FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

ili5
26. kvě 2009

Myslím, že mu to je jedno, stejně je jen v 1 místnosti, v posteli, nebo na záchodě, ale myslím, že bych na to vybavení a předělávky neměla. Dala jsem hodně peněz do mojeho bytu a jeho je děsný. Boření, natáhnou zdi...

lenkacar
26. kvě 2009

no ale ili ty místnosti by se hodily ikdyby jsi to pomaličku dala do kupy ,prosimtě co máš doma za chlapa... 😕 tohle už mám holka za sebou ,ten ještě fetoval a prachy nikde ...

lenkacar
26. kvě 2009

myslim že už sedí parchant,můj život je fakt na román ,takže mě ani ničim nepřekvapíš

ili5
27. kvě 2009

To by se muselo najednou, pomaličku, bych tam musela zblbnout. Stěmy mačuchnuté od kouiře, hrůz, předělat celé, stěny zbořit, udělat jinak, koupelnu překopat, já jsem stříkla tolik peněz do mojeho bytu aby vypadal a znova toto dělat, bych musela vzít půjčku a to neee.
Jéžiši tady leje moc, úplně tma.

ametob
27. kvě 2009

Ahoj holky, Ili, tak to je super 🙂
Včera jsem sem ani nenakoukla, vzala jsem si dovču a byla doma, bylo mi pěkně blbě, né že by to bylo dneska lepší.... Nejraději bych šla na neschopenku, jenže prachy by šly dolů, v práci taky ještě kolegyně budou mít dovči a tak... Ach jo.... Napřed jsem byla nervózní, že žádný příznaky, teď bych za žádný byla ráda 😀

ili5
27. kvě 2009

Ahojky ametod, tak ty už taky těhu? Nějak jsem vypadla z obrazu, nemáme tady tabulku, tak mi ty jména vypadávají. Vrať mě prosím do reality 😀

ametob
27. kvě 2009

Jo jo, podle menstruace 7tt+2 🙂 Na UTZ jdu až příští středu, pokud tam ještě nevlítnu dneska.... Tak snad tam bude už něco vidět a slyšet 😉

ili5
27. kvě 2009

Jj, vlastně jses chysta.la na další IVF a přirozeně otěhotněla, říkám to zprávně, ? Ta skleroza...

ametob
27. kvě 2009

No, přesně tak, jen jsem se chystala na úplně první návštěvu do CARU. Na IVF a nikde jsem ještě nebyla...

ili5
27. kvě 2009

Tak tomu se říká štěstíčko, to je super. na krev jsi byla?

ametob
27. kvě 2009

Jo jo, byla jsem, pak jsem byla ještě dávat 5 zkumavek na další nějaká vyšetření, moč jsem tam nesla, tu teď budu nosit pokaždé a byl vidět gestační váček, tak uvidíme🙂

lenkacar
27. kvě 2009

ahoj holky já měla doma spoušť po včerejší bouřce

ametob
27. kvě 2009

Jéžiš... Co se dělo? Voda, bláto?

ametob
27. kvě 2009

Tady se zatím naštěstí ještě nic nepřehnalo 😉

lenkacar
28. kvě 2009

ametob ahojky přeju hezký den ,zase je tma jak v pytli ,no normálně nám lilo proudem zavřenejma oknama a dveřma od balkonu a stropem ..naštěstí jen déšt ,ale i to je špinavé ,včera jsem prala 3pračky osušek a hadrů...ale už to snad je dobré ,chata byla v suchu

ametob
28. kvě 2009

Dobrý ránko, tak to je síla, to muselo být hodně veliký, když to šlo zavřenýma oknama, mazec... Tak snad už nic takovýho nepřijde... U nás je trošku větší zima, ale sluníčko zatím svítí.....

ametob
28. kvě 2009

Tak jsem si na Aukru našla krásnej proutěnej kočár, vždycky jsem ho chtěla do bytu, ale nejsou prachy ☹ No, budu si muset začít zvykat 😀

lenkacar
28. kvě 2009

jako starodávnej?

lenkacar
28. kvě 2009

a kolikpak to stjí taková sranda tam se asi přihazuje co?

ametob
28. kvě 2009

No, starodávnej, přihazuje se, ale je tam i částka, za kterou to můžeš koupit hned a ta je 3190 Kč 🙂

ametob
28. kvě 2009

Tady je 🙂

lenkacar
28. kvě 2009

ježiš tohle? to se válelo u babičky v kočárkárně 😀 😀 😀 😀

ametob
28. kvě 2009

😀 😀 😀 No, a u nás se to neválí nikde 😀

lenkacar
28. kvě 2009

já jsem na tu modernu ,koukala jsem na kočárek ,,toledo ,,,ale škoda že nemá dvojitý kolečka

ametob
28. kvě 2009

Já jsem taky na modernu, akorát toto jsem chtěla do bytu místo koše 😉 A na balkon a tak 😉 A na zahrádku 😉

ametob
28. kvě 2009

Hm, ale jsou nafukovací, to je dobrý🙂

lenkacar
28. kvě 2009

ty víš kterej to je?

lenkacar
28. kvě 2009

hele ty dvojitý asi nejsou nafukovací co?

ametob
28. kvě 2009

Jo, dívala jsem se, některý dvojitý jsou taky nafukovací.... Jak u čeho....