FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

lenkacar
5. čer 2011

díky holky .. 🙂

s9480
6. čer 2011

Leni super zpráva, jsem ráda, že jste si to nakonec rozmysleli, mooc držím palce, a očekáváme úspěch 😎 , teď to vyjde

lenkacar
6. čer 2011

bude transfer 2embryí,takže vhůru do posledního boje

petulka22
6. čer 2011

Leni, i já držím vše, co mám, ať to vyjde!!!!! 🙂

marmar79
7. čer 2011

Leni, držím palce ať KET vyjde 🙂

lenkacar
7. čer 2011

díky holky no je to tam.. 😎

paraple98
7. čer 2011

@lenkacar Parááááda,takže tfuj tfuj tfuj 😉

any10
7. čer 2011

Ahojte holky,
v úterý 31.5. jsem porodila holčičku Nelinku. Porod byl rychlý..v 16 hod. začaly bolesti a v 17:57 už byla malá na světě. Je nádherná, vlasatá po tatínkovi a strašně hodná. Je to nádherný pocit a všem tady přeji hodně trpělivosti a síly, stojí to pak za to. Mějte se hezky, občas si to tu pročítám a myslím na vás.

lenkacar
7. čer 2011

@any10 moc gratuluji vám oběma ,třem ..hodně zdravíčka .. 😵

paraple98
7. čer 2011

@any10 Obrovske gratulace, hezky se oparujte a at jste vsichni zdravi 🙂 😉

nana.76
7. čer 2011

@any10 moc gratuluji 🙂 🙂 🙂 hodně zdravíčka 🙂

nana.76
7. čer 2011

@lenkacar hodně štěstíčka a pozitivni vysledek 🙂

petulka22
8. čer 2011

Any přidávám se ke gratulantům! 🙂 Nedávno jsem tu na Tebe vzpomínala, tak je fajn, že ses nám ozvala. 🙂

paraple98
11. čer 2011

Ahojte holčiny, kdepak se touláte? 🙂 Všem přeji krásný víkend, my se chystáme na čerstvý vzduch do podhůří 😀

lenkacar
11. čer 2011

kuku přeji hezký víkend všem ,u nás nějak zataženo a šero 🙄 ,nemám to ráda 😝

paraple98
11. čer 2011

U nás je sluníčko a celkem teplo, tak na výlet 😉

nana.76
11. čer 2011

taky vam přeji pěkny víkend.u nas jsou slavnosti tak Terku vyvezu 🙂 Jinak je tu pěkně 🙂

marcajda
13. čer 2011

ahoj děvčata, nějak mi došly síly na psaní..kontrolu mi Michnová přehodila až na červenec a mě opustil elán.. to je to moje plánování...už jsem vymýšlela inseminaci a kde co.. tak na to zase dlabu..

@lenkacar ale na tebe myslím a usilovně. jakpak ti asi je.jsem š´tastná, že jste tu sílu ještě našli.at ted sněhuláčci bojují.. odpočíváš? minule jsi toto napínavé období měla hodně hektické, tak snad ted jsi v klidu a užíváš jaro.. jé, ja bych byla vyvalená na terase mezi kvítky a četla a četla.no, takto lítám po baráku a makám. vyměnili jsme v obýváku okna a rovnou nově nahodili zed a na mě zbylo malování a úklid.. no,strop, to nejhorší, už mám..

@any10 taky gratuluji, to je supr, že to občas vyjde a díky moc, že jsi přišla říct, dodá to sílu 🙂
@nana.76 tak jaké byly slavnosti? za chvíli už vyrazíte i na kolotoč 😀 to to letí..
@petulka22 jak se daří tobě,taky odpočíváš od doktorů a rození a píchání..od nás? ono to chce, člověk by se zbláznil.. dnes ráno kamarádka porodila Viktora 😀 ,v Olomouci. Nani, to ta z Litovle, jak jsem ti o ni psala.Přibyde vám tam kočárek.
@paraple98 a jak bylo tobě na výletě? šlapali jste do hor? v sobotu bylo krásně, ale ta neděle byla aprílová.dařilo se?ja šlapala na židli, ze židle.. normálně mě bolí svaly..a taky jsme jely večer do IKEA do Brna, to bylo náááročné. já tak nerada tyhle obchoďáky. hned mě všechno bolí, únava, lidi mě rozčilují..

no nic, jdu na další zeď. maluji oranžovou..

paraple98
14. čer 2011

@marcajda A proč až na červenec?

Jinak výlet byl fajn, taková lehká vycházka na čerstvém vzduchu 🙂 A co se týče obchoďáků, taky mívám kopřivku z těch davů 🙂

lenkacar
14. čer 2011

@marcajda občas dojdou baterky ..to nic ..zase bude dobře marci ..díky že na mě myslíš ,no já neležim mezi kvítky ,já vůbec neležim 😀 jsem ráda ,že mám nejhorší období alergií za sebou ,díky tomu se cítim moc dobře a plná síly ,prášků taky moc neberu i z toho mám dobrý pocit ..takže jestli ani ted se jim u mě nebude líbit ,tak je vevnitř něco špatně ,páč mě je teda dobře 😀

marmar79
14. čer 2011

@marcajda to prodlužování bývá náročné, ale zase bude fajn. Přeji ať přes léto načerpáš hodně sil a energie.

Já od minulého čtvrtka stimuluji, zatím je vše v pohodě. Cítím se dobře, možná i lépe než při první stimulaci. Snažím se to tak neprožívat a hlavně se tak nesleduji. Minule jsem naprosto šílela z toho, jak mi narůstá bříško 😀 . Teď se raději snažím rozptýlit a nemyslet na to. Věřím, že pomůže být v pohodě.

Přeji všem krásný sluníčkový den.

petulka22
14. čer 2011

@marcajda Marci, červenec je za dveřmi. Ale chápu to. Taky mě vždycky štve, když jsou nějaké nečekané prodlevy. Oni pak mají ve FN zase nějak na začátku srpna zavřeno, takže pak nastoupí asi pěkné davy.🙂
Leni, Ty se opatruj, je fajn, že je Ti dobře. Hlavně v pohodě.. 🙂
@marmar79 Držím pěstičky. Jaké máš léky a kdy máš kontrolu?
Holky, strašně ten čas letí. My chodíme do FN teď v červnu už dva roky. Už si mě tam i sestřičky pamatují a nemusím hlásit jméno. A to jsem si tehdy na začátku říkala, jak to půjde jistě všechno lehce.

lenkacar
14. čer 2011

jsem to zakřikla ,dneska je mi blbě jak psovi 😔

marmar79
14. čer 2011

@petulka22 - mám gonal, prednison, fraxiparine a menopur. Ve čtvrtek jdu na měření folíků.

paraple98
15. čer 2011

Leni - drž se 😉 Hlavně se nepřepínej a dej si nějakou mňamku 😀

Marmar - to je dobře, že je to fajn a na to bříško si zvykej, za chvíli ho budeš mít jak balón, moc držím palce 😉

lenkacar
15. čer 2011

ok mami, píšu si ..nic nedělat a papat naninky 😀

petulka22
15. čer 2011

@marmar79 A co říkáš na jehly od Fraxíku? 🙂 Už jsme to tady s holkama probíraly - nepřipadají Ti trošku tupé? 🙂 Jinak zítra přeju, ať je plno folíků. 🙂
@lenkacar Leni, Ty nás nezlob a buď v klidu a relaxuj. 🙂

marmar79
15. čer 2011

@petulka22 - No, co se týká injekcí, tak lepší se mi zdají ta pera (Gonal, nebo Puregon). Ostatní mi přijdou zbytečně "veliké". Jinak mě injekce píchá manžel, protože já bych to asi sama nedala 😉

marcajda
15. čer 2011

@petulka22 a tak jak jsi ty dva roky oslavila?? já to měla minulý týden i s fertimedem taky dva..to to letí..
twda, já to neslavila..

@lenkacar blbě ti je? výborně, to ti přeju 😉 😀 😀 😀 to chci taky. a kdy to vidíš na kontrolu, zase tě budou napínat tak dlouho? jsem dobrá, posílám tě na zahradu,alergika 😀

@marmar79 tak už zítra? přeji samé dobré zprávy!! 😀 hned se mi vybavily ty vyslíkací kukaně 😀 tak feťák by z tebe nebyl?aspon si tu stimulku trošku užije i manžel. at to nemá tak jednoduché..teda pokud nenachystá jehlu se slovy..a to máš za návštěvu u maminky a to máš za spálený oběd a podobně? 😉

marcajda
15. čer 2011

@paraple98 ten červenec, to mi volala sestra, že ten můj termín Michnová někam jede..no, asi holt budu v těch poprázdninových davech.. to mám radost..asi si mám ten poslední pokus užít..