Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

michaelama
6. bře 2011

@darkwitch Tak to doufám, že mu to brzy dojde ☹ Bojím se mimoděložního, ale nic mě nebolí...

darkwitch
6. bře 2011

@michaelama snad bude vsechno v poradku, ale mozna si radsi zavolej do gennetu...

michaelama
6. bře 2011

@darkwitch Jo zítra tam zavolám, oni mě upozorňovali, že můžu 7.-9. den začít špinit, že to souvisí s uhnízděním, ale že začnu krvácet? Ne tedy moc, ale prostě je to červená krev...

monnn
6. bře 2011

@michaelama držím palečky at je vše Ok!hlavně klid ikdyž vím,že to nejde- na to nemyslet,ale aspon to zkus! 😉

michaelama
6. bře 2011

@monnn No právě, nemyslet na to, běhám každou chvíli na wc se kontrolovat a pořád je to stejné ☹ Je to hrozná zkouška nervů... Já nevím jestli jsem úplně blbá, ale já mám pořád pocit jako že jsem těhotná. Asi jsem si to vsugerovala opravdu výborně... S tím krvácením co právě probíhá to ani náhodou nemohlo vyjít. Je to klasický první den menstruace ☹

darkwitch
6. bře 2011

@michaelama znam kolik holek co mely ms prvni tri mesice 😉

michaelama
6. bře 2011

@darkwitch Kéž bys měla pravdu... Navíc je neděle a já bych nejradši do toho gennetu volala už hned ať to mám za sebou, ale stejnak by mi tam asi nic nepomohli v tomhle stadiu kdy ještě ani těhotenskej test není pozitivní ☹

monnn
6. bře 2011

@michaelama dark má pravdu znám taky pár holek co měli ms až třeba do 3.mě a pak teprve zjistili že jsou těhule 😉 snad to bude i Tvůj případ 😉 držím palečky - víc pro Tebe udělat nemůžu ☹

michaelama
6. bře 2011

@monn Děkuji za podporu, prostě to vyjde napodruhé, to vychytáme všechny mouchy, nechám si dovyšetřit co se dá a uvidíme. Dneska ještě polknu utrouš, ale pokud se to rozjede úplně tak zítra končím i s lékama... Kdybych se alespoň mohla snažit přirozeně ☹ Je to fakt na palici...

monnn
6. bře 2011

@michaelama ještě nehaž vše za hlavu,ještě je naděje 😉 jinak Tě chápu - PGD - 😠

darkwitch
6. bře 2011

@michaelama s vysazenim leku pockej po krvi... kdyby si byla ten pripad co ma ms v tehu tak by si mohla neco pokazit, v prvni fazi drzi mimco jen leky, aspon to mi rikala Vykysala...

michaelama
6. bře 2011

@monnn Tak to by muselo mít to embryo opravdu nějakou speciální výbavu aby zvládlo takovouhle ms tsunami ☹
Je to boj na dlouhou trať a já hloupá si myslela, že když jsme jakože "plodní" tak to půjde jako po másle... Jak já byla naivní...

michaelama
6. bře 2011

@darkwitch Dark a tedy polykat jo? Beru ráno 2 a večer 2...

darkwitch
6. bře 2011

@michaelama jo polykat... taky jsem polykala, bacha mozna se ti potom bude motat hlava...

monnn
6. bře 2011

@michaelama vím o čem mluvíš - jsem byla taky naivní,ale Ty to můžeš mít jinak proto nic nevysazuj a počkej až co Ti poví zítra v Gennetu.
@darkwitch Tobě se to už krátí co?

darkwitch
6. bře 2011

@monnn jojo krati... a jeste mi nedosla ms, tak doufam, ze dojde a odejde driv nez mam termin laparky...

monnn
6. bře 2011

@darkwitch tak snad jo 😉 at už to máš brzy za sebou 😉 🙂

darkwitch
6. bře 2011

@monnn a to jsem i pocitala s tim, ze se potvora zdrzi a pro jistotu si dala indikaci na pozdeji, takze ma jeste chvili cas...

ted me napadlo, musim mit pred laparkou cytologii?

monnn
6. bře 2011

@darkwitch jo mrcha mě taky ted dostala - mám ji tak rozházenou,že nevím kdy zas přijde 😠
hele a s tou cytologií nevím,ale to by Ti snad řekli ne?kdy jsi ji měla naposledy branou - se dělá jednou za rok,tak třeba ji nemáš ještě propadlou 😉 já už jo ☹ jsem to díky mrše nějak nestihla 😖

darkwitch
6. bře 2011

@monnn ja prave tak nejak pred rokem 😀 takze ted bych na ni mela nekdy jit, jenze s tim jak mam ms trochu rozhozenou nova prace a do toho ta laparka tak jsem se nejak nedostala k tomu se objednat...

monnn
6. bře 2011

@darkwitch jsme na tom podobně 😉 ,já zas pořád špinila tak to nešlo a ted má moje gyn. volno jen dopoledne(ona je tu jen jeden den v týdnu-jinak je v nem. a tam se mi nechce) no a protože mám RS a nechce se mi v práci omlouvat,tak jsem to zas o týden odložila jen doufám,že už to stihnu 😠

darkwitch
6. bře 2011

@monnn no u nas ma hlavne plno na mesic dopredu a to se fakt blbe trefuje...

michaelama
7. bře 2011

Ahoj holky, tak léky mám brát až do výsledků krve, ale jsem si na 100% jistá, že těhotná nejsem. V gennetu říkali, že je to prostě 50:50. Do příště mi udělají ještě tu imunologii jestli nemám nějaké protilátky či co. Nevíte jak dlouho to trvá než jsou výsledky? Pak bych asi případně musela brát nějaké léky, gyndař mi dnes říkal, že být mnou tak to zkouší mezi druhým pokusem i přirozeně, že s 25% rizikem by do toho šel...Já se ale bojím, že jít na potrat je ještě horší než celý ten kolotoč kolem IVF, je to hrozné hlavně na psychiku a ta si myslím dělá v mém případě své... Abych Vám za chvíli nepsala zpoza mříží psychiatrické léčebny ☹
Jinak Vám ať dobře dopadnou všechna vyšetření, pa

zvalentova
7. bře 2011

@michaelama ahojky, chodím na Křižíkové do IMUNIA, objednávájí mě cca za 4-6 týdnů. Objednám se, zajdu na krev a pak jen k lékaři dohodnout se na postupu 😉

inza
7. bře 2011

@darkwitch: na Homolce cytologii nechtej....teda po me ji nechteli....takze pohoda 😉

zvalentova
7. bře 2011

@inza @darkwitch ani po mě ne 😉

monnn
7. bře 2011

@michaelama a kdy budeš mít ty výsledky krve?to čekání je ubíjejicí ☹

@darkwitch no právě mě chtěla taky objednat za tři týdny,ale to zas možná budu mít mrchu,tak jsem vzala termín na př. týden budu sice po noční,ale co se dá dělat i tak jsem ráda,že jsem sestřičku ukecala až na 11.30 😉

raducha
7. bře 2011

po mě na gennetu citologii chtěli. dnes jsem si dělala těhotenský test a bohužel negativní. čekám na menzes abych mohla na další vyšetření. 😢

vally11
7. bře 2011

@raducha
Ahoj, v gennetu po Tobě určitě cytologii chtějí, ale holky tu mám zato řeší cytologii před laparoskopií.....
A co máte u vás za problém, jestli to můžu vědět? ... snažíte se přirozeně a když to nešlo, tak zkoušíte car?

pentagras
7. bře 2011

@vally11 Ahojky, tak jsem dnes byla v Gen. na testech, docela jsem byla překvapená, nééé jak minule ten telefonát, tak tam jedu ještě za 14 dní na nějaké dálší, a pak už konečně se snad něco dozvíme, fakt je to zdlouhavý 🙂 Ale zase na druhou stranu, je fakt že mě doktoři vyšetřili od hlavy až po patu u nás tak možná proto mi to ted přijde dlouhý 🙂 Ale ted už vím že je špatné spermio ☹ ☹ chjo pořád nějaké ale....