Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
27. lis 2010

@inza diky uz na to koukam...

monnn
27. lis 2010

ahoj holky včera jsme měli z práce večírek-super,došla jsem až dnes 😀
a hlásím stejný stav jak ve čtvrtek " 5" jupííííííí,dnes odpoledne mě mají volat z genetiky - tak snad nám to skore moc nepokrátí 😉 a v po ET bude 🙂 ,holky prosím co vše potřebuji na ET?to co na OPU?jako košilku,přezůvky a co ještě?
DÍKY!!!

darkwitch
27. lis 2010

@monnn kosili prezuvky a to je vsechno...

monnn
27. lis 2010

@darkwitch díky,já si to nachystám a ráno pojedu,nebudu čekat až mi zavolají,to bych pak nemusela stihnout 🙂 .přece, dle spojení,ale i tak musím počítat 5 hodin cesty

darkwitch
27. lis 2010

@monnn tak to rano urcite vyraz...

monnn
27. lis 2010

@darkwitch jj vyrazím,jen doufám,že mě po 100km nevrátí zpět jak posledně,ale to jsem měla jen 3,ikdyž čekám pořád ten telefon z genetiky a dávají si nějak na čas 😒

darkwitch
27. lis 2010

@monnn budu drzet palce 😉 ale to dopadne dobre 😉

monnn
27. lis 2010

@darkwitch díky moc,ve čt jsem měla náladu na bodu mrazu,ale ted tomu věřím,musí to vyjít 🙂

ivula21
27. lis 2010

@monnn ty brďo, tak to je supr, že se všechny drží. Tak z pěti budou po PGD určitě aspoň 2 nebo 3 v pořádku 🙂 A když všechny vydržela do genetiky, tak to už se jim nic nestane. To je vidět, že jsou embryjka silná 🙂
tak to mám radost za tebe.

A odkud vlastně dojíždíš, že to máš tak daleko?

majcam
27. lis 2010

@monnn Supeeer,takže se tak moc po mě neopičíš.. 😉

monnn
27. lis 2010

@ivula21 jj to doufám,že vydrží po genetice aspon 2 🙂 a dojíždím téměř od "hranic" se slovenskem,už jsem si zvykla 😵

@majcam jj snažila jsem se neopisovat 😀

majcam
27. lis 2010

@monnn 😝 😝 ,to je dobře,protože výsledek u tebe bude jiný 🙂

majcam
28. lis 2010

Dobré ráno 😉

@monnn co mimouškové,kočko?

@darkwitch a řekli ti důvod?To je kvůli IVF?

darkwitch
28. lis 2010

@majcam tak oni zrusili moje misto, to je v ramci velke reorganizace, kterou slibila vlada...

ajriska
28. lis 2010

Ahoj holky,
tak se zatím "držíme" Pokud to budu počítat od té středy, tak dneska je to 5. den.
Nevím, zda mě bolej prsa ještě po těch stimulačních hormonech nebo po tom ovitrelle.
Každopádně, pokaždé, když vstávám z postele, tak první co cejtím, jsou bolavá prsa. Bříško mám pořád nafouklé, ale vypozorovala jsem, že ráno je to v pohodě a tak nějak naroste do obřích rozměrů během dne. Včera to byl fakt masakr...to byla koule 🙂
TT, který jsme dostali v Gennetu manža schoval, nařídila jsem mu to. 🙂 Takže snad to vydržím.
No každopádně...tento týden budu ještě doma, akorát v pátek budu muset do školy, napsat si zápočet z angličtiny a to asi opravdu musím...což bude teda velký cestování.

majcam
28. lis 2010

@darkwitch paráda,tak ti budu držet pěsti,ať něco seženeš!!!

@ajriska jé,tak se držte 😉

ajriska
28. lis 2010

@majcam no kdybych neměla v břiše pořád ten pocit, jako že to mám dostat....navíc se mi na obličeji objevilo pár ˇ"beďarů" ☹(

majcam
28. lis 2010

@ajriska neboj to nic neznamená,vydržaj prťka vydržaj!!!!

ajriska
28. lis 2010

@majcam...stejně, vás obdivuju, že jste se z toho čekání nezbláznili 🙂.
Holky, nevim, jak vás, ale mě docela na gennetu štve to, že slibujou individuální přístup, jak ti vyjdou vstříc, ale mě se to teda zatím nestalo...nechápu, proč nemůžou třeba ten lístek na penize poslat

majcam
28. lis 2010

@ajriska ale krapet zbláznili 😉 ,anebo by ten lístek mohli poslat rovnou do práce 😉

ajriska
28. lis 2010

@majcam no to je fakt...ale asi nechtěj vyjít vstříc...no takže tam budu muset jet já, to moje zlato totiž MUSÍ být v práci...

ivula21
28. lis 2010

@ajriska Tak s tím lístkem na peníze to dost nechápu. To kdyby mi řekli, že si mám pro něho přijet, tak je pošlu do pr...... 🙄 Když jezdím z Ostravy 🙂 . To by mi zkusili říct jenom jednou teda 🙂

ajriska
28. lis 2010

@ivula21 No já zkusím zavolat v pondělí znovu já taky to mám hodinu a půl cesty a jako když mám v neschopence napsaný klidový režim, tak se mi nechce lítat po Praze...bylo mi řečeno že kvůli ochraně osobních údajů se to nesmí

monnn
28. lis 2010

@majcam tak to tedy nechápu sestřička mi včera říkala,že mi zavolají z genetiky kolik jich zůstalo a žádný telefon jsem neměla a to jsem telefon měla stále nadohled abych něco nepromeškala 😀 .no zítra prostě pojedu a budu věřit,že mě nevrátí 😉 ,manža chce jet se mnou,ale co já vím,mám ho vzít 😲 ? no třeba by mě aspon vzbudil ve vlaku, budu totiž dospávat po noční,jj jsem trošku blázen.
Holky prosím jak je to v Gennetu s vypsáním neschopenky a jak dlouho když otěhotníte si vás tam nechají v evidenci,určo bych tam chtěla zůstat aspon na ty důležité UZ,ikdyž to trochu předbíhám....... !chtěla bych zůstat v práci než budu mít jistotu,že jsem budoucí mamča,tak proto se ptám jestli jsou ochotni mi po potvrzení vypsat neschopenku 😉 Jo a kdysi se tu plánovalo nějaké setkání na chlebíčkách,ještě to platí?abych si třeba naplánovala návštěvu v Gennetu 😀 bych to měla zaplacené v práci 😀 😀

lucavka
28. lis 2010

@ajriska - kvůli tomu ježdění jsem si právě nechala napsat neschopenku u obvodní a pro lístek na peníze chodila tam. A teď jsem vedená na gyndě. Tu nemám v místě bydliště, ale normálně dám sestřičce obálky a známky a lístky na peníze mi vždycky na konci měsíce pošle...

ajriska
28. lis 2010

@lucavka no já zkusím zjistit, zda to třeba nejde převést...ale asi si ji nechám do konce příštího týdne a pak půjdu opatrně do práce...teda moje maminka říká, abych byla doma, dokud to nebude alespoň potvrzené a v pořádku...ale jako fakt nevím...

lucavka
28. lis 2010

@ajriska - já si myslím že převést by to mělo jít. A co se týče práce řekla bych že je to čistě na tobě jak ti bude a co budeš chtít. Hlavní je mimi. Jestli budeš v práci zvládat a budeš v pohodě, tak proč ne. Já osobně bych to nedala i kdyby si mě tam nechali. I když dělám v kanceláři, je tam spousta stresů a hrozný smrad chemikálií z haly. Navíc mi není dobře a pořád spím abych šetřila síly když už nemůžu nic moc jíst...

ajriska
28. lis 2010

@lucavka no já nevím...uvidíme....
teď mám takovej divnej pocit, protože mě nějak přestalo tlačit břicho, bolest v prsou je mírnější...tak se bojím, aby to všechno neodeznělo...

lucavka
28. lis 2010

@ajriska - snad bude všechno v pořádku. Já taky plaším když je mi chvíli líp....

ajriska
28. lis 2010

@lucavka no já nevím, mám v sobě prostě takovej divnej pocit, sice nekrvácím...ale...říkám si, neplaš, je to dobrý, bude to dobrý...ale, nevím proč se to do mě takhle "vkradlo". Vím, že testovat nemá cenu, ale už teď vím, že ve středu, 8 den po ET to prostě zkusím. Zavedla jsem si další dva utrouše...první den, co nemám mega nafouklý břicho..považovala jsem za pozitivní bolest v prsou, která sice je, ale ustupuje...