Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

lenkakubickova
21. dub 2011

@darkwitch : jak já bych si dala lambruskooooo, fnuk, fnuk 😢 😢 😀 😀 😀 😀 😀 Nech si chutnat 😉
@petaloudi: děkuju na dálku jim domlouvám 😀 😀 ...jinak by bylo fajn, kdyby jsi dorazila na srazík 🙂 ...uvidíš, jak ti bude.

darkwitch
21. dub 2011

@lenkakubickova 😀 😀 😀 promin ja to priste psat nebudu, at vam nedelam chute 🙂

lenkakubickova
21. dub 2011

@darkwitch : jen piš 🙂 ....miluju lambrusko 😵 😵 😵

darkwitch
21. dub 2011

@lenkakubickova ja taky 🙂 si kupuju bile v marks and spancer a ktomu ty vyborne karamelove susenky 😝

lenkakubickova
21. dub 2011

@darkwitch bile jo?? Ja teda zatim pila vzdycky jen cervene a v marks and spanceru jsem ho jeste nikdy nekupovala, tak snad ho nekdy ozkousim 🙂 ...a ty susenky? Ty jsou bombastickyyyyy!!!! Jen me nenapadlo si je dat k vinu 😀 😀

darkwitch
21. dub 2011

@lenkakubickova normalne taky piju cervene, ale v m&s si kupuju bile, je bajecne sladoucke a tedy neni v nem moc alkoholu (asi jen 4%), aspon muzu vypit celou lahev a jsem fit 😀 ale je naprosto skvele a uzasne...

lenkakubickova
21. dub 2011

@darkwitch : sakraaaaa, mam uplne oslintanou klavesnici 😢 😢 😀 😀 😀 😀

raducha
21. dub 2011

@lenkakubickova druhého května jdeme na konzultaci k dr langerové a když jsem volala na objednání tak prý zvládnou kontaktovat pojištovnu a zákrok prý by se zvládl v květnu. tak se necháme překvapit.

lenkakubickova
21. dub 2011

@raducha : no tak to je skvělá zpráva 😵 😵 😵 😵 ...nám to pojišťovna schválila do týdne 🙂 Budu mooooc držet palce!!!

darkwitch
21. dub 2011

@raducha tak to je super, drzim palecky...

teda ja uz chci taky zarizovat ivf... a to jsem byla celou dobu v klidku a pohode, ale ten cas nejak rychle leti a ze tri mesicu je pul roku...

lenkakubickova
21. dub 2011

@darkwitch: ja vím, že je to děsný čekání, poprvé jsme taky čekali půl roku, než jsme prošli všechny vyšetření 😝 ...ale neboj, stojí to za to 😉 ...zítra budeš volat o ten nový termín na laparku? Snad to bude brzy a pak už to půjde jako po másle,neboooj 😵 😵

darkwitch
21. dub 2011

@lenkakubickova no ja cekam po zamlklem tehu a jak jsem zmenila praci tak jsem to sama od sebe posunula o tri mesice a ted je mi to dlouhe 🙂

lenkakubickova
21. dub 2011

@darkwitch aspon si odpocines a pak budes plna sily 😉

darkwitch
21. dub 2011

@lenkakubickova jen nevim jestli to neni jako s jizdou na koni, lepsi hned vylest zpet do sedla, aby clovek pak nemel strach... jako ze budu strachy bez sebe, coz tobe vykladat nemusim...

inza
21. dub 2011

@lenkakubickova:po opu si vinko klidne das muzes.....🙂 ja mam ted cervene🙂

lenkakubickova
21. dub 2011

@darkwitch: strach je asi vzdycky holka 😖 ...ale my se s nim musime vsichni poprat 😉
@inza: 24 hodin po OPU nemuzu ☹ ...a docela porad ty vajecniky citim, tak bych to ani za nic neprovokovala 😕 ....dalsi co me provokuje vinem!!! 😢 😀 😀 😀

darkwitch
21. dub 2011

@lenkakubickova jsme se proti tobe dnes spikly...

lenkakubickova
21. dub 2011

@darkwitch 😀 😀 😀 😀

anlek
21. dub 2011

@lenkakubickova Tak zitra. 😉 Vysli manzela at ti koupi neco dobreho.

lenkakubickova
21. dub 2011

@anlek: tak zitra 😉 😀 ...ja uz ted nejim, nemam pohyb, tak nesmim mlsat 😝 😀

lenkakubickova
21. dub 2011

nakonec si ted taky davam dobrutku: nakladane malinke cibulky, mnaaaaaaaaaaam 😵 😵 😵 😵

darkwitch
21. dub 2011

@lenkakubickova ty bi k tomu vinu taky nebyly spatne kdyz uz jsou susenky pryc 😀

monnn
21. dub 2011

Ahoj holky,
@lenkakubickova krásná úrodička,už jste přemýšleli kolik si mimoušků necháte zavést? 😉
@petaloudi já taky nemůžu 100% slíbit,že dorazím,mých 340km ☹
Jinak holky se mi to začíná trochu komplikovat 😀 dnes mi volala sestřička,že musím znovu na krev páč se jim prý srazila a nemohli udělat všechny vyšetření 😕 já nakonec budu muset jít bez CA 😀 😀 😀

darkwitch
21. dub 2011

teda by ted na to koukam, takovy osklivy preklep... brrr na co jsem myslela... (no dobre jestli si naleju jeste sklenicku, ale psssst)

lenkakubickova
21. dub 2011

@darkwitch 🙂

monnn
21. dub 2011

@darkwitch @lenkakubickova jdu koukat na TV,není od vás hezké dělat chutě 😀 přemýšlím co bych si rozbalila 😔

darkwitch
21. dub 2011

@monnn jen si neco dej 🙂

monnn
21. dub 2011

@darkwitch nedám 😝 aspon doufám 😔 jsem ráda,že jsem zhubla,tak nebudu ted jíst,když budu jíst celý víkend,budeme grilovat 😅

darkwitch
21. dub 2011

@monnn pevna vule to se ceni 🙂 no ja nehubnu, protoze jak zacnu hubnout tak naberu takze bych aspon nemela takhle v noci jist sladke a popijet alkohol, no priste 😅

monnn
21. dub 2011

@darkwitch 😀 to mi taky tak přijde,vždy když jsi řeknu "od zítřka dieta" tak se ten den nemůžu dojíst,no pevná vůle se cení hm,už jsme si rozbalili s manžou tyčinky 😀