Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

inza
19. pro 2010

@darkwitch,@monnn : porad je alespon vetsi sance nez bez nej...a pak muzes stejne doma potvrzovat..... je alespon vyplnene mezidobi mezi dalsim IVF...ja mam IUI v nativu takze nepotrebuji zadne prasky

darkwitch
19. pro 2010

@inza jasne ja bych do toho sla taky tak...

michaelama
19. pro 2010

Ahoj holky, měla jsem teď trochu víc času a tak jsem si přečetla tuhle diskuzi zpětně až od října a musím říct, že to byla pořádná dávka emocí, všechny ty úspěchy, neúspěchy, operace... Omlouvám se, že jsem tady kladla otázky, na který už je xkrát odpovězeno o pár stránek zpět, měla jsem si Vás nejdřív přečíst a ne sem takhle vpadnout. Tak snad mi odpustíte....

Všem Vám přeji jen to nejlepší, hlavně ať už se všechny příští rok dočkáme toho po čem nejvíc toužíme!

darkwitch
19. pro 2010

@michaelama to vubec nevadi, ze se ptas jen se ptej od toho jsme tu, abychom si pomohly 😉

michaelama
19. pro 2010

@darkwitch Moc jste mi pomohly 🙂 díky

majcam
20. pro 2010

Dobré ráno holky,nebojte,sledovala jsem vás.. 😉 Ajrisce a Monn moc moc gratuluju,holky držte pořádně!!!! Inza jede v IUI a příště si musíš víc zamotat nohy a držet!!!
Dnes mám konečně chvilku volna,pracovala jsem a už jsme teda přestěhovaný,byla to taková rychlá smršť,že padáme na hubu,manža po práci vozil krabice,takže jsme makali dlouho do noci a ráno brzo vstávat do práce 😠 , ještě jsme teda nestihli nákup v Ikee,něco nás ještě čeká v Obi a ještě musíme nakoupit nějaké jídlo na Vánoce.., naštěstí budeme mít volný víkend,takže ježuldu asi prospíme a budem dodělávat.Jinak je tady nádherně a do práce mi to trvá půl hodiny,což je super a pes tady lítá po louce jak splašenej 😉 ,jo ještě nemáme teda vyřízený občanky, hledali jsme fotky,sice jsem našla takový hrůzy,ale na to se..,nemám čas někde jezdit po focení..,takže to je tak ve zkratce vše.
Zdravím krajanku Petaloudi,pěkně ti skáčou týdny 😲 😲
Dark je spokojená v práci a Petrita po laparce-aspoň třeba našli příčinu 😉

inza
20. pro 2010

@majcam: dobry napad s tema nohama.... 😀Tak hloavne ze jste uz vse zvladli a uz bydlite v novem. Taky dobry ze se psiskovi libi...ten nas posuk ve snehu je desnej a domu chodi pekne namrzlej... 😀Jinak pristi pondeli jdu na UTZ a uvidime jestli jeste stoihnem IUI do konce roku

ajriska
20. pro 2010

@majcam jé děkuju...ale mám takou neblahou přdtuchu....navíc mě přestala bolet prsa (bolela mě fakt maximálně) a trochu mě píchá v pravém podbřišku...tak se trochu bojím. Kontrola bude až toho 29. a to se pořád nemusím dozvědět nic...no ale jdu k dr. Bukvové, nikdo jinej tam totiž asi nebude :D

majcam
20. pro 2010

@inza tý jo ty si teda nasadila tempo,já jsem orvaná jak borůvka a sex jde teď mimo mě,i myšlenky jsou jiné.. 😔
@ajriska vymaž předtuchy všechno bude v pořádku,nenervuj se zbytečně,já vím,jsou to kecy,které se radí,ale je to tak.. jsi pořád doma,nebo chodíš do práce?

ajriska
20. pro 2010

@majcam no už měsíc - od OPU jsem doma. Ale v pátek mi volala ředitelka, kdy se nechám uschopnit, tak toho 29. se nechám uschopnit a v lednu do práce...

majcam
20. pro 2010

@ajriska a cítíš se na to,jít do práce? Ale vlastně uvidíš podle UTZ a podle momentálních nevolností 😲 😲

ajriska
20. pro 2010

@majcam no je fakt, že doma mi je to dlouhý, ale nerada bych něco pokazila...když mi řeknou na UZ, že je to v pořádku a pozitivní, tak do práce taky půjdu, ale už mi t o tak nějak bude buřt, nebudu se rozčilovat a nervovat...
Nevolnosti....dva týdny zpět jsem měla pocity na zvracení, ale nezvracela jsem nechutenství k jídlu ale vždy jsem do sebe něco nasoukala, teď si myslím, že mi je dobře..

ajriska
20. pro 2010

Jo ještě mám takový dotaz....na kontrolu, jak jsem psala, jdu až 29.12. . Utrogestan mi dojde ráno 27.12. Nevím, jak to mám udělat dál....můj dr. bude mít dovolenou. Mám tedy být do kontroly bez něj, nebo kam pro něj dojít?

majcam
20. pro 2010

@ajriska a teď si pro něj někam sjet nemůžeš? Nebo by ti mohli z Gennetu poslat recept,ale raději bych bez něj nebyla..

ajriska
20. pro 2010

@majcam no to nevím, oni tam prý teď nejsou, či co...

ajriska
20. pro 2010

Ještě mě napadlo, že v nouzi nejvyšší si skočím na gynekologickou ambulanci u nás v nemocnici

majcam
20. pro 2010

@ajriska tak tam skoč,ale nenechávala bych to na poslední chvíli.. 😉

monnn
20. pro 2010

@ajriska určitě si pro ten utroš zajdi,mě když sestra ob. na UTZ se mě ptala jestli ho ještě mám a určitě ho mám stále zavádět dokud Dr.neřekne jinak,já jsem ho měla ještě spředešlého/nevydařeného/,ale stejně mě nebude stačit a ve st si ho jdu napsat k mojí gyn. 😉

monnn
20. pro 2010

@majcam hele to je dost,že jsi se konečně vybalila z těch krabic 😀

ajriska
20. pro 2010

@monnn no můj gynekolog je šetřílek, vždy mi napsal jen jednu krabičku. Ale když si zavádím 2 - 0 - 2 tak mám velkou spotřebu...🙂Zkusím tam zajít asi zítra, ale nevím, u nás v nemocnici nejsou moc milí a ochotní 😖

monnn
20. pro 2010

@ajriska ty jo,to je šetřílek po jedný krabičce 😒 tak mě ještě napadlo nemohl by ten utroš napsat i obvodák-když je nouze 😉 ,ale nevím,nemám zkušenosti

ajriska
20. pro 2010

@monnn no jenže ten má taky dovolenou 😠 to je ale "pjekéjní" situace 🙂

sipkova1
20. pro 2010

@ajriska a MUDR. gyn a MUDr. obvodní nikdo nezastupuje???

majcam
20. pro 2010

@monnn 😀 😝 ahoooooj ty těhule jedna!!!!No ani mi nemluv,vše jsme si stěhovali sami,malování atd.,a do toho jsme byli ještě pěkně nachcípaný,už nikdy více, ještě se tady sice trochu ztrácíme,ale vše už je vybalené a až pojede manža z práce,tak máme rande v Ikee 😔 ...a jak ti je.. 😲

majcam
20. pro 2010

@ajriska kašli na to,že tam jsou nepříjemní,tady jde o prcka(y) 😉

ajriska
20. pro 2010

@sipkova1 nikdo...
@majcam jo to já vím, tentokrát budu trvat na svém 🙂

ajriska
20. pro 2010

Holky tohle se mi líbí, zasílám inspiraci, kdybyste to chtěl někdo posílat dál 🙂
Máme hezké české zvyky, nechceme ty z Ameriky. Žádný krocan, byť jen půl, kapr patří na náš stůl.Krásné dárky, plná bříška, máme přece od Jéžíška. Proto můžem koupnou směle, Santu Clause do p*dele 🙂. Hezké Vánoce...

sipkova1
20. pro 2010

@ajriska můžu se zeptat odkud jsi?

ajriska
20. pro 2010

@sipkova1 Středočeský kraj, Kolín

sipkova1
20. pro 2010

@ajriska aha, no já to beru tak, že třeba v Praze na poliklinice jsou 3 gynekologové a 5 obvoďáků a tak kdyby tam nebyl ten můj, tak bych prostě zaklepala vedle… Tak asi ta nemocnice je dobrej nápad.