FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

lenkacar
18. čer 2009

jojo já vim ..ale mít tu práci aspon 3dny po ketu a at to dopadne jak chce 😉 ,moc by mi to pomohlo ,víš abych si to nevyčítala ,že jsem neležela .. a manžel jéžiš ...by to nepřežil ..

lenkacar
18. čer 2009

v tomhle je výhoda kancelářská práce ,ale nemám maturu ☹

lenkacar
18. čer 2009

máme už jen rok na IVF tak tu práci nechci lámat přes koleno ,abych si to nevyčítala ,ta je a bude ...ale mimi?

s9480
18. čer 2009

Ahoj holky Leni určitě je to tak jak píšeš, tady není o čem přemýšlet mimi je přednější, i když je samozřejmě lepší otěhotnět když jsi někde zaměstnaná, jenomže stejně by jsi byla ve zkušebce takže i kdyby jsi ten Ket posunula a zadařilo se - jako že se zadaří tak by tě stejně mohli vyhodit, jedině že bys to dokázala utajit po celou dobu zkušebky - ale to je samé kdyby, prostě teď je KET a hotovo, hlavě aby jsi se ho už konečně dočkala, ale jak čtu tak se ti mrcha už snad rozjíždí
tak já jsem k tomu číňanovi objednaná až na 22.07. - vůbec nemá volno, ani nebere nové klienty mám to protekčně, když mu kámoška popisovala náš problém, jako že žádnej není jen to mimi se nedaří, tak prej řekl - neny problem, pomačkám a ony budou chovat - pomuzu pomuzu at ona nebojí 😀 no tak kéž by 😉
my jsme včera v práci měli poradu, bude se propouštět - hrůza, ale byla jsem tajně ujištěna že mě se to netýká, no tak snad..

ametob
18. čer 2009

Lenkacar: máš pravdu, i S9480, blbě to vyšlo, ale mimi je přednější.....
S9480, tak asi bude dobrej, když tam má tak narváno, je dobře, že tě nakonec aspoň vzal, ikdyž musíš dýl čekat 😉 S tou prací je to na prd, nikde to snad nikdo teď nemá jistý, ale jak píšeš, snad se tě to netýká 😉
Holky, dneska se loučím, jedu se podívat k babičce a pak se už těším domů, jsem unavená🙂
Mejte pěkný zbytek dne, pá

s9480
18. čer 2009

Tak změna právě mi číňánek volal že se mu uvolnilo místo už teď v sobotu v 6 ráno - děsnej termín ale co bych pro mimi neudělala i když se celej týden těším jak se vyspím a ještě jdeme zítra na oslavu, no ale jak jsme psali mimi je přednější navíc jsem zítra 10 DC tak by mě v sobotu mohl pomačkat a šup lup hned je ze mě těhule - no zase se nechávám unášet 😎

lenkacar
18. čer 2009

ježiš co je to za čínana že dělá v 6ráno? a to bude terapie v posteli?mě taky řekl čaroděj že mě pomačká co je to za typ uzdravování?ale při mrše nechce musim se přeobjednat

lenkacar
18. čer 2009

jo holky asi je to fakt jedno jak tam půjdu když bych byla stejně ve zkušebce ,no jo no...když vyhodily jednou ,vyhodí zase ...tak na to prdim a uvidíme ..

ametob
19. čer 2009

Ahojky🙂 S9480 - tak to je supeeer, že už půjdete v sobotu 😉

zdenule30
19. čer 2009

Čus,bus 😀 ,hned bych k takovému číňanovi šla taky 🙂

s9480
19. čer 2009

no jojo už zítra ale nebudeme ho chválit dopředu, napřed chci vidět výsledek 😀
Lencar no nevím maká chudák od rána do večera kámoška k němu jde zase zítra v 9 večer no uvidíme ona tam chodí se zablokavonýma zádama a otokama je nemocná na srdce atd atd byla tak 3x a už ani neví že jí něco bolelo a otoky má o 80% lepší, tak jestli s takou úspěšností léčí všechno tak..... 😉

lenkacar
19. čer 2009

já taky na to věřim nemysli si ...mš jeden takovej člověk zachránil před operací ploténky

ili5
19. čer 2009

Leni, já neležela po ET, jen ten den. V pondělí jsem měla et a ve středu jsem jela do školy, zkoušky, ve čtvrtek po obchodech. Prý se má prokrvovat děloha a nemá se jen ležet. Při 1.IVF jsem ležela pak po KET už ne a 2.IVF vůbec a vyšlo. nechala jsem se inspirovat diskuzi co jste dělali po et. tam pšou hlvně neležet. tak jsem se ptala embriol. a říkala jen první den a pak je to na přírodě.

lenkacar
19. čer 2009

ili tak jsem na výběrové řízení nešla a omluvila se ,páč mi známá poslala mail ,jestzli jsem se nezbláznila že tam z ná tu vedoucí a vylíčila mi celou situacio v barvách a vůbec nebyly růžové ,za pár korun by člověka ztrhali...a jednání příšerné tak to se zase nemusim za pár kaček připravit o nervy ,ale do školky jsem odnesla životopis a budu hledat dál a uvidíme ..mrcha zatim nikde

zdenule30
21. čer 2009

ahojky, no vy to tady ale flákáte 😉 , tak jsem se dneska testla a zas nic, bílý jak padlý sníh, jsem si říkala, že kdyby to vyšlo, tak si udělám prázdniny a zas nic,budu makat jak barevný 🙂 , ještě jeden pokus a pak asi ivf

mufy
22. čer 2009

leni a ten číňan je v Olomouci? Můžete mi napsat na něj nějaký kontakt? Já bych se k němu objednala.Taky už zkouším kdeco.

lenkacar
22. čer 2009

to psala mufy s9480 o tom šikmookým čaroději 😉 ,já jsem nemocná a nikde jsem tudíž nebyla ,mrcha je a kontrola před Ket 3.7

mufy
22. čer 2009

Já myslela,žes mu už volala a objednávala se tam.Tak počkám až přijde s9480. 🙂

ametob
23. čer 2009

Ahoj holky🙂
S9480 - co číňan, jsem všechny zvědavý 😉

lenkacar
25. čer 2009

čus tak co jak to jde?

krista
25. čer 2009

Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista

zdenule30
25. čer 2009

No vy to tady teda flákáte. Leni, jde to, ale dře to 😀. 7.7. jdeme na genetiku, tak jsem zvědavá co tam vykoumají.

lenkacar
25. čer 2009

tak to bude aspon v červenci nějakej cvrkot ..jojo holky to flákaj .. 😉

ametob
26. čer 2009

Ahoj holky, tak tu máme skoro víkend, se těším, sice budu asi doma, ale to mi teď taky vyhovuje nejvíc, nic nedělat nikam nechodit🙂

lenkacar
26. čer 2009

ametob tak končíš 1trimestr?

ametob
26. čer 2009

Jo Leni, příští týden ve středu končím 1. trimestr.... Mazec jak to utíká, já vím, že by jste za to daly cokoliv, ale já si to zatím vůbec neužívám, pořád ale čekám, že to přijde 😉 Co u vás to počasí, přežily jste všechny v pohodě?

lenkacar
26. čer 2009

my jo ..ale řeka je taky hodně zvednutá ..ametob ,já si nemyslim ,že těhu je přenádherné období v životě ženy,bud v klidu ,tak naivní nejsem

ametob
26. čer 2009

Tak to je dobře, že jste v pohodě, když to vidím v telce, tak je to hrůza... U nás taky naštěstí dobrý... Já jsem asi trochu naivní teda byla, čekala jsem, že mi bude blbě, ale taky jsem si myslela, jak si to budu užívat, jak budu šťastná a zatím jen pořád mrčím a stěžuju si ☹ Ale v práci to ještě nepoznali, tak to se mnou tak hrozný snad nebude.... Za týden ale budu muset s pravdou ven🙂
Máš nějaký plán na víkend?

lenkacar
26. čer 2009

ametob jedu do Prahy na srazík z koníkový diskuze .. 😉

ametob
26. čer 2009

Lenkacar, tak to je super, tak si to pořádně užij 🙂