FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

lenkacar
30. bře 2009

bojim se jak mě budou zase napichovat ,strašně mě to bolelo do tý ruky ..

sukubka
30. bře 2009

leni psala si že jíš ten acidofolan kolik to stojí?psala si že je to listovka a B v sobě to je dobrý,já jedla jen Femibion a právě mi došel tak přemýšlím tady nad tím co píšeš ty!

lenkacar
30. bře 2009

sukub 65kč

lenkacar
30. bře 2009

a už na sobě něco cítíš sukub je ti dobře?

sukubka
30. bře 2009

Leni opravdu bolelo?mě někdy bolí jak mi berou krev na tom sále mi málokdy něco bolí jak sem vyděšená padám do mdlob i bez narkozy!!!tak si to koupím ten Femibion stojí přes 300kč 30tablet 😒

lenkacar
30. bře 2009

já nevim jak to děláš ale máš dobrý hlody ..díky ti za ně .. 😀 ,ten acidofolan mi taky dochází,musim koupit ..kdybys měla problém ho sehnat písni mi do ip

sukubka
30. bře 2009

Leni to je tak vzácnej že myslíš že ho tady neseženu?Ty mě strašíš 😉 zítra se po něm mrknu a dám vědět jak na tom šumperská lékarna je!!!!!Ty se na zítra drž!budu na tebe myslet a ty pak podej hlášení!!!!!!!!!!!!!!!§§§

monali
30. bře 2009

Leni, taky na zítra držím palce, ať je všechno v poho. 😉 a pak se ozvi.
Sukub , už se těším na středu až se potkáme.
Klymen, já si píchám Gonal, a měla jsem ho i předtím pokaždé, u IUI a u IVF. A zatím teda nic necítím

zatím pa, už usínám

sukubka
30. bře 2009

monali,podej hlášení jak asi vypadáš????já jedu sama tak se budu stydět 😀

milin
31. bře 2009

ahoj holky.omlouvam se ze jsem nechodim ale dala jsem si pauzu od konika.Jinak u aDostala dopadl dobre.sliznice 10mm v pravo 17mm v levo 14mm +PCO.Meli jsme planovany styk. moc tomu nedavam ale uvidime.Dnes jsem zacala s dietou tak snad to k necemu bude.Jeste jsem dnes objednana na masaz tak se tesim.Vsem drzim palecky papa holky.

sukubka
31. bře 2009

ahojík kočky 😉
Leni myslím na tebe celý den tak hlavně pak napiš,kolik je vačíket a jak to celé probíhalo!!!!Držím pěstičky!!!!

milin no kde si holka?držím pěstičky aby to vyšlo!masáž bych si taky dala 😉

lenkacar
31. bře 2009

ahoj sukub myslely jste na mě všechny řádně ,páč mám 30vajec,zítra si budu volat co dál a kolik jich zdechne..jinak spg nic moc dali jsme icsy..jsem dopíchaná jak prase ,bolí mě hodně břicho..tak jdu hají

sukubka
31. bře 2009

Leni super teda jsi fakt jako předvelikonoční slepička 😉 velká gratulka!my máme speriogram úplně katastrofální tak sme dali při 1ivfku ICSI a dáme i ted!odpočívej a pak se ukaž!!!!!!

sukubka
31. bře 2009

zítra mám kontrolu i s monali tak na nás mysli at tam mám aspon nějaké vajucho 😉

lenkacar
31. bře 2009

budu myslet neboj a mizim..

s9480
31. bře 2009

Lenkar super bude z čeho vybírat jen tak dál, ty brďo to tě musely pěkně tlačit když jich tam bylo tolik, se nedivím že já byla po OPU ok když jsem jich měla jen 7 😖

sukubka
31. bře 2009

s 9480 i sedm je hezký kdyby bylo v každé vajíčko a super kvalitka 😉
sem zvědavá jak já dopadnu 😒 😀

monali
31. bře 2009

Leni,jsi přímo výstavní nosnice 😀 😀 , tak první část už máš za sebou.

sukub, tak zítra. Taky budu sama, veze mě švagr, protože jede s neteří na kolej tak mě přiberou
a slíbil, že na mě teda počká. Tak doufám ,že se to zase moc neprotáhne. 😒
Jinak zítra se hrnu ke každé holce co bude mít bílou bundu, tak ji měj u sebe. Já mám tmavě modrou,
hnědé vlasy na ramena s melírem a jsem baculka. to se určitě najdem 🙂 už se těším 😉

sukubka
31. bře 2009

monali tak pokecáme když budeme obě osamělé 😉 bud budu mít bílou bundu nebo vestu,ale spíš vestu pač má být teplo!dorazím tam tak těsně po 8h protože kdybych jela dřívějším busem tak bych tam byla moc brzo!snad tam nebudu do půlnoci když tam dorazím po osmé,věčinou když sme jeli autem s manžou byli sme tam před osmou a manžu to čekání omývalo 😀 tak snad nepůjdu zaq někým jiným to by byla chláma,bože snad tě poznám 😀 jak jsi jménem????

sukubka
31. bře 2009

holky manža mi dal na zítra 2 tísicovky kdybych náhodou něco platila a já jedu ráno busem 6km do města kde pak přesednu na bus do Olomouce a já nemám drobný a ten bus stojí 12kč a já půjdu na řidiče s tísícovkou,toho jebne,už to vidím 😀

monali
31. bře 2009

Subub, takže jmenuju se Monika, a ty?
No a chudák řídič 😀 i když u nás v Ostravě by akorát nadával 😠

sukubka
31. bře 2009

já jsem Lucka,těší mě 😀
řidič mě zabije,no uvidím no!tak zítra se těším,snad budeme mít dobrý ultrazvuk že?taky si zvědavá????

sukubka
31. bře 2009

Leni jak je???zítra se ozvu tak pro dnešek dobrou... 😉

lenkacar
1. dub 2009

holky tak na vás myslim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!at je to vše jak má být..jinak dneska je mi o moc moc lépe.. 😉

s9480
1. dub 2009

Sukub no právě že kvalita nebyla nic moc, 2 nezralé, jedno úplně špatné, zbyly 4 ato ještě měly nějak málo cytoplazmy tak jsme ji dodávali od dárkyně do 2 vajíček a ty jedinný přežily ale stejně to bylo všechno k prdu, a to jsme si ještě dávali ICSI i když má manža spermio OK chtěli jsme to max. pojistit a nic
Lencar a ty máš volat kdy?? zítra? moc na Vás holky myslím a držím palečky
my poctivě papáme ty ATB snad nás to vyléčí a zadaří se přirozeně jak mi " slíbila" 😉 dr. Oborná

lenkacar
1. dub 2009

s9480 volat budu za půl hodiny .. 😉

lenkacar
1. dub 2009

sukub ahoj tak kočko ze 30vajuch bylo 24zralých a 22 se oplodnilo a nechaj jim prodlouženou kultivaci ..jak to s nima dopadne ,volat si mám až v sobotu na transfer ,který bude bud v sobotu nebo v neděli a od pátku zavést 3krát denně utrogestan,manžel je zatim nadšen a mrazit se něco bude ..ikdyby ještě půlka odpadla ,tak furt to jde..

lenkacar
1. dub 2009

a jak vy holky ?snad už to jaro přinese nějaké radosti

mufy
1. dub 2009

Ahojky holky,

Leni tak ti moc přeji,aby jsi měla co nejvíc dobrých vajuch a všem stimulantkám držím pěstičky na úspěšný transfér.Já jdu do nemocńice v pátek domluvit se co dál po laparce.

Tak se zatím mějte pěkně, zase se někdy ozvu,co jsem doma, moc na PC nechodím.

lenkacar
1. dub 2009

ahoj mufy díky ..už aby nám to všem skončilo ,je to samá bebinka..já si na to teda ještě nezvykla..