FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

zdenule30
8. dub 2009

jinak všem co mají nebo budou mít mimísky v sobě držím palečky, ať tam zůstanou 😉

lenkacar
8. dub 2009

ametob hormonální profil ti berou na začátku před ivf a pak při kontrolách taky nabíraj hormony..v caru ,ted nevim jestli jsem dobře pochopila tvou otázku ..jinak zdeni tu meridii jsem měla taky ,ale před akcí ,vim jen že se nesnáší s antidepresivama ,jinak jsem jí snášela dobře ...ale já jsem špatnej pacient ,nevydržela jsem to dlouho ..sice 6kg dole ,ale jen na chvíli ..

zdenule30
8. dub 2009

nevím právě jestli ji mám brát, když příští měsíc budu brát ten clostyl.

lenkacar
8. dub 2009

na to bych se vyflajsla ,taky jí tu mám a budu jí brát až skončim s hormonama ..a se snaženim

ametob
8. dub 2009

lenkacar: díky, to jsem chtěla vědět🙂 Na gyndě bych se mohla zeptat, jenže můj doktor tam věčně není, už jsem byla 2x u někoho jinýho, tak mám akorát zmatek v hlavě, v pátek jdu zase k někomu jinýmu, ale pořádně ho vyzpovídám🙂

lenkacar
8. dub 2009

oni právě podle toho pak dávkujou ty léky víš

lenkacar
8. dub 2009

někdy už jdeš s hormonálním profilem od svého gyndaře ,ale já myslim že v každém caru si to nabíraj sami pokud to to nedá gyndák ..ten hp se bere 2 až 4 den menstruace

ametob
8. dub 2009

Aha, tak to sedí, dneska jsem 3 DC. Uvidím, nechám si u gyndaře udělat co mi udělají a 29. 5. jsme objednaná do fakultky, tak buď to udělají vše znova nebo nee, díky 🙂

lenkacar
8. dub 2009

to myslím že už ne ,že jim to bude stačit ..od gyndáka ..hormonální profil prej se mění tak za 3roky ..tak by tam nic jiného nenašli,hezky sis to rozvrhla to tě chválim aspon nebudeš čekat zbytečně na výsledky ,ty trvaj tak 14dní u nás..

lajcikova
8. dub 2009

ahoj všem po dlouhe době 🙂

leni gratuluju a držim ti vše co mam aby se tam udržely 🙂
zdenule30 meridi by si brat neměla,ja chodim k obezitoložce,a nechtěla mi ji dat protože kdybych byla těhu tak bych musela na přerušeni ☹ prej nějak poškozuje plod.ja ten clostybel budu taky přišti měsic brat. 😉

lenkacar
8. dub 2009

ahoj a díky ..to je dobře že o tom víš víc ,já byxch to nebrala že je to zbytečné ..budeš hubnout ,když chceš mít pupík?! blbost i manža to řekl 😀

lenkacar
8. dub 2009

saro a kde tě máme ty už jako vůbec nebudeš chodit?

monali
8. dub 2009

ahojky 🙂
dneska mi doktor napočítal 8folíků, tak nevím 😒 mají pořád kolem 16mm tak jsem ještě dostala dneska
injekci na dorůstaní, OPU mám v sobotu tak snad dorostou. Dneska jsem tam čekala asi 2,5 hodiny a to
tam byli akorát 4 lidi, hrůza. 😠

Zdenule, ve FN mi dělali HP 3DC a ještě potom 21DC, Dali mi domů zkumavky a žádanky, a pak jsem jim to
do olomouce poslala poštou.
Leni, s tím pupíkem to je fakt, ten stávjící se pod tím rostoucím přece nějak zttratí 😉

lenkacar
8. dub 2009

moni ahoj tak to vypadá slibně dle mého ..8folíků dobrý ne?!a jestli já budu mít někdy břicho těhu tak pak budu meridii papat po kilech ,aby ze mě byl zase člověk ,mám velké sklony k obezitě..

lenkacar
8. dub 2009

sukub kočko kde tě máme?

sukubka
8. dub 2009

ahoj holky dneska mi nešel den internet,byla jsem jak bez duše asi jsem už závyslá 😀 tchán to ale bnaštěstí opravil ufff 😉 zítra mi držte pěstíky,musím vás ještě dočíst co monali?

sukubka
8. dub 2009

ametob myslím že by hormonální profil měl být 3 a 21 den cyklu teda já to tak měla!a chodím taky do FN olomouc 😉

lenkacar
8. dub 2009

sukub jasná věc zítra den D

monali
8. dub 2009

leni,dík snad se z toho bude dát vybrat, popř. i něco k zamražení. Já už teď blancuje na hranici obezity,
takže kdyby se teď nezadařilo budu se muset do toho pořádně dá 😠 jenže jsem hrozný lenoch 😠

Sukub, zítra na tebe budu myslet a potom čekám podrobné hlášení ať vím co mě v sobotu čeká.

lenkacar
8. dub 2009

tak já jsem taky dobrej hrošík ,ale ted to ještě aspon týden neřešim 😉 ,ale pak už se nebudu mít na co vymlouvat

sukubka
8. dub 2009

jansačka hlášení vám podám,ale půjdu si udělat radost do globusu na kytičky chci si udělat velikonoční výzdobu,koupit kokina a chlast samozdřejmě 😉 (ten ale já ted nemůžu 😒 a koupím si nějaký obleček pro mou maličkost 😀

monali folíky dorostou uvidíš 😉 budu držet pěstičky!!!!

Leni užívala sis dneska s mrnouskama sluníčko 😉

lenkacar
8. dub 2009

hlavně po OPU nic těžkýho nejez po narkoze se to fakt nedá ,víš že je zrádná ..

lenkacar
8. dub 2009

jaký sluníčko ,tady to fičelo ,hadr na balkoně lítal jako blázen..

lenkacar
8. dub 2009

cože si jdeš koupit ,kokina ? co je to nějakej pes?

sukubka
8. dub 2009

Nesmím nic těžkýho jíst? a já chtěla do Globu na jídli 😉
lítal hadr?to jako že jsi uklízela?nebo tak foukalo?

monali
8. dub 2009

U nás - v Ostravě bylo sluníčko a teplo, akorát k večeru trošku mraky ale nepršelo z nich. 🙂

sukubka
8. dub 2009

u n ás bylo nádherně!monali takže už žádná kontrola jen rovnou v sobotu OPU?na kolik jdeš?a zítra musíš na raní odběr krve k obvodákovi a večer si píchnout Ovitrle že?

monali
8. dub 2009

My jdeme v neděli na oslavu - neteř má 20, tak doufám že budu v poho. Určitě se stoly budou prohýbat 😀

lenkacar
8. dub 2009

foukalo jak blázen a slunce teda žádný 😠 ,holky vy bydlíte v itálii ne? 😀 ,no fakt jen něco lehkýho ..neriskuj..já jedla do večera suchary a kuřecí masíko..

sukubka
8. dub 2009

Leni kokina?to koukám že to nevíš to se mi nikdy nestalo já nevím jak je to u vás myslím že bonbony?sladkosti?tak nějak né?