FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

s9480
17. únor 2009

Mufy právě proto si myslím, že u tebe nebude v tak hojném počtu, takže IVF je v poho víš 😉 , ale na laparce ti odstraní i tu trošku a půjde to jako po másle 😵

olm
17. únor 2009

Vy jste srandovni 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mufy
17. únor 2009

S9480 to doufám, já bych se nechtěla zase půl roku léčit. I když jedno plus by to mělo, aspoň bychom jeli na dovolenou, což si oba už zasloužíme za ty nervy. Chtěli jsme tak v září, takže pokud by pak nastala léčba půl roku, vycházelo by IVF na září. A navíc jsem manžílkovi koupila ten Profertil,tak ho budu dopovat. 😀

Olm jsem na tebe zítra zvědavá, jenže horší je to,že se to dozvíme až odpoledne. Ráno ti vemou krev a pak přijdeš kolem 12 hodiny a dr. ti řekne jak jsi dopadla. Bude to taková poradna. 🙂

klymene
17. únor 2009

ahoj holky 🙂

olm: zítra ne tebe budeme myslet doufám, že budou samé dobré zprávy!!! 😀

mufy: já jsem manžovi taky koupila profertil, ale už před rokem a půl u nás se neprodával tak mi ho posílali ze slovenska a můžu říct, že to byla dobrá investice od doby co ho jí má spermie v pořádku na začátku ovšem spermie hodně špatné byli jsme z toho nervozní špatná pohyblivost atd.dost beznadějné, ale naštěstí po profertilu pohoda doufám že to vydrží, takže doporučuju a přeju aby fungoval 😉

olm
17. únor 2009

To se taky na ten Profertil zamerim, jestli ´to ma takove ucinky!! 😉

Mufy, kdyz tam prijdu kolem te 12 hodiny, tak mi doktor jen oznami jak to dopadlo, nebo si mam pripravit i otazky jak dal?? Je na to vubec cas? Jo a jak je to s neschopenkou? Musim si to tam nechat rano nejak potvrdit? Diky!!

sara.max
autor
17. únor 2009

Pokud mohu něco dodat, tak když jsem tam čekala ty nekonečné hodiny v pondělí, tak ve 12 všichni příjdou a během 3 minut z ordinace i odchází. Ať už plakaly nebo se smály. Takže předpokálám, že na konzultace čas nebude.

Olmi, moc na tebe myslím, vážně. Ať to alespoň tobě dobře dopadne. Už bychom tu sakriš potřebovaly nějakou těhulku, ať máme inspiraci a nějakého tahouna, no ne? 🙂 🙂 🙂

sara.max
autor
17. únor 2009

holky tak si představte, že administrátor smazal tu pěknou fotečku a tohle mi napsal:

krista napsala:
-----------------------------------------------------------------------------------
Ahojky,
foto z tvého profilu bylo smazáno, protože nesplňuje pravidla fóra v bodě: \"Použij prosím jenom své aktuální reálné foto (ne foto tvého dítěte, osobnosti, zvířátka ...) jinak bude smazáno\".

no tak jsem ji napsala, třeba s tím taky souhlasíte

Omlouvám se, ale myslím, že je to nesmyslné, ikdyž asi nějaký účel to má. Zkuste prosím popřemýšlet o jiné možnosti. Probíráme na tomto fóru velmi osobní problémy i zdravotní stav nás všech a fotky vždy nejsou to nejlepší a informace tak získané se mohou snadno zneužít. My to ale potřebujeme rozebrat. Je to vlastně to, co nás drží při životě. Naděje a možnost sdílet své obavy s ženami s podobnými problémy. Fotografie nebo obrázek usnadňuje lépe zařadit přezdívku a snadněji komunikovat.

Pokud souhlasíte, napište i svůj názor. Najdete ji v pravidlech diskuze úplně vespodu. Mohly bychom přispět možná k nějakému příjemnému oživení
🙂

olm
17. únor 2009

Sari,

diky, ze na me myslis. Myslim si, ze budu zitra ta, co si to oplace, nejak to proste citim, ze to neklaplo.

S tou fotkou, me ji taky smazali se stejnym vzkazem. ja jsem na to nic neodepsala. Ale svoji fotku tu vystavovat nebudu. Nikdo, krom meho nejblizsiho okoli o tom nevi a nechci, aby o tom vedel. Takze se tu nechci ukazovat. Kdybych byla spokojena tehulka- tak si ji tam klidne dam. Nechapu tohle pravidlo!
Napsala jsi jim to pekne, uvidime, jestli budou reagovat 😉

sara.max
autor
17. únor 2009

Díky olmi, taky si myslím, že fotky nejsou to nejlepší řešení. Ikdyž jsem ji tu měla a nevadila až do doby, kdy jsem si uvědomila, že jsou bohužel mezi mými nejbližšími i tací, kteří mi dobré nepřejí a jsou ochotni nabyté informace kdykoliv použít proti mně. Vám tu říkám své nejosobnější pocity a mluvím s vámi o zdraví svém i svého partnera. A navíc bych se lépe orientovala ve vašich zprávičkách, kdyby byly odkázány na nějaký obrázek. 🙂

Tak já už valím do sprchy. Hezký večer a moc na tebe myslím. 😵

lenkacar
17. únor 2009

saro s tim souhlasím,tak si tak zkopni něco z časáku a je to ..holky to tak dělaj

lenkacar
17. únor 2009

tak pa a dobrou noc

olm
17. únor 2009

Leni, vis ze me to taky napadlo, ze si tam lupnu nejakou neznamou modelku 😀 😀 A bude klid 😀 Ta ruzova hlava se mi krajne nelibi ☹

monali
18. únor 2009

dobré ráno holky 😉
Olmi tak dneska je tvůj den, držím moc palce aby byl šťastný, už tady nějakou těhulku potřebujeme.
Ostatní aspoň narychlo zdravím a musím zase pracovat, ach jo 😒
A pořád u nás sněží a sněží 😝

sara.max
autor
18. únor 2009

Dobré ráno,

olmi tak hodně štěstí, teď už máš asi odběry za sebou. 🙂

Tak už jsem dnes zvládla i dobrý skutek 🙂 , kolegyně si pochroumala nohu a vezla jsem ji do nemocnice. Já se těch špitálů asi nezbavím 🙂 🙂

lenkacar
18. únor 2009

ahoj saro tak co je ti líp?taky čekam na olm ,ale ta to bude vědět tak kolem 11hod.ne? a to já už budu na cestě do caru tak mrknu později

lenkacar
18. únor 2009

u nás taky sněží je to hezký ,ale doufám ,že bude prohrnuto a do caru který je 70km ,nepojedem věčnost

lenkacar
18. únor 2009

jinak saro to je normoš že admina maže fotky dětí ,nejsi první ,já se spíš divila ,že jí tam máš takovou dobu ..

sukubka
18. únor 2009

ahoj holky já mám pořád tu chřipajznu a potím se a nestíhám vás sledovat.alibuju že až mi bude dobře vudu tu s váma zase pravidelně 😉 zítra jedu do FN na ultrazvuk štitné žlázy mám s toho hrůzu protože musím jet vlakem,manža nedostane dovču maj děsné práce.

sara mám dotaz jak si psala že holky příšli v pondělí a během 5minut odchází a ví výsledek,jak jim ho za tak malou dobu zjistí?to nechápu?kdyby jim vzali krev neví výsledek do 5minut né?

Olm držím pěstičky kočko.pak napiš

sukubka
18. únor 2009

a olm ty sis nedělala test,to jdeš přímo na krev?

mufy
18. únor 2009

Ahojky holky,

Olm na tu tvou otázku jsem už nestačila včera reagovat, ale sara ti to napsala.
A na dnešek ti držím všechno co mám. 😉

Sukubko ono se to dělá v nemocnici tak,že ráno jdeš na krev a pak přijdeš na 12 hodinu a to už mají výsledky krve a tam ti řeknou,jak jsi dopadla a když se to nepovede,tak se s dr. domluvíš co dál.My byli na výsledcích asi 20 minut,protože jsme museli dořešit co dál.

s9480
18. únor 2009

Ahoj děvčata tak za chvíli nám snad napíše Olm jak je nato, snad dobře 🤐

sukubka
18. únor 2009

a mufynko po jaké době pokud nevýjde ivf a měla bych mražáčky můžu jít ve FN na KET?
tak to je teda drson 4hodky tam čekat,to tak zajet do globu a na jídlo 😉 ale horší je když by uš třeba přišla MS a člověk by věděl výsledek tak se taky musí čekat?
to je ale ještě daleko,teprve mě čeká stimulka!
OLM sem napjatá

s9480
18. únor 2009

Sukub jasný, kam jinam by jsi na KET chtěla jít 😨 ??

mufy
18. únor 2009

Sukubko ono se jde na krev ráno po sedmé hodině. Takže je plno času do 12 hodin ještě zajet buď domů a nebo do práce, pokud nemáš neschopenku.Takže Olm nám napíše až po 12 hodině ne-li později.

Na KET můžeš jít myslím hned další měsíc.

sara.max
autor
18. únor 2009

Olmi, jsem tu taky a čekám 🙂

Holky kdo by mohl a chtěl se přidat v sobotu na minisrazík? Jen nějaké malé kafíčko. Třeba u Husy, jestli to znáte. V týdnu to nestíhám jsem až do večera v práci, ale v sobotu jsem doma sama a tak by se to dalo využít, co vy na to?

mufy
18. únor 2009

Saro, já bohužel nemůžu, vyklízíme byt po babičce a jsme tam každý den.Ale ráda bych vás konečně viděla. No někdy to spáchat musíme. 😉

sara.max
autor
18. únor 2009

škoda, ale není všem dnům konec, určitě to klapne jindy. Já jsem nemohla minulý týden, když se holky domlouvaly, takže to bude asi trošku problém, abychom se sešly v čase a místě.

olm
18. únor 2009

Cau holky, jeste musite vydrzet 😀 😀 Jsem jeste furt doma. Do nemocnice jedem za pul hodky. A necekejte nic prevratneho, opravdu mam pocit, ze to neklaplo.

Jo a koho by zajimala ma teplota 😀 😀 , tak v 6,30 36,9. To znamena, ze v 8 bych se zase na 37,0 dostala. Toz to jen tak opro zajimavost 😀 😀 😀

s9480
18. únor 2009

Olm tak si jdete pro výsledky a pak bude obídek na oslavu 😉 ? čekáme na zprávu tak na nás hlavně nezapomeň, co říct k tvé teplotě? snad jen že teď bude takhle vysoká ještě 8 měsíců 🤐
Saro ten srazík určitě uděláme ale teď se mi to taky nehodí, udíme mňam už se těším jak si dám do rypáčku 😝
Olm

monali
18. únor 2009

Teda Olm, já nedočkavostí asi prasknu 😀 a vy jste ještě doma 😀 pak hned napiš

Saro, tak hned po ránu dobrý skutek - u nás se říká, že každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán,
tak pozor 😉

Leni ,tak potom taky napiš jak jste dopadli, a ty už stimuluješ a nebo se teprve chystáš?