Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

michaelama
8. pro 2010

@iriel děkuji, alespoň, že jsem měla štěstí na lékaře...

inza
8. pro 2010

@michaelama: me delal v pondeli IUI a byla sranda...ne ke takovej malej.... 😀. Kdyz se ho zeptas tak ti urcite vse vysvetli..pokud mas vice dotazu je dobre si je napsat na papir a ten si vzit s sebou..jinak na pulku veci zapomenes. Nekdo s PGD tu byl, ale nepamatuji se kdo....

ajriska
8. pro 2010

Ahoj holky,
tak jsem se pobavila 🙂
K dnešnímu dni jsem si dělala asi 5 Mama testů. Naposledy včera. Všechny vyšly // ten včerejší přímo ukázkově.
No a protože dnes jsem 14 dní od ET tak jsem si řekla, že zkusím ten "geneťáckej" a výsledek ........Negativní.....

Zítra jdu na krev, ale asi z toho gennet testu nebudu dělat závěry, souhlasím s tím, že je to šmejd

lucavka
8. pro 2010

@ajriska - jo jo, ten test je šmejd. Tak to sem zítra na tebe zvědavá 😉

ajriska
8. pro 2010

@lucavka no snad mu opravdu nemusím věřit

iriel
8. pro 2010

@ajriska mela jsem to uplne stejne ;-D Nechapu, vsechno potvrzene, pozitivni a gennetackej negativni.

ajriska
8. pro 2010

@iriel no hele, já jsem si říkala, že to budu brát s humorem...ale stejně mě to zaskočilo...notabene po včerejšku kdy jsem měla dálnice jako vyšitý 🙂 teď mám majinko stjach

michaelama
8. pro 2010

@inza tak ať ti to IVI dobře dopadne, ať nám to všem dobře dopadne...

iriel
8. pro 2010

@ajriska nenech se rozhodit, je to fakt smejd, zadny strachy, kdy mas tu krev, zitra? To bude silene vysoky cislo 😀

ajriska
8. pro 2010

@iriel proč myslíš?

iriel
8. pro 2010

@ajriska protoze jsi mela dve carky hodne brzy....

majcam
8. pro 2010

@michaelama ahoj Monn má zkušenost s PGD,určo se staví 😉

lucavka
8. pro 2010

@ajriska - Já si taky myslím že budeš mít hooodně vysoký HCG. Já měla stínek taky hodně brzo jako ty. Mám jen jednoho prcka a měla jsem HCG vysokánský.

lucavka
8. pro 2010

@ajriska - jo a další věc je, že ti bylo dost špatně. Takže taky sázím na kráááásný čísílko 😉

inza
8. pro 2010

@majcam: jsem koukala ted ven a myslim ze bezmyci venceni konci...snih taje a prsi.. 😝

michaelama
8. pro 2010

@majcam Moc díky, počkám si na ní 🙂

sipkova1
8. pro 2010

Ahoj holky, tak jsem si koupila novou noční košilku na IUI. Tak když to nevyjde, tak aspoň budu mít tu košilku 🙂 . Něco na mě leze, tak nevím jestli to neva...

ajriska
8. pro 2010

@lucavka no právě...ale to teď nějak ustává...jen mě bolí prsa

petaloudi
8. pro 2010

@ajriska bolavá prsa jsou dobrý znamení 😉 Držím palce na krev!

darkwitch
8. pro 2010

@michaelama myslim, ze monn mela PDG

darkwitch
8. pro 2010

@ajriska drzim palce na krev
@majcam ted jsem si vsimla, ze si uz odpovidala, to je tak kdyz to poradne nectu...

ajriska
9. pro 2010

Ahoj holky, nějak jsem se sem dnes nemohla dostat....
Ráno jsem byla u dr. udělal mi UZ a povídal, že mám pořád strašně velký vaječníky (asi pořád po té stimulaci) že takhle velký nikdy neviděl (10 a 8 cm). Paradoxně předtím, je vždy hledal...

No a to moje HCG...žádná sláva...hodnota je 661.
29.12. jdu do Gennetu na ultrazvuk...ale jaksi po výsledku té krve nevím, nevím...

inza
9. pro 2010

@ajriska:neboj to bude dobry

ajriska
9. pro 2010

@inza nevím...normálně jsem si pobrečela 🙂 volala jsem na ty výsledky svému gyndaři a on mi povídá. Takže ta hodnota je 661, což je dost nízké...

petrita83
9. pro 2010

Ahoooj kočeny!!!jsem dnes už doma!!!!

zvalentova
9. pro 2010

hurá, konečně Koník funguje 🙂

zvalentova
9. pro 2010

@petrita83 a jak je?? Doma je doma,co?

petrita83
9. pro 2010

@zvalentova jo joo huráá, tak co jaká byla LSK s HSK???víte něco nového???

inza
9. pro 2010

@petrita83: tak jsi se taky dockala a jak jsi dopadla?

zvalentova
9. pro 2010

@petrita83 děsná, výslekdy ještě horší, ale příroda je dokonalá. Všechny špatné věci hned zapomene 😀
V pondělí jdu k Langerové domluvit co dál, ale na druhé IVF nechci dřív jak v únoru, možná později. Jsem děsně uhoněná.