Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
19. lis 2010

@majcam to jsme na tom stejne, jsem si vzdycky pogratulovala jak jsem to skvele zvladla a pak me to nekde prepadne...

betox
19. lis 2010

@darkwitch hele, já taky až uvidím nějaký film, nebo někde někdo pohodí miminko, či někdo známý půjde na potrat, protože by musel do práce, tak to na mě taky sedne se vší parádou.... 😒

darkwitch
19. lis 2010

@betox tak se drz at to dopada co nejmene 😉

sipkova1
19. lis 2010

Já u sebe v poslední době pozoruju, že věci co souvisí se mnou beru dopředu tak, že normální je, že to nevyjde (“vždycky jsem měla smůlu“, “já mám všechno složitý“, “všechno si musím oddřít“, “stejně si to nezasloužím“, “nikdo mi nedá nic zadarmo“, "neudělala jsem maximum" atd….) a když to pak vyjde, tak se děsně divím. Na jedné diskusi jsem četla, že zdravější přístup je všechno brát tak, že to vyjde a divit se, když to nevyjde… No jo, ale když člověk je prostě nějak nastavenej.

betox
19. lis 2010

@darkwitch díky, Ty taky 😉

lucavka
19. lis 2010

@sipkova1 - taky jsem to někde četla. Že člověk si to pak akorád zhatí špatnou energií. Ale jak říkáš, pozitivní myšlení je hrozně těžký...

darkwitch
19. lis 2010

@lucavka
@sipkova1 jo pry to tak funguje, ale kde vzit a nekrast 😀

lucavka
19. lis 2010

@darkwitch - tak tak 😉

sipkova1
19. lis 2010

@darkwitch 😀 😀 😀

betox
19. lis 2010

Tak podle předpokladu je hCG 0,5....Hezký víkend všem 😉

inza
19. lis 2010

BETOX:to je me lito.Teda ale mas stesti u babi ze jdes uz pristi tyden.na jeji nalady se holt člověk musi povznest a pak to je v pohode.pokud jeste budeš chtit nejake info ohledne te mobilizace klido dam🙂.
jinak vsem
pěkný vikend

darkwitch
19. lis 2010

@betox ach jo, tak co nejmin situaci, ktere ti to budou pripominat...

betox
19. lis 2010

@inza já si určitě naštuduju ten popis cos mi už posílala, tam je hodně informací, díky moc. Každopádně držím palce Tobě 😉
@darkwitch no zrovna před chvílí mi volala tchýně (něco se chtěla zeptat) a že je s kočárkem se švagrovic holčičkou na procházce (narodila se jim před měsícem). No musím říct, že ten telefon jsem ještě zvládla, ale pak už ne....Docela mě to vzalo 😖

darkwitch
19. lis 2010

@betox ja se ti nedivim... me takhle nicili fotky sestrenciny holcicky, narodila se pred mesicem... ale uz jsem u nich zvladla i navstevu...

betox
19. lis 2010

@darkwitch taky Ti držím pěsti, ať to zvládáš...Já stejně věřím, že se jednou dočkáme vítězného konce 😉

darkwitch
19. lis 2010

@betox urcite se dockame 🙂 jen to cekani je tezke...

monnn
19. lis 2010

holky hlásím příchod,ne že bych přijela až ted,ale musela jsem něco zobnout a taky než jsem vás přelouskala,jinak jsem trochu na rozpacích --foliků říkala Dr.7 a asi 4 malé,domluvily jsme se spolu na středě,původně mě chtěla poslat na OPU v út,ale dáme ještě šanci těm 4 jestli dorostou nebo ne,minule jsem měla 11 foliků,6 bylo schopných a v den ET nebylo nic ☹ ,tak jsem zvědavá jak to bude ted--na sále bych měla mít Lang.,k tý chodí dark ,jestli se nepletu.

@betox jsi statečná a máš zdravý přístup(samo-jsou chvíle....),ty jo,kdyby Ti to tak vyšlo i bez
jo a jinak zdražili nám injekce,před týdnem jsem na Cetrotide doplácela 56kč a dnes 136kč 😠 a zbyde mě kapka Gonalu,když ho budu vracet na sesternu koho tam mám podepsat?.že si ho tam vyzvednete!?(asi 3* 150)
ted jdu píchat ten ...chjo Cet...

lenka1979
19. lis 2010

ahojky holky,
opět si jdu k vám pro radu. V pondělí probělo OPU a ve čtvrtek byl ET. Chtěla jsem se zeptat, zda vás bolelo břicho po ET. Mě totiž včera večer a dneska celý den bolí a píchá a jakoby řeže v podbříšku - chvíli vpravo, pak zase vlevo. Zavádím si 2x denně 2utrogestany, tak nevím jestli to není náhodou tím. Ptám se proto, že toto je moje první IVF a nevím co mám čekat .
díky předem za info
jinak všem držím palečky k vytouženým //.

lucavka
19. lis 2010

@lenka1979 - já to měla po ET přesně tak. Prcek hned od začátku pěkně zlobil. Moc držím palečky. 😉

inza
20. lis 2010

monn:pokud by ti to nevadilo ja bych o ten gonal mela zajem.ze az by jsi sla do gennetu tak bych tam počkala.

ajriska
20. lis 2010

Ahoj holky,
tak jsem byla včera na OPU a hrůza. Měla jsem 15 folíků, z toho 11 oocytů. Ale jako bylo mi dost blbě. Zvracela jsem jak alík, ležela jsem na pokoji přes dvě hodiny a pak mě ještě sanita převážela na urologii do Krče, protože se Langerová bála, že mi poškodili močový měchýř. Naštěstí se to nepotvrdilo. I když jsem chodila čurat sama, tak jsem si užila i cevkovaní...domu jsme dorazili až ve 3, opět jsem "blila" dneska mám namožené tělo z toho zvracení, nafouklý a bolavý břicho...a čekám na telefon z gennetu...závidím všem, pro které to byla "rutina"

ajriska
20. lis 2010

@lenka1979 já si ode dneška zavádím dva ráno a dva večer...na OPU jsem byla včera

darkwitch
20. lis 2010

@ajriska ty jo ty jsi si t teda vyzrala, tak at to dopadne aspon dobre...

darkwitch
20. lis 2010

@ajriska ty jo ty jsi si t teda vyzrala, tak at to dopadne aspon dobre...

majcam
20. lis 2010

@ajriska no pěkný teda,to tě ta narkóza pěkně semlela...,hlavně,že už to máš za sebou,a to příjemné tě čeká...

majcam
20. lis 2010

@lenka1979 jj bolelo,je to z ultrogestanu,anebo ještě doznívají injekce.. 😉

ajriska
20. lis 2010

Tak před chvílí mi volali že z 10 zralých se jich oplodnilo 9. Tak snad vydrží...aspoň 3

majcam
20. lis 2010

@ajriska jupí,to je adrenalin,co?

darkwitch
20. lis 2010

@ajriska super tak at se prckove hezky drzi 🙂

majcam
20. lis 2010

@darkwitch a co ty? jdeš v pondělí na kontrolu?

darkwitch
20. lis 2010

@majcam jo v pondeli jdu na posledni kontrolu, dohodnem se co dal a hura do prace 😀