Clostilbegyt a Duphaston, máte zkušenost?

ebbilool
7. led 2018

Ahojky holky, mám dotaz na Vaše zkušenosti 🙂 dva roky se s manželem snažime o prcka a gyndař mi předepsal aby jsem brala 5den ciklu pět dní Clostík a sedmnáctý den ciklu deset dni Duphaston, máte s tím nějaké zkušenosti? Neměla jsem skoro žádnou sliznici, folikuli na nule a estrogen taky na nule :( prosím o nějakou radu a naději, zatím to beru první měsíc a za 14 dní mi má přijit MS, tak snad se nedostaví 🙂

lucie24_
7. led 2018

Ahoj dva roky jsem brala hormony presne jak pises a mimcu nepomohly otehotnela jsem pak spontalne bez nich ale bohuzel ti bylo mimodelozni, takze mi brali vejcovod i vajecnik. Pokud bych ti mohla poradit vykasli se na to a zaci nejakou prirodni lecbu bylinky,caje,masti. Vim ze jsem zi moc nepomohla v nadeji ale ver ze to je fakt svinstvo ty leky. Samozrejmne se tu nakde nekdo komu pomohly, tak sama uvidis jak pomuzou tobe🙂 hodne stesti

ebbilool
autor
7. led 2018

Právě že už jsem zkusila, čaje kontricien a lapacho, kys. Listovou, fizioterapie dna pánevního a i páteře, zkusila jsem jógu a i gel na podporu početí a nic :( teď jsem měcíc na hormonech tak snad aspoň to zabere...

nellie87
7. led 2018

Dělal vám někdo nějaké vyšetření nebo je to naordinoval naslepo? Myslím např.hormonalni profil a spermiogram.Prvne bych zkusila zajistit tyto vysetreni a hned budete konkrétněji vědět,na co se zaměřit.Jinak osobně doporučuju inositol..je dobrý jak na ovulaci tak na spermie..ale je potřeba cca 2mg denně.jinak po vyšetřeních můžete zacílit na konkrétní věc.Bez horm. profilu a spermio mi to přijde jako zbytečná chemie.prectete si příbalovou.letak ke Clostilu.. napřed jsem to děsně chtěla,pak mě to přešlo. 😊

ebbilool
autor
7. led 2018

Vyšetření mi bylo uděláno 🙂 sliznice na 1,5cm, folikuli na nule a progesteron 0,5 :( manžel jde na spermiogram teď v pátek, tak se modlíme aby byl aspoň on v pořádku 🙂 je mi jasné že není Clostík nic dobrého, ale to asi žádné hormony :( chodím k velmi vyhlášenému gynekologovi, krerý už pomohl mnoha ženám, tak se mu snažím věřit, ale zajímají mě i jinné nazory 🙂

uzivatelkapetra
8. led 2018

@ebbilool ahoj, kdyby byl doktor tak dobrý, určitě by si tě pozval na vyšetření, aby věděl jak jsi na clostil zareagovala.
Hormonální profil, o kterém ti psali výše je krev, která se bere 2-3 den cyklu a z ní se zjišťuje jak na tom tělo je a opravdu to hodně napoví, vyžádej si to.

ebbilool
autor
8. led 2018

Brala jsem Clostik zatím jen jeden cyklus, a krev mi odebíral 3dny po MS, ale to asi nestačí :/

bezinka11
8. led 2018

Ahoj. Mě hormonální profil dělali (byl v pořádku) a partner byl na spermiogramu (taky v pořádku) a přesto mi nasadili clostil. První cyklus 1x1, druhý, třetí a čtvrtý cyklus 2x1 denně (3.-7.den cyklu). Při druhém cyklu ultrazvuk - 3 folikuly 18,20 a 22 mm, sliznice 8mm, další cyklus 4 folikuly 24,24, 20 a 30 mm a sliznice 8mm a poslední cyklus 1 folikul 31 mm a sliznice 6,5mm. Poslední cyklus teprve dojíždím a nevím jestli úspěšně nebo ne, ale ty předchozí bez úspěchu. Co se týče reakce na to, reagovala jsem výborně - doktor byl nadšený, ale stejně se nám nezadařilo.

ebbilool
autor
10. led 2018

Tak držím palce aby se to teď povedlo 🙂 já mám taky reakce fajn tak jsem sama zvědavá 🙂