FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

lenkacar
3. čer 2009

jo holky tělo mi dává na frak,do minulého roku jsem byla absolutně fit,hjsem snad nějaká začarovaná nebo co

ametob
3. čer 2009

Ahoj holky 😉
Monali, tak držím pěsti, ať to máš rychle za sebou a je to všechno bez problémů🙂
Lenkacar, začarovaná nejsi, ale máš asi poslední dobou málo štěstí, ale ono zase přijde, uvidíš 🙂

milin
3. čer 2009

Ahoj holky
Leni a Moni děkuji za gratulaci teď už aby bylo vše ok.

Leni nejsi začarovamá jen si tvoje tělo s tebou dělá co chce a to já znám moc dobře.
Moni držím palce ať vše proběhne bez komplikací 😉

Ametob a co ty jak pak se vede?

lenkacar
3. čer 2009

čauvejs holky ,tak moni už to má asi za sebou co?:

milin
3. čer 2009

Leni tak záleží na tom v kolik hodin šla.Ale je to v podstatě rychlý zákrok i když smutný.

lenkacar
3. čer 2009

milin hodně smutný ,ale co se dá dělat ..a ještě pitomější musí být redukce

milin
3. čer 2009

jj a kde se ztratila Sukub? 🙂

lenkacar
3. čer 2009

sukub se ztratila asi v lese 😀 😀 😀 ,já to chápu jak se nedaří ,tak ta debata na koníku upadá

milin
3. čer 2009

jj to jo já jsem občas taky hodila útlum,ale pak jsem se zase objevila.Prostě mi bylo smutno po užvaněných ženských 😀 😝 😀

lenkacar
3. čer 2009

ale já to fakt chápu každej máme jinou povahu ,mě to třeba pomůže se tady vykvákat a doma s manželem o tom nemluvim ,on to nechápe ,má tendenci tu situaci zlehčovat ,nebo mě začne napadat ,že to dítě asi vůbec nechci a to raději teda s nim nic neřešim

milin
3. čer 2009

jj občas je to takhle i u nás.Tak radši chodím jsem. 😉
Uvidíme jaký to bude až to uvidí na fotce od UTZ.To mu asi dojde že jsem opravdu těhule. 😀

lenkacar
3. čer 2009

jo moc to každému přeju ,bez ivf a doktorů je to prima

milin
3. čer 2009

jj to já přeji taly každýmu.Protože Vím jaký to jsou nervy a kolik smutku.A když se to povede doma nakonec bez jakékoliv pomoci tak je to fakt super. 🙂

Ale přeji všem co mají jít na IVF ket a et a podobné zkrtaky ať se všem zadaří a jsou všechny sťastný tak jako já. 😉

ametob
3. čer 2009

Milin, já jdu dnes na 17.10 na gyndu, takže uvidím, jestli tam mimčo bude a jestli bude srdíčko, což by už určitě mělo, dneska jsem 8+2 (nevím ani jak se to správně píše), takže jsem trošku nervózní.... A špatně je mi pořád, ikdyž dneska a včera malinko líp....

lenkacar
3. čer 2009

ametob a dokolika u vás maj? u nás jsou do 14hod. a nazdar

milin
3. čer 2009

Ametob já ani nevím taky jak se to přesně píše,ale nějak se do toho dostanem.Jo tak já mám Kontrolu až 18.6. a to ani nevím kolikátý tt budu.
JJ tak nervźní to se ti ani nedivím to já už jsem teď.a mám jít až bůh ví kdy,a špatně mi nějak není.Zatím.

ametob
3. čer 2009

Lenkacar, u nás jsou tam dva dny až do 8 večer, takže to je dobrý... Já dnes ani nevím, jestli jsem objednaná ke svýmu doktorovi nebo k tomu co teď k němu poslední dobou chodím, protože můj tam věčně není, tak uvidím🙂

lenkacar
3. čer 2009

a to chodíš do car nebo kam

ametob
3. čer 2009

Jinak než jsem otěhu, tak jsem byla hrozně nadšená, furt bych něco kupovala na mimi a tak, furt jsem něco hledala na netu a teď na to nějak vůbec nemám chuť, ale uvidím, možná je to tou nejistotou, že ještě nevím co a jak a nebo tím, že je mi pořád blbě.....

ametob
4. čer 2009

Lenkacar, ne do CARU, normálně na gyndu....
Včera jsem viděla mimišo, 18mm, srdíčko tam blikalo a dneska je mi hodně špatně, asi jsem i nachlazená, takže na nic......

lenkacar
4. čer 2009

jé ametob tak to je krásná zprávička ,máte srdíčko !!!!!!!!!!!tak se vypot ..pozor na teploty

milin
4. čer 2009

Ahoj holky
Ametob tak to je super,to už je krásně veliký 18mm a super že máte srdíčko. 😉 Moc Vám to přeji.Z nachlazení se pěkně vylež pij hodně čajíků.A nevím zda užíváš nějaký vitamíny z lékárny,ale myslím že by nebyli marný.Taky si je budu kupovat 😉 Je tam určo spousta vitamínů a věcí co žena v těhu potřebuje. 😉

Leni a co ty jak pak se máš? 🙂

lenkacar
4. čer 2009

ale jde to ...za chvíli půjdu ven a ve 13hod. na gyndu na poradu

milin
4. čer 2009

jj já půjdu za chvíli taky se psem.A pak asi budu muset umýt nádobí 😠

ametob
4. čer 2009

Holky, díky.... Jsem v práci, kolegyně má dovču, tak tu dneska vydržím, už je to i malinko lepší, už nemám takový bolesti jak ráno, zítra možná zůstanu doma, uvidím jak mi bude, ale dnes po práci rovnou šup do postele🙂Už se těším 🙂

ametob
4. čer 2009

Jinak vitamíny neberu, jen Calibrum babyplane, ptala jsem se včera doktora a prý to bohatě stačí, ten doktor jak jsem byla u něj minule mi napsal i magnesko, jodid a ještě cosi, ale to prej zatím nemusím, magnesko až budu mít křeče v nohách a tak, jodid prý až při kojení a to další je prý vlastně v tom Calibrum babyplane.... Takže jak je vidět, co doktor, to názor.... A já do sebe moc prášků sypat nechci 🙂

ametob
4. čer 2009

Lenkacar - ty chodíš do CARU a ještě zároveň i na gyndu? Já myslela, že jak jsi jednou v CARU, tak na gyndu nemusíš.....

milin
4. čer 2009

Ametob tak já žádný vitamíny zatím taky neberu.Koupím si je až po UTZ za těch 14dní.Jím zatím jen kyselinu listovou a to je vše.A souhlasím s tím že co dr to jiný názor.Je to divný ale je to tak.
A kdy to oznámíš v práci?Nevím tedy co vlastně děláš,ale já budu muset asi co nejdřív.Pač jsem v práci nic neřekla a jen poslala neschopenku. 🙂 A šéf se už ptal co mi je.Tak to budu muset nějak říct,ale ještě nevím kdy a jak.

ametob
4. čer 2009

No já dělám v kanclu, takže pokud to půjde, chci tady vydržet do října, v listopadu už bych chtěla být doma, ale uvidíme co bude, v práci to ví jen jedna kolegyně, vedení a zbytku to řeknu po další kontrole za měsíc, jdu 2. 7., to už bude první trimestr za mnou..... Ty pracuješ kde?
Jinak kdybych nepotřebovala peníze, taky bych byla nejraději doma už teď, už se dlouho těším, až vypadnu 😀

milin
4. čer 2009

Ametob tak já kdybych pracovala v kanclu tak jsem v práci taky.Ale pracuji jako prodavačka v malém obchůdku s potravinami.Takže veškěré zboží tahám rukama což je i bedny s pivama a balíky pet lahví.Denně to vozím na rudlu xkrát.Prostě mi dr Dostál napsal neschopenku a ani jsem si o ni neřekla a už mi byla napsaná.Prostě je to teď blbý vůči šéfovi,ale říct mu to musím i když mám strach co bude.