FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

ametob
18. kvě 2009

Holky, od čtvrtka tu nebudu až do neděle, to nevím co budu dělat bez koně 😀 😀 😀

lenkacar
18. kvě 2009

no abys nepřišla o můj Ket 😉

ili5
18. kvě 2009

Ametod, tak toto vím, myslela jsem jestli jsis nezašla už nyní na Uz dřív a mě to uniklo. Určitě to bude v poho, jsou to nervy to čekání, co?3.6. tak daleko, ale nebojej dočkáš se. Krev to jasně řekla!! 😉
Lenko, ještě jsem před Et pila každý den odšťavené šťávy, 1 grep,1 citron,1 jablko,3 mrkve,1 červenou řepu. A chilli, jak holky radily, do oběda na talíři sypala. Prý dobrý vliv na dělohu, prokrvuje ji. Po Et nebo KET, ale už ne, to už ať má děloha klid. ani kontryhel.

lenkacar
18. kvě 2009

nerozumim s tim talířem 😨

karolo
18. kvě 2009

Holky poradíte mi, v pátek jsem byla v FN OLomouci u Dostála, mám si vzít odběry na hormonální profil, manža spermiogrm a 21. den cyklu si mám píchnout agolutin. Na kontrolu jdu až 25.6, takže do té doby určitě budu menstruovat, jinak mrcha mi chodí ci 24 dnu pravidelně, a v červnu nám teprve oznámí výsledky, tak nevím na co ten agolutin. Už jsem po jednom IVF a zase jsem se zapomněla zeptat. 🙂

ili5
18. kvě 2009

Agolutin jsem taky od dr. Dostala měla jsem cystu. Měla jsem po ní takové bolesti, že jsem na druhý den zůstala ležet ve špitále. Je to i na menzes, apod. Neboj. Mě ji píchla sestra . Odběry si necháš u své obvodní lékařky vzít a výsledky vezeš s sebou až budou. Hodně štěstí.
Lenko, no na jídla sypla chilli, jako na na brambory, maso, ....polévku, do všeho prostě, čím víc, tím lépe.

lenkacar
18. kvě 2009

jo takhle ..sypla chilli aha já to vůbec nepochopila ,ty volís mi upadne huba a pak následně zadejk ne? může být v pytlíku? jiný nemám

ili5
18. kvě 2009

Já taky sýpaný měla. Holky jedly nějaké prášky chilli, ale jsou drahé 500 kč myslím, tak jsem to valila tak přírodně. Grepy jsou ale na dělohu výborné, určitě, každý den 1.

lenkacar
18. kvě 2009

do Ketu řikáš jo?

ametob
18. kvě 2009

Lenkacar, no právě...... Tak snad si tady v pondělí přečtu samý dobrý zprávy 😉
Ili5, no, nic ti neuniklo 🙂

lenkacar
18. kvě 2009

ale už jsem dneska 7DC

ili5
18. kvě 2009

Já beru každý den čípek, nemůžu se vy...Dostala jsem jakýsi prášek do vody od dr a čípky. Ten prášek prý vyvolává vedlejší účinek průjem, mě ale ne. Tak čípkuji k tomu furt. Můj drahý si taky nasypal prášek do vody, že je chutný a mě nic nedělá, tak se napije. Měl takovou srágoru, lítal pak celou noc na wc. 😀 . Mě prostě nic nezabere.

lenkacar
18. kvě 2009

ili to si teda dal 😀 😀 😀 a to máš až tedka problémy?

ili5
18. kvě 2009

Leni, nikdy není pozdě, vitamíny tě nezabijou, jen dobro. A na tu opici a cíga. Já taky jsem před Et zhřešila, hlavně cíga a pak bylo zle. 😀 😔

ametob
18. kvě 2009

Ili5, tak to jsme na tom stejně 😀 Mám pocit, že mně taky nic nezabírá a problémy s tím mám pořád.... Jsme s mamkou kdysi pily jakýsi čaje a mamka mi volala, ať to nepiju, že ona nemůže odejít ze záchodu, já jsem to už měla v sobě a nic, pohoda....
A když jsem šla na vyšetření na kolonoskopii, tak jsem musela vypít 4 litry hnusu, ze začátku taky nic, už jsem nadávala, že se ani potom nevy... Ale nakonec to šlo 😀

lenkacar
18. kvě 2009

ta pipka co ki nám leze domu je těhu a hulí furt mrcha jedna a beztak bude mít zdravý dítě 🙄

lenkacar
18. kvě 2009

ametob tak to je moje noční můra kolono...

ametob
18. kvě 2009

No Lenkacar, akorát na nasrání......

ametob
18. kvě 2009

Byla jsi na ni, už? Bylo to hnusný, ale dalo se to přežít, víc bych se bála tý hadičky do krku, to bych jim tam všechno zblila, dusila bych se, brečela, fuj děs....
Né že bych teda u kolono nebrečela 😀

lenkacar
18. kvě 2009

myslíš to hulení nebo vyšetření asi oboje co?

ametob
18. kvě 2009

No, myslela jsem hulení, ale vlastně to platí i na kolono....

lenkacar
18. kvě 2009

hele nebyla ,ale chodimna alergo a naproti je tohle ..a vidim v jakým stavu odtud tahaj ty lidi ,mám husí kůži i v očích z toho

ametob
18. kvě 2009

Za hoďku jedu na kole domů a vypadá to, že zrovna pěkně zmoknu....

lenkacar
18. kvě 2009

holky já tady asi zemřu smrady leží pode mnou pes a má nějaké zažívací problémy ,to je smradu ,asi se chce zapojit do diskuze 😀 😀 😀

ametob
18. kvě 2009

No, tenkrát jsme seděli s manžou v čekárně a slyšela jsem, jak tam řvou, no, bylo to fakt příjemný.... Ale záleží jak komu, mně se tam jaksi nemohli dostat, dostala jsem pak i nějakou injekci, 3 sestřičky tam nademnou stály...

lenkacar
18. kvě 2009

jezdíš na kole těhotná?máš rozum?

ametob
18. kvě 2009

😀 😀 😀 😀 😀 Si to užij 😉

lenkacar
18. kvě 2009

mě by museli celkově uspt to jsem neslyšela že by řvali ,ale mamka je sestra a říká že jim přitom můžou škubnout střevo a kolikrát i raka přehlídli tak na co to je ..na posrání

ametob
18. kvě 2009

Víš co.. Jezdím na kole celej život, ptala jsem se doktora, prej po rovině a pomalu můžu, nesmím v terénu a nesmím se zadýchávat do kopce... Tak ještě něž to bude veřejný, tak jezdit budu, pak přestanu, akorát musím opatrně.... Zatím je to pro mě příjemnější než v narvaným autobuse... Ale fakt jedu krokem a opatrně...

lenkacar
18. kvě 2009

prej zadýchávat tak to bych se já osobně mohla o kolo leda opírat 😀