FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

lenkacar
22. dub 2009

jak dlouho čekkáte? my v caru od 8 do 11hod.

s9480
22. dub 2009

Sukub sakra to je v háji, takové dobré výsledky tam mají a teď tolik nezdaru to není možný 😠
Já po IVF dostala MS až 14 den od ET a úplně normální takže jsem hned s Utrošek přestala, sakra to mě fakt mrzí že to asi nevyslo, ale do pondělí na krev bych teda nečekala, v Šumperku máte nějakou kliniku ne? bych šla na krev tam ať máš jisto, chjo
Leni a ty jsi pořád normál na naeschopence?? ti to neukončili? mě teda ve Fertimedu hnali hned do práce 😒

lenkacar
22. dub 2009

já jsem už na úřadu práce a zadara podotýkám

lenkacar
22. dub 2009

neschopenku mi vzali ještě před punkcí cysty a jak jsem skončila zadara na úřadu práce ,tak nemělo smysl pn obnovovat ,akorát bych zase lítala od čerta k dáblu at mě daj svátek

lenkacar
22. dub 2009

počkám na ket a pokud nic tak jdu makat a mimi se odsouvá na neurčito

s9480
22. dub 2009

aha, ale neboj teď už to musí vyjít, někdo tu smůlu přece musí prolomit 😉

lenkacar
22. dub 2009

tak si to štěstí třeba počká na tebe 😉

ametob
22. dub 2009

Ahoj holky, dneska jsem totálně KO ☹

ametob
22. dub 2009

No nic, mrknu na Comeback, třeba mi to zlepší náladu 😉

lenkacar
22. dub 2009

taky koukam na dejdu je bezva

ametob
22. dub 2009

Jo jo 😀

sukubka
22. dub 2009

jo mrcha se mi rozjela na plno holky!to čekání v car bude fakt děsný,nevím proč mi třeba nemůžou vzít krev a pak si zavolat!hcg v krvi určitě nemám dělala sem si dneska test kterej byl hodně citlivej a do toho ta mrcha,je to 100%ale moc děkuju jste opravdu hodný a budu tu s vámi určitě bojovat dál,jen zítra a v pátek jsem na té floře

lenkacar
22. dub 2009

top je jedině dobře sukub ,že budeš bojovat dál ..to tě chválim moc

ametob
22. dub 2009

Ach jo, Sukubka, no, potáhneme to spolu dál 🙂 A není možný, aby to nakonev nedopadlo 🙂 Tak se měj pěkně aspoň na té floře a trošku si to užij 😉 A pak se nám ozvi 🙂

ametob
22. dub 2009

Dobrou holky, jdu se umýt a zalízt do pelechu, dnes jsem měla špatnej den, tak ať to zaspím🙂A zítra bude líp🙂

lenkacar
22. dub 2009

já taky ametob takymažu pod vodu papa a hezké sny všem kočky

sukubka
22. dub 2009

ametob nene to není možný a kdy ty jdeš?

ametob
22. dub 2009

Sukubka, já jdu na první pohovor teprve až 29. 5., takže než se k něčemu dostanu, tak už tady budete všechny těhule🙂

milin
23. dub 2009

dobry ranko holky.Sukubko to je mi moc lito.Verila jsem ze zrovna u tebe to klapne.ale verim ze nadale budes bojovat tak jak my ostatni.Ja musim padit ahojky a hlavu vzhuru.Nebojte jednou to prijde.

lenkacar
23. dub 2009

dobré ránko všem ..

zdenule30
23. dub 2009

dobré ráno děvčata, tak to je mi líto, že ani sukubce to nevyšlo, škoda, už by to tady měl někdo prolomit 😉
včera byl manža na urologii a přinesl vcelku dobré zprávy, tak za prvé spg se mu dost zlepšil - 37mil a 45% pohyblivost, minule měl spg o polovinu míň, pak mu našel varikolélu 2. stupně, ale říkal, že když ten spg je vcelku v poho, tak to na operaci není, a pak má ještě malou cystu, o které si celou dobu myslel, že je to třetí koule 😀 , ptz ji má od mala, je naplněná spermatem a pokud se nebude zvětšovat, tak se nemusí dávat pryč, tak jsme byli rádi hlavně kvůli tomu spg, by mě zajímalo čím se mu to zlepšilo, jestli to bylo tím profertilem nebo ten první spg udělali špatně, no nevím hlavně že je to lepší 🙂

mufy
23. dub 2009

Sukubko taky mě to mrzí, tak budeme spolu holky bojovat dál.Určitě se to už musí tento rok podařit.Třeba budeme mít štěstí. 🙂

lenkacar
23. dub 2009

zdeni to jsou věci jaký můžou mít i chlapi problémy co?to je jasný holky jednou musí to štěstí sednout ne?

ametob
23. dub 2009

Ahoj holky, dneska je venku teda pěknej hnus, brrrrr
Zdenule, no tak aspoň ty máš pozitivní zprávičky 😉

smilers
23. dub 2009

sukub to je mimoc lito ☹ ale je dobre ze to beres, tak jakto beres, ono nekdy je dobre byt aspon trochu nad veci, jinak je to an cvokare

zdenule30
23. dub 2009

máme aspoň naději, že se to povede přirozeně a nebo bude stačit iui, uvidíme, teď ještě musí dát do pořádku mě.

lenkacar
23. dub 2009

to je dobře ,toho mýho furt bolí koule každou chvíli heká a kolikrát i horký to mám ,nějakej neléčenej zánět ,ne on toho ptáka nikde vysstavovat nebude ,hroznej chlap ,ale ženská furt může roztahovat nohy a ještě se mě ptal jestli prej nemám z toho vaginálního utz orgasmus hovado ..

smilers
23. dub 2009

leni😀😀

ametob
23. dub 2009

Lenkacar, to je trumpetka ten tvůj chlap 😀

zdenule30
23. dub 2009

bych mu řekla, že jo 😀