam
27. črc 2010

@petap1 a už jste zkoušeli třebe IUI?

darkwitch
27. črc 2010

majcam u me mela asi stejny problem...

majcam
27. črc 2010

@betox děkuju,i já si říkám,že všechno má svůj důvod..,kdyby nám aspoň někdo řekl,že mimčo bude za rok,za dva..,tak jsem v klidu,ale to čekání jestli to klapne nebo ne...

darkwitch
27. črc 2010

majcam a pepana budu drzet, kdyz me presvedcil, ze si mam nechat jen jednoho 😉 jsem si rikala, ze by byla sranda kdyby z toho nakonec stejne dvojcata byla 😀 teda samozrejme legrace je to ted, ve skutecnosti by byla asi spis sranda divat se na muj vyjeveny oblicej pote co by mi rekli, ze cekam dvojcata 😀

majcam
27. črc 2010

@darkwitch a nevíš co to je?Taky jsem měla Brandejskou...a jak vypadá pepan na fotce,je krásnej,viď.. 😉

darkwitch
27. črc 2010

majcam nevim, co to je, mozna to bylo tim stresem, nevim, jojo pepan je krasnej 🙂 manza ho dal na lednicku 🙂