Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

petrita83
15. zář 2010

@majcam ahaa..a kdy k ní jdeš?určitě to nic tragického nebude!!!tak dej pak vědět!ale docela mě holka děsíš 😒

majcam
15. zář 2010

@petrita83 ten delfín se asi nejmenoval František,viď?

betox
15. zář 2010

Holky, díkec. Určitě to bude OK a počkejte za rok budeme všechny v jiné diskuzi 😉

@inza Ty jsi číslo 😅
@darkwitch držím palečky, ať to tentokrát vyjde
@petrita83 nejhorší jsou ty návraty do reality, co? 😒

petrita83
15. zář 2010

@majcam 😀 😀 ne nejmenoval?byla to holka Maria Maria 😀 😀

petrita83
15. zář 2010

@betox přesně 1.den v práci a já tui s Váma kecám při tom na stole mám hromadu papírů, že nevim co s nima..tak je nechávám ještě chvilku ležet..neutečou 😀

majcam
15. zář 2010

@petrita83 já jen,že by to šáhnutí mohlo zafungovat jako tady když si šáhneš na Františka, tak otěhotníš..

petrita83
15. zář 2010

@majcam 😀 😀 vidíš jak mi to pomalu chápe..tak to fakt nevim, kéž by.. 😀 uvidíme za měsíc 😀

inza
15. zář 2010

@majcam: zadna veda to neni. Pta se na nejake vaznejsi nemoci v rodine, kolika se dozili predci (rodice, prarodice....)zda mas sourozence a jestli ma deti bez problemu.....a pak jdes na krev
@petrita83:mega silnicni a na obou loktech a predlokti. nejak jsem si rozbila hubu na bruslich. delali jsme kravoviny a pak z kopecka me pod kola vletla skorapka od orechu a uz neslo nic delat. jsem zacala jez po predlokti,loktech a pak jsem to polozila na zapesti na chranice, ale sedreniny pekne...kdyz to ted prosycha tak pekne cerne to je 😀

inza
15. zář 2010

@petrita83: presne prace neutece nema nozicky. Pockalo to do ted pocka to i dale 😀 😀
betox: nic jineho nezbejva nez delat obcas kraviny, jinak by se z toho clovek musel zblaznit a skoncil by u chocholouska v lepsim pripade 😀

petaloudi
15. zář 2010

@darkwitch Já byla u Vykysalé 2x - na vstupní prohlídce a pak ještě před ivf, když mi dávala k prostudování všechny ty papíry. Já ti ani nevím, jaký na ní mám mít názor. Byla příjemná, ale kdyby mi už tenkrát začla řešit před ivf jednou vysokej a jindy nízkej prolaktin, mohla už jsem mít to lítání po endokrinologii za sebou... Pak od února v Gennetu nebyla, tak jsem byla přidělena k Lovás.

betox
15. zář 2010

@inza 😀 😀 máš recht. Kdyžtak řekni hafuňovi, ať Ti to oblízne, psí sliny jsou hojivé 😀

majcam
15. zář 2010

@betox anebo pochč.... 😅

petaloudi
15. zář 2010

@zvalentova Ahojky. Gonal... tak to asi stimuluješ před ivf. Přeji hodně štěstí! 🙂

majcam
15. zář 2010

@petaloudi a myslím,někde na začátku k ní chodila Petap a tuším,že ji tenkrát přehlídla nějaký hormon,ale jestli to tak není tak se moc omlouvám... 😔

inza
15. zář 2010

@betox:jen by se toho dotknul a ja bych ho asi zabila. Boli to jak......myslim ze na to ani jeho slintaky nebudou fungovat. Jenom doufam ze do mesice to zmizi to mam jit k Babickove 😉

jo prehlidla ji prolaktin

darkwitch
15. zář 2010

tak ja k ni jdu na utz pre KET tak snad to nebude tak hrozne... tam zadny hormon neni 😀

petaloudi
15. zář 2010

@majcam jojo, pravdu máš. Taky jí tuším taky přehlídla vysoký prolaktin. Mě ho teda nepřehlídla. Měla jsem ho vyšší, tak řikala, že před ivf nasadíme léky... Další HP jsem měla v pohodě, tak se to nějak neřešilo. Pak jsem přešla k Lovás. a prolaktin nějak vyšuměl. A až po nepovedenym ivf se o něj začli zase zajímat...

darkwitch
15. zář 2010

inza kolikrat se vlastne pred KET chodi na utz?

inza
15. zář 2010

dark: asi 2 krat nevim toto si nejak uz moc nepamatuju. musela bych kouknout do diare 😀 a ten nevim kde momentalne se nachazi 😀

majcam
15. zář 2010

@inza ty jo už tady počítám kdo kdy umřel,jsem si musela vzít kalkulajdu 🙄

inza
15. zář 2010

majcam: 😀 😀 . no ja to tam plodila z hlavy a neco jsem si ani nepamatovala

betox
15. zář 2010

@majcam 😀 tak na moč jsem nepomyslela 😨
@inza je mi to jasný 😀 No asi to nebude úplně za ten měsíc zahojený, ale určitě to bude z nejhoršího venku 😉

inza
15. zář 2010

betox: no doufam. Teda pokud zase nepojedu na brusle a nebudu delat kravoviny....coz je nerealne je nezkouset 😀 😀

betox
15. zář 2010

@inza jsi nezmar 😀

inza
15. zář 2010

betox: lepsi neco delat nez se doma nudit, kdyz nemuzu sehnat praci. Jinak by to bylo na chocholouska 😀

betox
15. zář 2010

@inza to je jasný 😉

petrita83
15. zář 2010

@inza ty brďo ty jsi kaskadér..tak to bch si ty chrániče a helmu asi taky měla pořídit..je to asi jen otázka času kdy člověk klopítne 😖 😀 tak hlavně že nic vážného..odřeniny se snad brzo zahojí..a vdaná už jsi 😀 tak je to jedno 😀 😀 😀

inza
15. zář 2010

@petrita83: jj otazka casu. Ja ted hodila tygra na bruslich asi po peti letech.Stejne jine chranice kupovat nebudu. Max. k tem na zapestipridam helmu co mam na kolo 😀Ne nic jenom vybrousene predlokti 😀

inza
15. zář 2010

tak ted akorat volali z Gennetu a zitra jdeme na IUI manza v 8:45 na ocasky a ja pry v 10:15. Bude delat Lovas.. 😒

betox
15. zář 2010

@inza držím pěsti 😉