FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

petista
25. dub 2009

tak zatím pá, jdu za manžou koukat na telku, ať se necítí osamocen.

monali
25. dub 2009

ahoj holky, jenom vás jdu narychlo pozdravit, 🙂
dneska jsme byli celý den u našich na zahradě a zítra jedeme k tchánům - je u nich pouť.
takže nakuknu zase až večer.
Hezkou neděli přeju a pa

lenkacar
26. dub 2009

jé ahoj moni tak se hezky vykolotočuj na pouti a zbytku přeju hezký den ..

ametob
26. dub 2009

Dobré ráno holky, hlásím návrat z Prahy🙂 Dracula byl výbornej..... 🙂 Akorát ze začátku hóóóóódně smutnej, to jsem si skoro pobrečela....

lenkacar
26. dub 2009

ametob a kdo tam byl? Hůlka?

sukubka
26. dub 2009

ahojík kočky tedka nějak nemám na koník čas,pořád s manžou vylepšujeme zahradu,zítra jedu na tu krev,ikdyž vím že je to na prd,domluvím si aspon imuno a 3pokus!

lenkacar
26. dub 2009

sukub tak podej hned hlášení co doktoři na to ..

sukubka
26. dub 2009

jasnačka hnedka podám hlášení ale je to tam na prd v tom že odběr krve je na 7:30 a až v 11:30 výsledky a domluva s doktorem co dál,snad stihnu na aspon na 18h jízdy přikoupila sem si před úterníma skouškama v s autoškoly snad to už na podruhé dám,aspon něco 😒

ametob
27. dub 2009

Ahoj holky, tak zase pondělí ☹ Lenkacar, Draculu hrál Josef Vojtek, byl dobrej🙂 Sukubka, tak přeju ať se s Dostálem dneska na všem pěkně domluvíš a všechno ti řekne.....

lenkacar
27. dub 2009

čus holky,jo tak Vojtek jo? mě se líbí ten jeho brácha ,kurna to je chlap ,akorát na můj vkus .. 😉

lenkacar
27. dub 2009

ten kdyby mě chtěl zakousnout a sežrat tak se necham a ještě nastavim ,krk samozřejmě 😝

smilers
27. dub 2009

Nazdarek, sukub drzim palce 😉

ametob, ja byla kdysi na drakulovi s hlukou, a nemelo to chybu s nim, nejak si vojtka nedovedu predstavit jako drakulu 😀

me se spise libil vic v musketyrech, to mam teda jen na dvku 😉

lenkacar
27. dub 2009

no já si ho taky smil asi nedovedu představit ,on je tak hrr,až mě trochu odrazuje ,to ten románek to je nunánek ..

lenkacar
27. dub 2009

doma nemám nunánka ☹ ☹ ☹

lenkacar
27. dub 2009

vždycky se mě líbili takový holčičatý tipy ,ale na vztahy na mě nějak vyšli ty chlapi s drsným ksichtem

lenkacar
27. dub 2009

a taky se mě líběj modrý oči a hrozně ,ale měla jsem v životě asi jen 3chlapy co je měli a to byli paka,bohužel .. 😢 😢 😢

smilers
27. dub 2009

leni😀 ono se rika, jak jednou vidis drakulu s hulkou, tak ho tam proste nikdo nenahradi a to same se rikalo, ze kdyz vidis prvni muzikal drakula, tak dalsi muzikaly uz jsou nic moc, aneco na tom je

lenkacar
27. dub 2009

já na živo neviděla nic ,ale líbí se mě písničky z bídníků jak zpívá ta magda malá a to mám orgáč ,ale jen na dvd jsem viděla kvasku

smilers
27. dub 2009

jj kvasku mam teda film 😉 ja nazivo byla prave jen na drakulovi🙂

lenkacar
27. dub 2009

ted jsem si to pustila na youtube písen samotářky ..to mám husinu ,je to krásný

ametob
27. dub 2009

Ahoj Lenkacar a Smilers, no jako taky bych tam viděla reději Hůlku, ale musím říct, že mě uchvátil i Vojtek🙂 Na prvním muzikále jsem byla na Angelice, takže největší zážitek mám z Angeliky a pak jsem byla na Třech Mušketýrech, to jsem seděla vzadu na balkoně a z toho teda takovej zážitek nemám....
Kvasku jsem viděla jen film, ale líbil se mi taky🙂

ametob
27. dub 2009

Smilers - ze které vesničky u Olomouce jsi? Jestli to sem chceš napsat? 😉

lenkacar
27. dub 2009

ona asi dělá hodně ta atmosféra na tom youtube je tam záběr z celýho sálu a je to krásný což pak na živo ..sakra jste mě navnadili asi poškemram u taty at někam vyrazíme

ametob
27. dub 2009

Lenkacar, a co ty na chajdě? Pracovala jsi?

lenkacar
27. dub 2009

ametob ne asi ,jsem sedřená jak vůl ,včera jsem si dezinfikovala ruce jak je mám zdrápaný a na závěr jsem vdechla vatu tak jsem se tu hodinu dávila ..no fakt magor hadr

smilers
27. dub 2009

ametob klidne , drive jsem bydlela primo v olmiku na novych sadech a ted bydlime po babicce v baraku s nasema v krelove 😉

lenkacar
27. dub 2009

tak to je prima ne? že ti smil pomůže mamka

smilers
27. dub 2009

leni neocenitelna pomoc, opravdu, jsem rada, ze bydlime s nasema 😵

ametob
27. dub 2009

Lenkacar, jéééžiš, to ses pěkně namakala, no ještě že jsi se neudávila 😉 Včera byl pěkný fičák tady u nás, to se nedalo dělat celkem nic, manža přesazoval muškáty a hlína lítala všude.....

ametob
27. dub 2009

Jé Smilers, v Křelově, tam to trošku znám, mám kousek babičku v Horce.... 🙂 A jezdíme tam za známým na zahrádku 🙂