Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

betox
12. srp 2010

Tak jediný komu se zadařilo od června byla vveru...Holky, tu smůlu už musíme prolomit. My se nedáme, že ne 🙂 😉

petrita83
12. srp 2010

@betox tak že teď to pojede jako po másle..smůlu už máme všichni vybranou..tak že od teď se dařit prostě musí..že jo 😀

dennisa
12. srp 2010

Betox, jo jo,přesně tak, Vveru měla IVF souběžně se mnou a to bylo v půlce června. Od tý doby nic.....

Já, pokud bude všechno v pořádku, měla bych začít stimulovat cca v půlce září. Tak kdo se přidá? 😉

petrita83
12. srp 2010

@dennisa ani nevíš jak ráda bych...uvidíme co bude..

dennisa
12. srp 2010

@petrita83 takže na to jdeš taky někdy v září?

betox
12. srp 2010

...jasný, holky. Teď to pofrčí.... 😉
@dennisa Já nevím, jak mi to vyjde, buď taky v září, nebo říjen

darkwitch
12. srp 2010

tak me to tak brzo nevyjde 😀 ale kdyz zacnete tu stastnou snuru tak ja se k vam pak pridam 😉

dennisa
12. srp 2010

@betox já možná tak konec září, záleží kdy to dostanu. Ale chodí to celkem v pohodě, ani mi to ta stimulka nerozházela. Teď koncem srpna pojedu ještě na hormonální profil, protože jsem minule měla nějakou hodnotu na hraně.
Změní mi léky, když to minule dopadlo tak blbě a budu mít zas krátkej protokol.
Tak se uvidí, jestli to k něčemu bude.

petrita83
12. srp 2010

@dennisa to asi bohužel vzhledem k nevydařenému pokusu z července nebude možné 😖 kéž by bylo..ale chtěla bych aspoń v mezi čase zkusit IUI...prostě nechci ztrácet čas..

mandre
12. srp 2010

Ahoj holky,
byly jste některá na tom 4D ultrazvuku? Já tam byla včera, překvapilo mě, že to dělají 2.-4.DC 😝 normálně vaginálně...to byl masakr a brali mi k tomu krev na hormonální profil.
23.8. jdu k Dr., tak se bojím, co tam zase objeví 😒 , říkala, že prý vypočítávají kapacitu vajíček... a prohlíží ty fotky 3D brýlemi.

dennisa
12. srp 2010

@petrita83 aha, tak to jo, to je na další pokus ještě brzy. Já jsem ho měla v červnu, takže v září už to budou ty 3 měsíce a můžu jít do dalšího. Na IUI jít nemůžu, nemám vejcovody. Ale je dobrý, že to můžeš v mezičase zkusit, co kdyby..... 😉

Mandre, já na 4D nebyla, ale tuším, že někdo odsud na tom byl. Holky se určitě ozvou 🙂

mandre
12. srp 2010

dennisa: Dr. mě tam poslala, že prý už máme všechno vyšetřené, a že tohle ne, že to je novinka v Gennetu.
Jinak já jdu taky na IUI bez stimulace, to se může v mezidobí, Dr. mi to sama nabídla...

petrita83
12. srp 2010

@mandre tak to je dobrá zpráva, tak ještě počkám na poslední odběr a pak se uvidí jakej nám nabídne další postup..ale všechny vyšetření ještě určo oběhaná nemáme..tak snad začnem..a když tak IUI ikdyž nám ho před tím nedoporučili..lepší než sedět doma.

inza
12. srp 2010

ja na nem taky byla, ale asi nekdy kolem 18 DC.
Jinak my chceme asi zkusit dalsi pokus prelom rijna listopadu
@petrita83: jo dneska uz na brusle rukavky ani kruh nepotrebujes. Je to uz suche 😀 😀

petrita83
12. srp 2010

@inza tak to jsou výborné zprávy 😀 ale dneska jdu konenčě po dlouhé době na beach volej 😀 to budou všichni koukat..mysleli, že tam nechodim protože jsem těhu..teď v tom budou mít pěknej zmatek 😒
ahha já vždycky byla jen na 3D v čem je tenhle lepší?tak uvidíme co Lovásová vymyslí...no když počítám ty 3měsíce tak do toho zase půjdem společně 😀 já doufám, že nám při dalším pokusu zůstane něco do ledničky 😀 to bych byla o moc klidnější.

inza
12. srp 2010

@petrita83: ja kdyz jsem se ptala jaky je mezi 3D a4D rozdil tak dr rikala ze je akorat v tom ze 4D je v case. Jo to se treba zase sejdem. Ja byla zase na kole se trosku provetrat a ted jsem zrala na to si lehnout..jsem to trosku prehnala 🙂

dennisa
12. srp 2010

Holky a kvůli čemu Vás posílají na tyhle ultrazvuky? Mě zatím nikdo nikam nehnal...

darkwitch
12. srp 2010

tak jdu se obednat na tramposky... kdyz uz zase muzu skakat 🙂 bych mela pred dalsi stimulkou trosku zhubnout...

petrita83
12. srp 2010

@darkwitch 😀

mandre
12. srp 2010

dennisa: je to dole v přízemí vedle Klinlabu....no je to všechno vidět prostorově, a tudíž asi víc, než na klasickým UZ, co mají Dr. v ordinaci...byly tam mimo mě samý těhule 10.-13.tt ☹

dennisa
12. srp 2010

Mandre, aha, dík za vysvětlení.
No jinak těhulí tam je pokaždý nespočet, sedí tam, v ruce těh.průkazky a já jen vždycky blbě zírám.

majcam
12. srp 2010

Ahoj holky,
@mandre já byla na 4D UTZ 2-4 DC,bylo to hned na začátku,když jsem měla první konzultaci(v únoru),ale nějak jsem se nepídila po tom,na co to je,ale bylo mi teda trapně 😠 ,možná jestli tím nezkoumaj sliznici,
Jinak jsem přijela z Gennetu a budu obíhat veškerá vyšetření(imunologie,genetika,laparka,HP,mutace,cytologie) a manža by měl jít k urologovi,před IVF tam našli nějaké buňky,prý asi zánět,to mohlo mít i za následek neuchycení embrya. No takže se musim na vše nějak objednat,ale nevím na jaké datumy,když nevim jestli najdu práci nebo ne... Jinak prý vajíčka jsem měla moc pěkná,ale jak říkám,mohli to pokazit ty spermijky

mandre
12. srp 2010

majcam: a tobě někdo navrhoval laparku?...tu jsem teda asi jako jedinou zatím neabsolovovala 😝 , ani se na ní moc nehrnu.
To bylo divný viď, při MS...ještě že tentokrát to nebylo tak moc.

majcam
12. srp 2010

@mandre no já jsem teď po neúspěšným prvním IVF,takže jsem dnes z konzultace u Lovásové odcházela s papírama na všemožná vyšetření,ale jsem ráda,že mi to vše vypsala,aspoň budem vědět,jestli je opravdu jediná možnost IVF,nebo by to šlo i normálně....no a s tim 4D UTZ jsem tam vlezla,začala se svlékat,ale nechala jsem si tam tampon,dr se tak podívala a ríkala,že tam mám něco navíc,takže jsem se zase oblékla a mazala na záchod.. 😉

petrita83
12. srp 2010

@majcam 😀 tak teď si mě fakt rozesmála 😀 😀

majcam
12. srp 2010

@petrita83 jsem tam vždycky ve stresu,abych něco nepokazila anebo na něco nezapoměla,že vždycky něco po.... úplně....

petrita83
12. srp 2010

@majcam no vždyť já to znám..taky jsem vždycky nervozní...všechno promyslim..a pak se ptám co si mám sundat a kde 😀 , ale tohle se mi teda ještě nestalo 😀 to je dobrej joke 😀
Tak že teď budeš obíhat imuno, genetiku atd???a co pak dál? máte nějakej další termín schůzky atd..a co vlastně řikala, proč to teĎ nevyšlo..rozebrala to s váma nějak?

majcam
12. srp 2010

@petrita83 no u manži právě našli nějaký zánět,tak ten to mohl způsobit,prý jsem měla vajucha kvalitní,ale asi je zabil ten zánět u manži...,jo jo teď nás čeká lítání na všechna ta vyšetření..,zatím máme objednanou genetiku,a to další necháme na zítra,manža je teď v práci,tak abych to nedělala bez něj,a to špinění může být taky z těch spermošek, prý se moje tělo nějak brání..,no nevim..Manžovi se teda do těch vyšetření moc nechce,protože si myslí,že vždycky něco najdou a na urologii se bojí nejvíc,no nechám ho teď v klidu,on na to pak přistoupí(bude muset 😉 )

darkwitch
12. srp 2010

hele jak je to s tou laparkou, delaji to v gennetu nebo se musi do jine nemocnice?

petrita83
12. srp 2010

@majcam 😀 jo bude muset..no tak to nám řikali taky, že má přítel špatné spermio z důvodu nějákého zánětu..tak že na uro půjde a basta..jen mě nenapadlo, že to mohl být ten důvod proč nám z 10vajuch zůstali jen 2..ale asi to dává smysl..tak se budu těšit, že zas něco nového oběhnem a třeba na něco přijdou...a třeba se někam posunem..vědět že je vše ok..a nikdo neví proč to nejde je taky na prd.