Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

petap1
24. srp 2010

petrida83: 😀

madre: co to asi měl za obrázek, že 😀 😀

petrita83
24. srp 2010

@mandre 😀 tak to bych chtěla taky zažít 😀

mandre
24. srp 2010

@evak99 no snad to nějak přežiju, dneska jsem jakoby celou noc přemýšlela, mozek pracuje 😒, nervy na pochodu........... ....takhle výletit s mimčem bychom taky chtěli 😉 ...aspoň bude zvyklá už od začátku 😀 ...někteří rodiče nejezdí, protože mají malý dítě 😀 😀 ........v sobotu jsme byli na celodenním výletě v Německu - Sasko-české Švýcarsko...jeli jsme lodí po Labi do Stadt Wehlen, pak jsme šli pěšky na kamenný most Bastei (je vestavěný do skal -doporučuju) a z Kurort Rathen jsme jeli lodí do Königsteinu na hrad. Byla jsem nadšená, parádní zázemí pro turisty, všude uklizeno...no jo no Němci.

mandre
24. srp 2010

@petap1 pulce 😀 😀

@petrita83 to samý jsem hned v zápětí říkala Brandejský 😀 😀 , ona říkala, taky budete, ta paní už toho má docela dost za sebou 😝

petap1
24. srp 2010

mandre: já chci takyyyy 🙂 🙂 A Brandejská má pravdu..taky budeš 🙂

mandre
24. srp 2010

@petap1 a co máš asi teď v sobě 😀 😀 ...vždyť ti to teď frčí jak po másle 😉 😀
za to já jsem se zasekla 😠 😒

petrita83
24. srp 2010

@mandre 😀 tak to doufám že mi to dnes taky řekne 😀

petap1
24. srp 2010

mandre: JJ zatím to vypadá, že to jde hladce....já začnu slavit až po srdíčku, vzhledem k prvnímu těhu 😠 😉 Já vím, zatím si nemám na co stěžovat...vždyť mám zavrtaného červíčka 😀
Ale jen na chvilku...až vše prozkoumají a uvidí jak to všechno je, tak s tím něco udělají...já tomu věřím...a pak už to taky půjde jak po másle 🙂

petrita83
24. srp 2010

@petap1 jde to jak po másle a půjde to tak i dál..to špatné už máš za sebou..teď se do tebe zavrtalo mooc štestí 😀

petap1
24. srp 2010

petrita83: 😀 😀 😀

mandre
24. srp 2010

@petrita83 tak dej zprávy, co bylo...mě píchá na vaječnících, večer manža píchal Pregnyl, tak asi se to připravuje 😕 ...zatím mi nevolali, na kdy mám přijít

betox
24. srp 2010

@mandre držím na zítřek pěsti 😉 Mě vždycky volali až tak kolem 14h....

petrita83
24. srp 2010

@mandre dám vědět ..no mě píchali pěkně včera, ale dneska nic..tak doufám, že se to povede dobře načasovat 😀 😀 jinak včera jsme místo sexu měli parádní záchvaty smíchu..se zbláznim 😀

betox
24. srp 2010

@petrita83 ...smích léčí... 😀 Kdy jdeš na IUI?

mandre
24. srp 2010

betox, petrita: teď mi volali, bude to už v 10.30, valím oči, máme tam být na 9.hod., vždycky to bylo po O. 😨

petap1
24. srp 2010

mandre: držím palce 😀

petrita83
24. srp 2010

@mandre ty jooo..tak já tam zachvilu vyrážim tak uvidíme, jak to bude 😀 😝

petrita83
24. srp 2010

@betox dneska jdu k Brandejské na UTZ, IUi by mělo být prý zítra nebo pozítří, tak uvidíme..snad to klapne 😨 jo jo smích léčí, ale mě to teda nakonec trochu naštvalo 😀

petrita83
24. srp 2010

@mandre tak budu zítra držet palce a kdo to bude dělat? 😎

betox
24. srp 2010

@petrita83 tak budu taky držet pěsti 😉

mandre
24. srp 2010

@petrita83 ani nevím, neptala jsem se, po včerejšku jsem jaksi laxní 😎 😒

@petap1 Jj, mám v hlavě guláš...

petrita83
24. srp 2010

@mandre ,@betox - tak mám v hlavě taky guláš 😖 ..jinak teda dneska mám píchnout pregnyl..to teda nevim , nevim zda to dám..a na IUI až ve čt..to moje tělo je zdá se nějáký líný 😒 ale sliznice trochu povyrostla na 7,2.kolik je tak optimální nevíte někdo..no taky nevim proč mě Lovás..objednala k Brandejské když tam byla..ta zas chudák nevěděla že už mám IVF už za sebou..nějak mám pocit , že si mě tam přehazujou jak horkej brambor..a nikdo mi nic neřekne..
@mandre - brala si teď před IUI nějáký léky?a od kdy pak brát utrogestan..sakra zas nic nevim 😖

mandre
24. srp 2010

@petrita83 já měla včera sliznici 8,9mm a říkala Dr. ,že krásná...ona roste postupně s folikulem, minimum je 7mm myslím. Objednávej se ty k jednomu Dr., pořád ke stejnýmu - když to jde, ten druhej pak kouká, nic neví a je to guláš 😠
Léky jsem nebrala, je to nativní cyklus...jenom nakonec ten Pregnyl (36 hodin a víc před IUI) - píchá mi to manža.Utrogestan se začíná brát hned druhý den po IUI 😵

petap1
24. srp 2010

petrita: Já poprvé otěhotněla a měla jsem sliznici 7mm. Teď jsem měla sliznici 5mm 11DC nevím tedy kolik ještě povyrostla, ale mimčo se zakouslo 🙂 Myslím, že 7mm stačí...když oni by chtěli mít Dr. vše dle tabulek, jinak jim to neštimuje. Ale podívej se na mě..Daňkovi se nezdál folík protože by měl být 11Dc větší..a já mu říkám, že ovuluji až 17 či 18DC a on si mlel pořád svou, že jako zkoušet můžeme, ale že se mu nezdá....no a 17DC krásná ovulka a pak //...takže Dr. se také musí brát s rezervou 😀
Jinak určitě Pregnil dáš..co by jsi pro mimi neudělala, že 🙂

mandre
24. srp 2010

Já budu zítra 16DC, takže taky ovulace pozdějš, 14DC byl 19,6mm...a někdy jsem měla 13.DC folikul přes 20mm...to rozpětí může být docela velké, třeba 13.- 17. DC

petrita83
24. srp 2010

Hele stejně to nechňápu..
minule na UTZ:
prává strana 1folikul 12 +drobné, levá strana drobné, sliznice 4,4
dnes
prává strana drobné(kde je ten 12.. 😕 ), levá strana 1x17,6 +drobné, sliznice 7,4
Jo a to mi doktorka ještě řekla..jste nějáká smutná takhle nikdy neotěhotníte 😖 😖 ☹ asi si příště před návštěvou dám štamprlu..

petap1
24. srp 2010

mandre: no já mívám 14DC folík tak 14mm...ovulaci pak mívám 17 či 18DC. To ty tedy míváš větší 😀

petrita: Kašly na ně..jednou tak, pak zase onak...prostě tam je a hotovo...je jedno na jaké straně 😉 Oni si myslí, že pořád budeme vysmáté jak leča, nebo co 😠

petrita83
24. srp 2010

@mandre , @petap1 - ahaa..tak pak jsem klidnější já právě taky vždycky měla už tak 11-12DC folikul 20mm a teď je to 13den jen 17,6..tak nevim..kdyby byl 19 jsem klidnější..teď aby si do čt. pořádně pospíšil 😅
Já bych se ráda objednala k tomu samému ale ona sama mě objednala jinam..tak jsem myslela, že je to proto že tam neni..ale byla a ordinovala..tak nevim.

mandre
24. srp 2010

@petrita83 hmm, to je divný, ale asi minule to zrovna byl ten největší z těch drobných, ale ne ten dominantní, který ti vyrostl teď, to jsem taky měla...byla jsem jednou 13.DC u Vykysalý, a ta mi řekla, že to bude asi anovulační cyklus, a za 2 dny tam byl 18mm folikul....oni rostou tak o 2mm denně...a jestli jsi měla 4,4 sliznici, tak to ještě nemohlo být poznat, který folikul to bude.
Akorát já teda chodím na IUI až, když má folikul na UZ (2dni předem) kolem 19-22mm, se mi zdá těch 17,6 málo, ale každý je jiný. Já nezapadám do šablony, mi řekla Dr.
A jinak do mě hustí furt tu psychiku, ať neblbnu 😀 ...to se ale nedá 😝

petrita83
24. srp 2010

@petap1 přesně..je fakt že u doktora nikdy vysmátá nebejvám teda pokud nejde přítel se mnou pak je srandy až moc..jen mě tim překvapila..snažila jsem se pak dělat jak jsem děsně happy 😕