Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

lucavka
28. lis 2010

@ajriska - tak to budu držet palečky. Možná je ti chvíli líp protože se prcek už uchytil a válí se než začne pořádně růst. Mě takhle ze začátku bylo taky občas dobře a měla jsem strach. Pak jsem měla období kdy jsem snědla co jsem viděla. A co prckovi začalo bít srdíčko tak jíst nemůžu.... Testík pak určitě zkus...

petaloudi
28. lis 2010

@ajriska nešpekuluj a vydržaj 😉 Ono příznaky mít můžeš, ale taky vůbec nemusíš... je ještě moc brzo no. Ale, já to taky znám... když břicho vůbec necítím, tak si říkám, že to je nějaký divný.... A když pak zase pobolívá, tak zas přemýšlím, jestli nebolí až moc... 😀

ajriska
28. lis 2010

@lucavka no hele, je mi jasný, že víš, jak mi je, protože jsi to sama prožila...pořád si hladím břicho...snad tam miminka ještě jsou...protože dneska odpoledne, mě tak jako divně luplo v boku až jsem se zatrnula, tak proto...

No a taky...je divný, že když je člověku po týdnu dobře, že má hned strach, že to nevychází..že?

No kolikátý den jsi testila|?

ajriska
28. lis 2010

@petaloudi no mě je prostě divné, že jsem týden měla břicho mega veliký a teď mi uplně spadlo tlaky přestaly, a hlavně ta prsa...snažím se zůstat v klidu...ale znáš to

lucavka
28. lis 2010

@ajriska - vím jak ti je. Přesně jak říkáš. Jak mi bylo chvilinku dobře, měla jsem strach. 3. den po ET mě to hrozně luplo jak říkáš, tak sem si říkala, to se asi zahryz.... Asi 8. den jsem dostala hroznou křeč do břicha. Myslela jsem, že je konec... Pak jsem právě měla asi dva týdny období kdy mi bylo dobře. To už jsem měla ale těhu potvrzený z krve. Já si Jenže každá ženská to může mít jinak. Uvidíš podle testíku... První testík jsem pod "nátlakem" kamarádky udělala už 5. den po ET. A kupodivu stínek už jsem tam měla...

ajriska
28. lis 2010

@lucavka 5 den jsem dneska, ale to ještě testit nebudu...akorát bych se propadla do depky...🙂 kurňa jak se mám zbavit toho divného pocitu, hm?

lucavka
28. lis 2010

@ajriska - jo tak na to jsem ještě taky nepřišla 😉 . Já spoléhám na to, že mě pořádně, nebo aspoň trochu víc uklidní velkej screeningovej ultrazvuk 14. prosince 🙂 . Uvidíme.... Já jsem si tehdy před prvním testem řekla, že prostě žádný depky. Že když tam nic nebude, tak je prostě 5. den moc brzo a nic to neznamená. Naštěstí jsem zrovna vytáhla ze svý zásobárny na testovací mánii test s citlivostí 10, takže už to tam opravdu trošinku vidět bylo....

ajriska
28. lis 2010

@lucavka ty jsi nedostala test z Gennetu? Ten by měl být vysoce citlivý...
No já jinej nemám a tenhle použít nemůžu, ten až s manželem...leda by maminka, až přijde na návštěvu donesla zásobu papírků 🙂

ajriska
28. lis 2010

@lucavka jo a nebála jsi se, že to je pozůstatek toho hormonu, co jsi si píchala před OPU?

lucavka
28. lis 2010

@ajriska - já mám darovaný vajíčko, takže jsem OPU neměla. Ládovala jsem se jinejma prášečkama. Ale pokud ty léky co člověk bere, neobsahujou HCG, tak by to nic měnit nemělo. Jo a ten test z Gennetu, což ti tady potvrdí víc lidí, je pěknej šmejd... Jsem si ho dělala 14. den (po tom, co už jsem hromadu dalších krááásnejch čáreček) a ukázal mi jenom stíneček... Takže prostě mamatest citlivost 10 vede 😉 . Plus sem si koupila ještě dvě jiný značky pro "pokochání se". Hlavně si nedělej jen ten z Gennetu, nebo budeš zbytečně vyplašená....

ajriska
28. lis 2010

@lucavka to si děláš srandu ne?
Tak proč ho k tomu dávaj? Já osobně taky fandím Mama testu...takže tenhle nedělat???

lucavka
28. lis 2010

@ajriska - Já si ho udělala, když už jsem ho měla. Trochu mě vyplašilo jak je slabej. Hned jsem to psala tady holkám. A ty mě uklidnili, že je to šmejd a že jim taky ukazoval ošklivě 😉 . Takže si ho klidně udělej, ale nelekej se, že tam pomalu nic nebude... Taky nechápu proč to dávaji...

ajriska
28. lis 2010

@lucavka no jo, ale tak ten si opravdu udělám až ten 14. den...dřív ne...uáááááááááááááááááá já jsem hroznááááááááááááááá ale já to fakt nevydržím.............nechci na to myslet ale musííííííímmmmmmm a nic nezabíííírááááááá chovám se jako malý dítě 🙂

lucavka
28. lis 2010

@ajriska - no nepotěším tě, jen tak to nepřestane 🙂 . Já jsem v pondělí viděla jak se mi prcek hezky mrská v bříšku, a stejně mám ještě strach se jenom podívat nebo si povídat třeba o nějakejch věcičkách pro něj abych nic nezakřikla.... Hele když ne dřív, tak ve středu ten testík už určitě zkusit můžeš 😉

ajriska
28. lis 2010

@lucavka no jenže se bojím toho negativního výsledku, že zpanikařím...ale zkusím aspoň ten mama test...
ale víš co, vždy před tím, než jsem to měla dostat, jsem byla lehce "poďobaná" což jsem i teď, proto ty pochybnosti nabývají na intenzitě.....🙂
No zkusím mama test den po dni, holky tady z fóra mi psaly, že právě když budu testovat dříva, tak že to může být pozůstatek stimulačních hormonů

darkwitch
28. lis 2010

@ajriska neni to pozustatek stimulacnich hormonu, ale pregnylu, nebo toho druheho co se dava na vyvolani ovulace pred ET, protoze je to Hcg... nekomu ukazuje falesne pozitivne jeste 7dni po ET...

ajriska
28. lis 2010

@darkwitch no právě...tak proto asi nemá cenu se dříve testit, že?

darkwitch
28. lis 2010

@ajriska zalezi jak kdo reaguje... skoda, ze si netestovala driv 😉 by si vedela jestli je tam jeste hcg po injekci nebo ne... ale ve stredu uz tam urcite nebude... no, ja mam nizke hcg a nic mi neukazoval test ani 14.den, ale krev byla pozitivni...

ajriska
28. lis 2010

@darkwitch tak třeba to může být i můj případ...ale jak jsi psala, dokud to není potvrzené UZ tak naděje sice je, ale ne difinitivně 😉

ajriska
28. lis 2010

@darkwitch jo a dnes je to 11 dní po té injekci

darkwitch
28. lis 2010

@ajriska jeste bych pockala, i kdyz uz by to nemuselo ovlivnit vysledek...
dokud neporodis tak to neni definitivni a ani potom te strach neprejde 😉

monnn
28. lis 2010

@ajriska ty jo úplně s Tebou cítím,pokud u mě zítra dojde k ET,myslím,že se budu sledovat úplně stejně,jen tedy já nemám žádný bolesti ani nic jiného nepozoruji i mé 2. OPU bylo opravdu pohodička a ultroš mi "zatím"taky nic nedělá no mám jen trochu citlivé břicho na pravé straně,ale to pouze na pohmat,holky chjo co vy tu zakoušíte 😒

ajriska
28. lis 2010

@darkwitch jaja, díky

ajriska
28. lis 2010

@monnn no já právě OPU hrozný, břicho mi právě splasklo až dnes, a docela jako rapidně, proto se bojím, zda je vše OK....no a pak ty prsa, který mě bolej už od stimulace a najednou přestávaj

darkwitch
28. lis 2010

@ajriska
@monnn to zvladnete 😉 pro me teda nejhorsi bylo cekani mezi OPU a ET, pak jsem na to nemyslela a pak bylo zase strasne cekani na kontrolni odber krve...

ajriska
28. lis 2010

@darkwitch já věřím tomu, že pokud vyjde test tak pak už to musí vyjít 🙂

darkwitch
28. lis 2010

@ajriska tak tomu jsem kdysi taky verila 😉

sipkova1
28. lis 2010

@ajriska No jo, taky mam bohuzel tu zkusenost, ze 2 carky jeste neznamenaj vitezstvi. Ale Tobe to urcite vyjde 😉

monnn
28. lis 2010

@darkwitch jj to čekání je hrozný-hlavně to čekání kdy Ti zavolají a informují jak se embryka vyvíjejí sem nechtěla jít ani na wc,abych něco nezmeškala a jak se mi klepala ruka a zítra od 8 budu mobil pořád sledovat jestli nejsem mimo signál,to budou nervy 😀

@ajriska jj já to tady četla jak jsi trpěla při OPU,br nevím potkat to mě a pak se trmácet ještě domů vlakem přes celou republiku neeeee to vážně nemusím

lucavka
28. lis 2010

No každopádně holky ať máme všechny silný nervy a hodně štěstí a krásný miminka 😉 .