Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

petrita83
2. lis 2010

@petaloudi oobr gratulace!!!je super že už jste hlavatý, nohatý i rukatý 😀 přeju ty nejkrásnější starosti!

inza
2. lis 2010

jo jinak dobre ranko

petrita83
2. lis 2010

@inza dobré, dobré 😀

darkwitch
2. lis 2010

dobre ranko

brytney
2. lis 2010

Ahoj holkyyy 🙂 Prosím, nevíte, jak je to s barvením vlasů? Ve čtvrtek mám transfer, četla jsem na stránkách, že po transferu se barvit nemá, ale jestli takhle těsně před nevim. Už se bojim úplně všeho, abych něco nepokazila 😖 Nevíte někdo? Mooooc díky!!!!

petrita83
2. lis 2010

@brytney ahoja já myslim, že teď barvit ještě můžeš až po ET ne..aby si neublížila mimískovi..držim palce ať vše vyjde, s obarvenou hlavou či bez 😀

brytney
2. lis 2010

@petrita83 Moooooc děkuju 😉 Tak to jsi mě potěšila, mám to totiž už opravdu děsný. Takhle třeba od "pěkný" maminky neuteče a pořádně se zavrtá 😀 😀 😀

majcam
2. lis 2010

Ahoj holky!!!!

@brytney já si barvila vlasy taky před ET , chtěla jsem se mu líbit, ale nějak mi to víc chytlo a tak se mě embryjko spíše leklo... 😎 😠

petrita83
2. lis 2010

@brytney tak to každopádně 😀 já to taky řešila..je jesný že jako krasavice máš o moc větší šance než strašidlo 😉 😀 😀 ve čtvtrek držim palce! a bude se zavrtávat jedno či dvě?

petrita83
2. lis 2010

@majcam 😀 😀 aloha!ty myslíš že to bylo tímhle 😀 to mě původně nenapadlo 😲 , ale asi na tom něco bude...mohly za to moje vlasy 😀 😀 😀 co teď? příště kaděřník a klapne to 😀 😀

lucavka
2. lis 2010

Ahoj holky. Tak sem dneska byla na gyndě. Udělala mi už ultrazvuk. A máme srdíčko . Prý vypadáme na 6+1 tt. A konečně nemám omezený vycházky. Snad to bude i dál dobrý. Gestační váček 19,5 mm.

petrita83
2. lis 2010

@lucavka nádhera!!!obrovitánská gratulace!!!!těhulko!

darkwitch
2. lis 2010

@lucavka gratuluju 🙂

lucavka
2. lis 2010

Moc děkuju holky 😉 . Hlavně aby to šlo tak dál. A vám se určitě taky brzo zadaří. Budeme s prckem mooc držet palečky.

sipkova1
2. lis 2010

Ahoj holky, tak díky Vám jsem prozřela, po studiu všeho možného i nemožného na téma neplodnost už to vím: je to všechno o vlasech… Kašlu na měření bazální teploty atd…, budu teď řešit hlavně svůj účes 🙂.

petrita83
2. lis 2010

😀 @sipkova1 😀 😀 😀 já taky!jdu do toho s Tebou...tak že jak potkám holku s pěknym účesem.. budeš to určitě ty 😀 😀

sipkova1
2. lis 2010

@petrita83 No je pravda, že se tak trochu zanedbávám, dřív mě hadříky, vlásky, nehtíky atd. bavily, teď moc ne… Ale celkem mě neba nic, když člověk pořád myslí na mimčo, ale grafík BT mám pěkněj, že:
http://www.fertilityfriend.com/home/31e379

darkwitch
2. lis 2010

tak proto mimco uteklo, ja vedela ze jsem se mela k tomu holici objednat... tak az po vanocich a to urcite budu dbat na pekny uces... ze ja s manzou nespala po maturitaku... ale o svatebni noci se nam nezadarilo a to jsem mela taky dobry uces...

darkwitch
2. lis 2010

@sipkova1 to mas...

sipkova1
2. lis 2010

@darkwitch No trosku to tam ve folikulární části skáče, což by asi nemělo, ale ta luteální fáze vypadá OK 😅 . Doteď jsem tvořila grafíky v Excelu a tam bych jako ovulaci na tomhle grafu vyhodnotila 13. den, tenhle prográmek ale trvá na 16.dnu. Kamarádka si na zaklade dlouhodobého pozorovani vypočítala ovulaci na 12.-13. den a pak ji v Gestu podle ultrazvuku řekli, že má 15.-16. … (Omlouvám se, grafíky patří to do jiné diskuse).

petrita83
2. lis 2010

@sipkova1 tož je to krásný graf, škoda že tomu až tak nerozumim 😀 ..teda ty jdeš na to i takhle vědecky 😲 já právě abych moc nemagořila, teplotu neměřim, snažim se i nehlídat plodný dny..prostě se snažim an to nemyslet..ikdyž to faakt nejde 😉 ale zanedbaná jsem teda fest, tak možná se spíš poznáme podle tohodle 😀 ale zkusim na tom zapracovat..
@darkwitch - 😀 ty jsi mě teda pobavila, ahhaa tak to mě nenapadlo, tak že jsme na to měli skočit pokaždý když jsem šla od kadeřnice 😲 všechno špatně..jdu volat svého stylistu 😀

petrita83
2. lis 2010

@sipkova1 nemáš se zač omlouvat, ráda se něčemu přiučím 😀 stejně se v tom nevyznám, ale denně se měřit..to by mě asi kleplo 😲

sipkova1
2. lis 2010

@petrita83 Spousta mých známých vůbec nějaké plodné/neplodné dny neřešily a byly tehu. Takže to děláš správně 😀 .

darkwitch
2. lis 2010

ja jsem si grafiky taky delala, ale pak pokazde dosla ms a prestalo me to bavit...

sipkova1
2. lis 2010

Já na to taky moc nevěřím, taky díky výše popsané zkušenosti té kamaráky. Ale dělat grafíky mě baví. Ovulační testy na mě noc nefungujou, vycházej mi pozitivní někde od 12. do 17. dne. Mám slíbené nějaké americké, tak jsem zvědavá 😲 .

petrita83
2. lis 2010

@sipkova1 hele já ať to hlídám, nebo nehlídám..těhu nejsem..tak že to fakt už může být jen v těch vlasech..protože jsou jediný úplně mimo normu 😀

ivula21
2. lis 2010

@lucavka moc gratuluju k srdíčku 🙂
Holky já mám pocit, že se těch vánoc ( další stimulky ) nedočkám asi. Ale když si představím, že to bude příští rok boj o otěhotnění, tak je mi z toho vlastně blbě ☹

sipkova1
2. lis 2010

Já bych se chtěla v Gennetu domluvit na 1. IUI (jdeme tam poprvé v prosinci). Holky když jste šly na IUI, tak Vám řekly, který den máte ovulaci?

petrita83
2. lis 2010

@ivula21 - tak to jsme dvě 😒 já ještě do teď doufala v zázrak, ten se mi však vyhybá obloukem tak že 14.11 LSK pak se dát dohromady..a příští rok novej začátek a doufání..jestli to neklapne tak mě klepne 😠 ale vleče se to teda..

petrita83
2. lis 2010

@sipkova1 budeš chodit na UTZ a podle toho to načasují, píchneš si pak den před pregnyl a bude..ale stejně bych si to i radši hlídala sama, já mám pocit že jsem třeba na IUI šla tak o den dřív než byla ovulka..