Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

pentagras
5. srp 2011

@simculka jj, jak už řekla darkwitch, záleží co ti je přesně, já nemám vejcovody a po konzultaci jsem mohla ihned dálší cyklus ms na IVF, ale jestli ti můžu poradit, pokud se s nečím léčíš a máš nějaké výsledky odjinud třeba z imuna,štítné atd, záleží co ti je, vem sebou, já tam táhla vše co jsem měla čerstvě udělané, protože toho mám taky dost, tak jsem si měsíc předem obešla vše kam jsem chodila abych měla čerstvý zprávy pro gennet a pak mě to zbytečně nezdržovalo 🙂 a tím jsem si fakt ušetřila hodně času, protože zdrav á nejsem a chtěla to dr po mě..

jika10
5. srp 2011

Holky diky za rady a povzbuzeni, ja porad v koutku duse doufam, ze na tyhle vanoce budeme mit v brisku vanocni darecek 🙂 Ja mam taky jeste jeden velky problem a to ten, ze mam od 07 diagnostikovanou RS, takze ja nevim jestli neni problem s tim, ze si picham injekce na RS, ale moje neurolozka mi rika, ze rozhodne ne, ze ji spousta zenskych na tom otehotnela a muj gyndar ma taky pacientky se stejnou nemoci a rikal, ze si nepamatuje problem. Nevim, jestli me chteji jenom uklidnit a nebo je to fakt 😅

pentagras
5. srp 2011

@jika10 určitě ti v caru poradí, nebuj se 🙂 každej něco máme 🙂

kacmelina
6. srp 2011

Ahoj holčiny, tak už mám konečně počítač, tak můžu komunikovat 🙂 Hlásím, že jsme doma z porodnice. Sofinka se narodila 18.7., vážila 3,140kg a měřila 49cm. Porod byl císařem s komplikacemi u mě, ale ona naprosto v pořádku 🙂 V porodnici mi jí stihli nastydnout, tak bojujeme s rýmou, ale kurýruje se celkem rychle 🙂 Nestíhám Vás teď číst, neboť musím jít dělat mlíko, ale odpoledne, když bude vyjímečně spinkat, tak dočtu 🙂

darkwitch
6. srp 2011

@kacmelina moc gratuluju 😵

darkwitch
6. srp 2011

Holky nevíte jestli jsou v neděli v gennetu a do kolika jsou tam dneska? mé přání aby se ms zdržela se zdá se nekoná a asi přijde dřív než je jejím zvykem, jern nevím jestli se stihne rozjet ještě před polednem nebo až potom.. nejlepší by pro mě bylo kbyby když už přišla dřív se rozjela hned, ale je mi jasné že bych toho po ní chtěla moc...

kacmelina
6. srp 2011

@darkwitch
Děkuju 🙂 V Gennetu jsou v neděli do 16h myslím, ale nevím, jak o prázdninách 😒

maarina
6. srp 2011

@darkwitch ahoj ...pred mesicem me ms vysla taky na vikend a mela sem strach abych dostala leky a nepropasla den....sestra mi rikala, ze v sobotu jsou do 2 hod a v nedeli nikdo tak asi maji zavreno.....?????

darkwitch
6. srp 2011

@maarina no nakonec to nevadí, dojdu si tam v pondělí, dneska se ms ještě nerozjela, ale ráno jsem si nebyla jistá, když se chová jinak než normálně a ještě přijde dřív, když bych výjimečně (kvůli plánovanému víkendu) přežila, kdyby se chvíli zdržela...

maarina
6. srp 2011

@darkwitch jestli se ti rozjede dnes tak uz je odpol a prvni den bys mela vlastne az zitra.... a pokud zacinas pichat druhy den ms tak tam v pondeli rano dojdes a mas to akorat... tak se nemusis uz nervovat...

darkwitch
6. srp 2011

@maarina jojo já vím, ale ráno jsem si nebyla jistá jak se rozjede 🙂 chová se nějak divně asi tuší co mě čeká a jako vždycky se rozhodla mi drásat nervy 😀

pentagras
6. srp 2011

@kacmelina ahojky, moooc ti gratuluju 🙂

pentagras
6. srp 2011

@darkwitch ahojky, jj, jak píše maarina , taky mi to vycházelo na víkend tak jsem si tam zavolala a ptala se 🙂

pentagras
6. srp 2011

@zvalentova tak co na UTZ?? Já byla taky, tak jdu v pondělí na OPU 🙂

pentagras
6. srp 2011

turková - 1 IUI 5.8.
pentagras - 2 IVF - OPU 8.8
cibka - čeká na ms, 19 az 21 den utz a pak 3 ivf původní plán byl srpen
kive76 - 29.7. - 2IUI, ale prý málo spermií, takže spíš nejsem těhule..
darkwitch - čeká na ms, 2IVF, krátký protokol
sedmitecka - září laparoskopie, 3.IVF listopad/prosinec????
rychetkami: zřejmě 1. IVF přelom srpna a září
zvalentova: 2 IVF, dlouhý protokol, OPU polovina srpna

pentagras
6. srp 2011

Tak devčátka, v pondělí jdu na OPU, hurá a ted ta blbá zpráva, mám hyperstimulák tak že okamžitě nasazená bílkovina atd a ted se budu modlit aby mohlo dojít k ET ☹ , no a když dojde tak to vypadá že mi budou moc dát jen jedno, tak doufám 🙂 🙂 🙂

darkwitch
6. srp 2011

@pentagras zase hyperstimulák prý zvyšuje šanci otěhotnění, takže když bude ET, jako, že bude tak budeš těhulka 😉

pentagras
6. srp 2011

@darkwitch jéé, kdybys měla pravdu, aby to za to stálo, je mi fakt dost zle ☹

kacmelina
6. srp 2011

@pentagras
Děkuju 🙂

darkwitch
6. srp 2011

@pentagras doufám v to 😉

darkwitch
7. srp 2011

holky může se vás ještě zeptat jak dlouho po píchnutí poslední injekce se jde na OPU? si teď nemůžu vzpomenout jak to bylo...

pentagras
7. srp 2011

@darkwitch prosím tě,včera ve 23hod jsem píchla tu poslední na dozrátí ovitrele a zízra jdu na 11hod na OPU

zvalentova
7. srp 2011

@pentagras UTZ v pohodě, na každé straně napočítala zatím 8 vajec, jen jsme tam čučeli 40 minut, zase měli zpoždění. Dokoupila jsem další Gonal a v úterý zas na kontrolu...

pentagras
7. srp 2011

@darkwitch už jsi mrchu dostala??

pentagras
7. srp 2011

@zvalentova aha, byla jsi sama nebo s chlapem??? Já včera s chlapem alenakonec semnou nešel protože tam byla Bukvová a tý se nebojím 🙂

zvalentova
7. srp 2011

@pentagras byl se mnou, protože jsme pak měli ještě nějaká vyřizování. Jinak ho netahám, proč ztrácet čas dva.

pentagras
7. srp 2011

@zvalentova jo jinak mám hyperstimulák, hm, tak jsem musela včera po praze a táboře a přilehlejch lékárnách schánět bílkovinu a listovku, super, celej den v pr...a stres taky dobrej, jinak mám 30 k odběru, tak jsem na zítra zvědavá 🙂

pentagras
7. srp 2011

@zvalentova Já včera koukala večer že jsi psala že jdeš na 2 tak že jsem tam byla ve stejnou dobu jak ty, škoda že jsem to nevěděla dřív, mohly jsme dát kafe 🙂

zvalentova
7. srp 2011

@pentagras joj, já listovku koupila v první lékošce, u mě to naštěstí na hyper nevypadá, i tak mám břicho jako slonice 😀

zvalentova
7. srp 2011

@pentagras v kolik jsi tam byla??, nemohly jsme se potkat?