Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

inza
12. lis 2010

@veruncik: ja u nej byla jednou a byl naprosto v pohode. Proste jak pise majcam takovej medvidek.... 😀

betox
12. lis 2010

@anlek 😉 právě mám takový pnutí jakoby před mrchou....Tak hlavně, aby to malýmu brzy přešlo
@veruncik souhlas s holkama, je moc milej, ale řekla bych že je i hodně pečlivej.
Jinak k té Brandejské, jde na oční operaci a byla naprdlá, že prý sestřičky všem říkají, že bude dlouhodobě nemocná, ale že je to otázka jen tak 14 dní

veruncik
12. lis 2010

Holky, díky. Již jsem se také dívala na známého lékaře a tam je děsně chválený!! Nemá ani jedno negativní hodnocení! 🙂 To je dobře, myslím si, že Gennet potřebuje nějakou šikovnou posilu 🙂

barbara2
12. lis 2010

Dobré dopolko. Tak jsem konečně zjistila k jakému jdu lékaři. Jdeme k MUDr. Langerové. Máte někdo nějaké zkušenosti? 😕

inza
12. lis 2010

@barbara2: ahoj, ja k ni take chodim a me vyhovuje a jsem s ni spokojena le kazdemu sednout nemusi.....

inza
12. lis 2010

@monnn, @darkwitch: tak jak napinate nas..... 😀

majcam
12. lis 2010

@inza to jo teda...no Monn než dojede vlakem domu...,anebo šly holky na panáka 😉

inza
12. lis 2010

@majcam: a nebo na chlebicky....jsem tam vcera chtela zajit, ale kdyz jsem videla narvanou jidelnu tak me to preslo....
normalne me nejak boli brichi jako pred mrchou...

sipkova1
12. lis 2010

@inza Ahoj, myslíš, že bys mohla popsat zhruba ten cvik pro manžu? Díky.

inza
12. lis 2010

@sipkova1: promin ja zapomela... 😀 😀...to vis piliny trosku navlhli 😀 😀
lehnout na zada a s rukama udelat letadlo, nohy pokrcit a chodidla co nejvice od sebe (asi tak trosku nohy do praku 🙂)pak pretaci kolena stridave na jednu stranu a na druhou a poklada je az na zem nesmi moc zvedat panev.....prvni tyden 10*, druhy 20*.....az do 40*....40* pak tri tydny a potom tyden zase 10* a pak znova 40*....snad srozumitelne....pak je pro chlapy jeste jeden, ale ten neukazovala manza nemuze cvicit kvili ramenu.....

betox
12. lis 2010

@inza se třeba junior zakusuje 😉

sipkova1
12. lis 2010

@inza jo, jo, díky moc, hned mu to naordinuju, něco takového jsme cvičili na bederku, když jsem chodila na cvičení na záda. On totiž pořád prudí se cvičením mě a na závěr to zakončí větou a čajík jsi dnes už pila ?

inza
12. lis 2010

@sipkova1: tak ted muzes prudit i ty a taky mu uvar nejaky dobry cajik.... 😀 😀
@betox: no kez by....pri predchozich IUIckach me takto bricho nebolelo....

sipkova1
12. lis 2010

@inza ten mojžíšovej čajík je celkem dobrej 😖 Kolik IUI máš za sebou?

inza
12. lis 2010

@sipkova1: loni dve a letos to bylo taky druhe

sipkova1
12. lis 2010

@inza Tak držím palce ať 4. je vítězné 😵

inza
12. lis 2010

@sipkova1: pochybuji...kdyz ty pred tim nevysli a ani nec´vysli IVFka.....

sipkova1
12. lis 2010

@inza Čím víc jich máš, tím je větší pravděpodobnost, že vyjdou, né? A kolik IVF?

inza
12. lis 2010

@sipkova1: 3....no nevim zda to plati i tady, ale porad lespi nez nedelat nic.......

majcam
12. lis 2010

@inza holky a já si stejně myslim,že to půjde přirozeně....
Ježiš co ty cholky.... 😉

inza
12. lis 2010

@majcam: kez bys mela pravdu

majcam
12. lis 2010

...anebo jely do Chuchle vybírat ty koně.. 🙄

majcam
12. lis 2010

@inza si piš,hlavně u vás,když nikde neni problém,to prostě musí jít.... 😲

inza
12. lis 2010

@majcam: ☹ no nevim

majcam
12. lis 2010

@inza stopro!!!!!!Nezabírá na vás IVF,IUI,tak to musí přijít odjinud....

inza
12. lis 2010

@majcam: kez bys mela pravdu.........

holky fakt vybirak ty kone... 😉

majcam
12. lis 2010

@inza já mám vždycky pravdu!!!!! 😎

inza
12. lis 2010

@majcam: tak dobre beru te za slovo

darkwitch
12. lis 2010

ahoj tak me vzali krev a jestli hcg klesne tak pohoda, jestli neklesne tak me posle na revizi, protoze tam jeste neco mam, ale rikala ze uz to muze byt sliznice noveho cyklu... a jinak si mam rozmyslet jestli pujdu do hysteroskopie a asi i laparky, ale tu nerekla...

darkwitch
12. lis 2010

doctu vas vecer, musim jit jeste nakoupit, ale s monnn jsme se potkaly a poznaly 😉