Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

brytney
27. říj 2010

Ahoj snažilky a těhulky! Podstupujeme teď 2. IVF, čeká mě tento tento týden odběr oocytů, příští týden ET. Chtěla bych se zeptat, nevíte náhodou, kdo operuje tuto sobotu? A jestli je možný si požádat o konkrétního doktora na transfér? My bychom si strašně moc přáli paní doktorku Langerovou na transfér. Známe v gennetu již všechny doktory, ale k ní jediné máme maximální důvěru, ale ona tam prý ve čtvrtek nebývá, tak myslim, že by neměla radost, že bysme jí vzali volno 😖

betox
27. říj 2010

@brytney Ahoj, zatím jsem se s tím nesetkala, že by si někdo zažádal o konkrétního doktora na výkon, ale třeba to jde....Držím palce, ať se zadaří 😉

majcam
27. říj 2010

@brytney ahoj,myslim,že to nepůjde si vybírat dr.a hlavně ti nikdo nezaručí,že budeš mít ET ve čtvrtek,to se bude sledovat podle vývoje embryí,kdy ti je tam vloží.. 😉

brytney
27. říj 2010

@betox Moc děkuji 😅

@majcam Dneska mi dr. říkala, že ET bude ve čtvrtek. Máme PGS s prodlouženou kultivací. No uvidíme, měla by být na ET ve čtvrtek dr.Bukvová, ale my na paní doktorku Langerovou prostě nedáme dopustit 😉 Uvidíme, jak se to vyvrbí

majcam
27. říj 2010

@brytney k té já chodím,je hodná,neboj,já vím,každý chce mít toho svého dr. u sebe,ale...držím pěsti 🙂

brytney
27. říj 2010

@majcam Moc děkuji. Určitě, každý má důvěru v toho svého lékaře, na kterého je zvyklý. My jsme zažili dr. Bukvovou 2x, dělala mi hysterku a pak jednu konzultaci, když naše doktorka nebyla. Nebyla špatná, ale zkrátka naše je naše 😀 Ale je mi jasné, že to při tom množství lidí tam nejde

majcam
27. říj 2010

@brytney a co to je PGS?

brytney
27. říj 2010

@majcam je to preimplantační screening chromozomálních vad 😉

anlek
27. říj 2010

@betox S bublinkama nevim, mozna mi tam tenkrat take nejake zbyly a neresia jsem je. A vedlejsi ucinky jsem nemela zadne. Snad to bylo treba jen z nevyspani nebo z nervu a uz bude lip.

@dennisa Drzim palecky.

@majcam Reka bych, ze na prvni pohled se od nemakacenek odlisis. 😉

darkwitch
27. říj 2010

@betox me tam urcite bublinky zbyly... a do svalu to pry nevadi... proto jsem z nich mela takove nervy, protoze mi tam zustavaly...

dennisa
27. říj 2010

Holky, tak Hcg mám 574. To je prý hezký, ovšem to moje krvácení je horší, to se jim vůbec nelíbí, nemělo by to být 😖
V pondělí pojedu na UTZ. Jsem z toho taková rozhozená, štve mě to krvácení, mám strach, že to je špatně ☹

darkwitch
27. říj 2010

@dennisa drz se hcg mas krasny... drzim palecky at je vsechno vporadku...

anlek
27. říj 2010

@dennisa To by snad mohlo byt dobre. Hcg je krasne vysoke. Co skocit nekam jak osamoplatce do laborky v patek? Kolik ti zavadeli embryjek?

dennisa
27. říj 2010

@darkwitch děkuju! Ty jdeš kdy na kontrolu?
@anlek mám zavedený 2 kousky. Já snad ani nikam nechci na krev, myslím, že by mě to jen stresovalo, kdyby to číslo nebylo takový jaký má. Nechám to prostě osudu....

betox
27. říj 2010

@dennisa to je krásný číslo. Věřím, že to bude v pořádku. Drž se 😉
@anlek já věřím, že jsem se jen nějak přeležela, protože to během dne přešlo a mamka mi říkala, že jí taky ráno bolela hlava, tak možná i blbej tlak. Uvidím, co bude dneska a holt to kdyžtak týden vydržím 😉
@darkwitch díky, já se na bublinu taky vykašlu 😉

darkwitch
27. říj 2010

@betox me se ji ani nepovedlo si pichnout a to jsem zdimala pero do posledni kapicky, bublina zustala v peru 😉

darkwitch
27. říj 2010

@dennisa ja jdu v patek, za chvili se zacnu stresovat... ty mas hcg vysoky to bude v pohode...

anlek
27. říj 2010

@dennisa Ja bych rekla, ze jeden prcek to zabalil a druhy se drzi zuby nehty, proto to krasne hcg. 😵

ahojkyy
27. říj 2010

@dennisa - presne tak, jeden sa drží a druhý odchádza, preto to krvácanie.

Inak zdravím všetky holky 🙂
ahojkyy

darkwitch
27. říj 2010

skoda, ze u me tohle krasne vysvetleni nefunguje... bych mohla byt mnohem klidnejsi...

inza
27. říj 2010

@brytney:myslim ze pozadat nemuzes. Langerova ve ctrtek ted nikdy neni. ma asi necojineho. Kdyby ti ET vyslo na st tak to na sale je.
dennisa: pekne HCG bude vse OK 😉
betox: tak dneska jsem ani nezvladla cvicit po celodennim zaprahu na zahrade.Nemam ted uz na to moral. Tak doufam ze Babi to jedno vynechane cviceni nepozna 😀

darkwitch
27. říj 2010

@inza to dostanes od Babi pekne do nosu 🙂

inza
27. říj 2010

@darkwitch: neboj pinda je OK

darkwitch
27. říj 2010

@inza dneska me po dlouhe dobe zase prepadl strach jestli to bude dobre... ale zahnala jsem ho 😀

inza
27. říj 2010

@darkwitch: jasne ze to bude dobre. udelej si cokoladu hod kopyta nahoru a dej relax a nepremejslej o tom

darkwitch
27. říj 2010

@inza to udelam, akorat misto cokolady si dam most 🙂

inza
27. říj 2010

@darkwitch: no dej si cokoliv co manza prinese 😀

darkwitch
27. říj 2010

@inza 😀

dennisa
27. říj 2010

Holky, mockrát děkuju za povzbuzující slova. Pomáhá to 🙂 Já jsem jinak strašnej nervák a za vším hledám katastrofy, tak se musím uklidňovat.

@darkwitch moc na Tebe budu v pátek myslet! A budu čekat dobrý zprávy 😉

lucavka
27. říj 2010

@darkwitch - to chápu, taky mě to občas chytne a mám strach jestli prcek roste jak má...