FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

lenkacar
19. kvě 2009

čoveče aby mi po tom neupadl zadek jak to čtu 😉

mufy
19. kvě 2009

Leni to chilli koupíš v každém obchodě.Třeba v Albertu nebo Tescu.Jedna holka z neplodnosti to brala asi 6 lžiček denně po 2 měsíce před ET a má dvojčátka. 😉 A ta omáčka skoro nepálí.

lenkacar
19. kvě 2009

zrovna se mi ptá jiná holčina ,jo lžiček malejch jo?

lenkacar
19. kvě 2009

no mufy ,ale já jsem pár dní před ,má to cenu?

ili5
19. kvě 2009

Ahojky, já koupila úplně levné sypané chilli, účinek je stejný. Dupu Ti to vyštípe, to jj. Asi mi to chilli a grep, mrkev... pomohly, když mám malinkou čárečku. 😀 . Leni, nikdy není pozdě začít a není to zas tak drahé. Šťávy jsem pila poctivě, je chutná a hlavně zdravá. Měla jsem toho plnou lednici. Z toho množství co jsem ti psala máš půl litru moku.

mufy
19. kvě 2009

Illi ty máš pozitivní testík? A kolikátý den jsi?

Leni jak píše Illi nikdy není pozdě začít. I když to tekuté chilli bych brala spíš.A berou se velké polévkové lžičky.

lenkacar
19. kvě 2009

chichi ještě že už vim co je dupa 😀 😀 😀 ,hele já našla v lednici zavařený chilli papričky tak jsem 1zobla a zajedla chlebem ,málem jsem chcípla ,ale třeba si pusa zvykne ... 😀 ,než pokoupím tu sladkou omáčku

ili5
19. kvě 2009

super, domácí ještě lepší, hlavně aby štípalo, prokrvilo dělohu a nemuselo hodně platit. Třeba ty léky bych 500 za to nedala, účínek stejný.
Mufy, včera jsem testla 7den a já ji tam viděla, ale jestli to byla, nevím. Ukázala jsem ji odpoedne dceři a ta ji taky viděla, radila mi ať ji ještě jednou počůrám 😀 dnes jsem netestovala, lítala jsem po obchodech, ale zítra testnu, jdu odpolko do školy, píšem 2 písemky, tak buď budi nasraná, nebo šťastná a bude mi to fuk.

lenkacar
19. kvě 2009

ili a nemáš nějakej odkaz na to chilli?já to hledala ,ale nic pořádnýho jsem nenašla..tak myslíš že jo? že dobrá domácí ?tak to snad vydržim...

lenkacar
19. kvě 2009

ili tak uvidíš jestli bude sílit

ametob
19. kvě 2009

Ahoj holky, ty jo, nikdy bych nevěřila, že chilli omáčka může pomoct, ale četla jsem si ten odkaz a asi fakt....
A víte co je dobrý? My grilujeme tak určitě jednou týdně a máme doma sladkou chilli omáčku na kuře 😀 Je to asi ta, co píšou v tom odkazu.... Je to taková velká skleněná flaška, hmotnost 870 g a stojí myslím jestli si pamatuju okolo 100 Kč. Kupovali jsme ji v Globusu, jak mají koření, tak tam. A je dobrá🙂
Sice jsem ji nejedla po lžičkách denně, ale jednou týdně k masíčku určitě 😉
Ili - přeju jen ať sílí🙂

ili5
19. kvě 2009

nA VÍCE TÉMATECH O TOM HOLKY MLUVILY, kapunka. Pak založila i téma chilli na plodnost, nebo tak nějak. Začínalo to chilli, tak hledej 😀

ili5
19. kvě 2009

Tak jsem ti to téma našla, jedno z nich, přihodila na první stranu, tak čti, papa

sukubka
19. kvě 2009

holky kupte si normálně chylli jako ve sklince jako kečup.teda aspon u nás v kauflandu to mají!

mufy
20. kvě 2009

Ametob to je ona ta omáčka.Přesně takovou holky myslely. Prý je lepší brát tuhle omáčku,než normální chilli, ta tak nepálí a je dobrá.

Ametob a nemůže to být ještě z Pregnylu? Já měla Pregnyl na testu ještě 11 den po ET.

lenkacar
20. kvě 2009

jo dík holky za tipa ,tak já přeju všem hezký den ,moje divné pocity v pipce se mi vrátily ,nevim jestli močák nebo gynda ...tak jim brusinky v práškách a kontryhel ,už se zdálo ,že to bude dobrý a zase to mám ,prostě divnej pocit uvnitř..s manžou nespíme

lenkacar
20. kvě 2009

to chilli se teda může i když jsi těhu jo??

ili5
20. kvě 2009

Dobré ranko, chilli jak jsi těhu, nebo po ET nene, protože rozprouzuje děohu, ta má být pak v klidu.
Pregnyl se drží v těle těch asi 10 dní, víc ne, od píchnutí. Já mám dnes 16 dní po Pregnylu, takže ho v těle už určo nemám.
Dnes jsem testla 9 DC a je tam silnější //. Jsem šťastná, ať vydrží do krve hlavně.

ili5
20. kvě 2009

Leni, četla jsi to téma co jsem ti tu předhodila, chilli? tam něco vyčteš, já se taky řídila podle nich.

lenkacar
20. kvě 2009

ili tak mám za sebou další chilli s chlebíkem zajedenou ...pálí mě jazyk ,ale za chvíli to bude cajk...jdu to přečíst 😉

mufy
20. kvě 2009

Illi5 tak to je super, Pregnyl to už teda není,pokud je to už 16 dní.Tak hlavně ať čárka sílí a sílí....

lenkacar
20. kvě 2009

ili vypadá to velmi dobře holka ..asi si na tvoje zdraví ještě dam jednu 😀 😝

ili5
20. kvě 2009

Leni, ať se pak vyto. Moc to nepřeháněj. Hlavně ty šťávy pij, grep je na dělohu, mrkev je ačko na plodnost, tak jsem dávala 3 mrkve, je to chutné, grep jsem kupovala červený, je tam víc n¨vitamínu a je sladčí. Jinak pak co koupíš, citron, řepu, je to výborné. Teď už to nepiju a chybí mi to. Nechci ale dráždit dělohu, tak jen ráno listovku.

lenkacar
20. kvě 2009

no ale v těhu pozor na Áčko

ili5
20. kvě 2009

Právě to už nepiju, nic žádné vitamíny po ET, jen listovka. A v čera jsem si teprv koupila baby plan, tak ho dávám večer, ale zbytečně jsem ho teď kupovala, ale neva.

lenkacar
20. kvě 2009

hele a kde si teda budem psát se tu honíme 😀

ili5
20. kvě 2009

😀 😀 😀 . My dvě stíháme vše, držíme koníka při kupě. 😀

ili5
20. kvě 2009

No, to maso jsem sesbírala zpátky do brutvany, dala na talíř sousedovi, zanesla a jak si pochutnával. Zbytek se hrnul pejsek na to, ale to čištění, holka, hrůza. Veškerá mastnota z pekáče, nešlo to dolů, já to drhla houbou a jarem. Musím koupit Vaniš ten prášek a posypat to.

lenkacar
20. kvě 2009

do čeho ? já se tu fakt nedomluvim 😀 😀 😀 😀

lenkacar
20. kvě 2009

ty si nějak předcházíš souseda ,nebo mi něco uniklo ? čí je to dítě? 😀 😀 😀