Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

adriana1010
9. kvě 2012

@ivetka77 No to já se vidím taky, akorát na konci prvního trimestru budu s takovou vypadat jak na konci třetího trimestru 😀 😀 😀

adriana1010
9. kvě 2012

@ivetka77 Jinak Ivi, gratulace 🙂, tobě to vyšlo na poprvé? 🙂

onno
9. kvě 2012

@veverka.terka Myslím na tebe Terezko

veverka.terka
9. kvě 2012

@adriana1010 @ivetka77 @danielahe @onno ahojky holky, děkuju za podporu, už mám mimouška v břiše a doufám, že se pěkně uhnizďuje 😉 ráno to bylo takový všechno narychlo, měla sem si ještě v 8.30 volat a řekli mi, že mám na 10h dojet na KET, takže sem to stíhala taktak...rychle obvolat manžela, nachystat se a frčet, KET prováděl Texl,.tak sem byla ráda 🙂 a jinak pak sme si udělali ještě s manželem vycházku kousek po Brně, shopping( spíš okukování) a obídek v Olympii a před chviličkou sme dofrčeli 🙂 🙂 🙂 ale koupila sem si na léto tílko, tak sem si udělala radost 😀 tak teďka už jenom, aby všechno dobře probíhalo a jak mi dneska říkal Texl, abych za 10 dní volala do heliosu s dobrou zprávou 😉
@adriana1010 a Adri, ty filmíky ti shvaluju 🙂 ale s tou chatičkou a tak nevím, když budeš na PN a s vycházkama 4h denně je to docela na prd, ale jinak procházky, piknik, zmrzka, to určitě pude 😉 😉 😉

adriana1010
9. kvě 2012

@veverka.terka Terezkooo, ty jsi byla v Olympii po nákupech a já tady trčím v práci, škoda, že jsem to netušila, hned bych tě zklákala na džusík 🙂)), jasně, s těma výjezdama to bude horší, ale jinak prý když budu chtít jet na chatu, tak jen nahlásím v Heliosu změnu pobytu na víkend, že budu tam a tam a když přijde kontrola, tak v Heliosu to pak potvrdí...
No jen ať se mimísek hnízdí, určitě je mu výýýborně a je šťastnej, že je z mrazáku venku 😉 , teda, já to prožívám jak kdyby to bylo mých deset dní 🙂 , však ted to vyjde tobě a pak snad i mě 🙂

adriana1010
9. kvě 2012

Jinak já se zítra dozvím verdikt od endokrinoložky, bud se celý ivf a stimulace stopne a štítka bude muset ven, nebo to vydrží, bože kééééž by, jen neodkládat ☹

veverka.terka
9. kvě 2012

@adriana1010 jéé, to je teda fakt škoda, aspoň na chviličku sme se mohly vidět...já sem netušila,že pracuješ v Olympii....tak to je fajn, s tou změnou pobytu, to sem ani netušila, že něco takovýho jde.
kéž by se tam mimouškovi líbilo, to se pozná 😉 zatím sem docela klidná, to až za pár dnů bude horší, to bude nervozita větší 🙂 však neboj, taky se dočkáč čekacích 10 dní 😉 😉 😉 a ta štítná žláza bude určitě v pohodě a budeš moct dál pokračovat, uvidíš, budu na tebe moc myslet, aby byly výsledky OK 😉

jananovacek
9. kvě 2012

@veverka.terka Teri tak pekne nohy k sobe a tentokrat ho nepoustej, jasny? ;)

danielahe
10. kvě 2012

@adriana1010 a muzu se zeptat, kde tam pracujes?....ja v Olympii delala 3 roky ve trech obchodech a mam tam celkem dost znamych, takze kdyz tam jdu a delam zdravici kolecko, tak si ten muj chlap klepe na celo, ze to neni mozny 😀 😀 😀

Preji krasne rano holky......u me vcera a predevcirem brutalni hadka mezi mym jirkou a moji sestreou, ja mezi nima jako hromosvod a pripadam si jako nejhorsi potvora.... ☹ ☹ ☹ , ted jsem nas...na na oba,

danielahe
10. kvě 2012

Teeda, tady je mrtvo posledni dobou 🙂

veverka.terka
10. kvě 2012

@danielahe ahojky, jj, to teda je, taky sem to zde nedávno psala, že je zde pusto...dřív nás tady byla kupa a teďka holky jaksi nepíšou ☹

ivetka77
10. kvě 2012

@adriana1010 Ahoj,dekuji, ano, jsem prvni IVF,prvni transfer=dite stesteny 😵 😵

ivetka77
10. kvě 2012

@veverka.terka Nazdar budouci tehulko-jak se vede? 🙂 No to jak Texl ovcekava vesele zpravy, tak ho v zadnem pripade nesmis zklamat! 😉 Drziiim !!!

ivetka77
10. kvě 2012

@danielahe hruza,ze ty mezilidsky vztahy,ze?A nejhorsi je, ze mame pamet a vsecko musime v hlave tak dlouho presypavat, az se nam z toho dela spatne...Jediny co me napada je poradit Ti,at se na vse vyprdnes a myslis na mimiska-tomu se jiste nelibi vypumpovany adrenalin, ma rad pekne pohodicku 😉

veverka.terka
10. kvě 2012

@ivetka77 ahoj Ivi, to víš, že bych ho nerada zklamala a hlavně taky sebe 😉 😉 😉 uvidíme, moc pro to udělat nemůžu....jinak je mi fajn, nic mě nebolí, odpoledne pudu ven se projít, pohoda 😉 a jak tobě se daří? ty ještě pracuješ nebo seš na PN?nějak se v tom ztrácím...

danielahe
10. kvě 2012

@ivetka77 taky bych na to nejradsi nemyslela, ale porad si rikam, co jsem mohla udelat jinak, aby to nedopadlo takhle 😠 . Segra je trosku sobecek, no a ten muj ji vydejchaval uz delsi dobu ( je to moje segra, takze ja jsem ji brala jaka je....) Jirka je hodne palicatej a segra taky, takze ani jeden neustoupi o pid a ja ted jsem za debila. Pro segru jsem poslusny pejsek, protoze respektuji jirkovo rozhodnuti, i kdyz jsem se vsim nesouhlasila ☹ no a pro jirku jsem obrazne receno blbka, ktera by se rozdala...na jednu stranu si rikam, ze si segra zaslouzi nejaky ten kopanec ( usvedcuji me v tom i jini lide, co ji znaji), ale na druhou stranu, si myslim, ze to jirka prehnal a ja jsme ted za blbce 😎 😎 , bych potrebovala nekam k mori na rekonvalescenci 😀 😀 😀

danielahe
10. kvě 2012

@veverka.terka A jak se citis mamino? 😉 Ja ted do sebe laduji obed, testoviny se syrovou omackou, mnam mnam 🙂 , zitra jdu na kontrolu, tak snad bude vse ok, v sobotu jsem trosicku spinila, uplne malinko, takze jsme ani nevolala mudr, ale ale 😎 😎 😎 , se furt uklidnuji, ze to bylo tim, ze jsem cely den sedela a namahala cipek 😉 skoda, zy bydlis, daleko, bysme mohly na prochajdy spolu 😀

veverka.terka
10. kvě 2012

@danielahe dík za optání, je mi fajn, ale jako mamina se rozhodně necítím, fakt si to nechcu moc připouštět, ale samozřejmě se šetřím, netahám nic těžkýho nebo tak a já sem měla dneska pro změnu trochu průjem, ale přikládám to tomu, že sem měla včera na oběd v restauraci zelí a pak sem si dala zmrzku, tak to asi nebyla zrovna nejlepší kombinace 😀 😀 😀
to nic nebude Dany, když se to hnedka samo ustálilo 😉
no, to je fakt na procházky trochu z ruky, škoda 🙂

adriana1010
10. kvě 2012

@danielahe Ahoj Dančo, v Nokii, přímo v prodejně s telefony 🙂, ted to bude dva roky, ty jsi pracovala kde?? 🙂 To se nedivím, můj mi taky nadává, když potkávám všude známý...

adriana1010
10. kvě 2012

@ivetka77 Ty jo, to je paráááda 🙂 a co jste měli za problém, pokud se můžu zeptat?

danielahe
10. kvě 2012

@veverka.terka no zeli a zmrzlinu to je fakt vrazedna kombinace 😀 😀 😀 😀

adriana1010
10. kvě 2012

@veverka.terka Terezko, už si to připouštěj, už ti nic jiného nezbyde 🙂)), jinak je fajn? Co plánujete děvčata na víkend?

danielahe
10. kvě 2012

@adriana1010 ja jsme pracovala rok Kenvelu, jeste kdyz na ruzku bylo detske, ted je tam hilfiger denim, pak jsem sla delat do Olivera a nakonec jsem pracovala v jackpotu 🙂 Po tech letech v nakupnim centru se mi tam nechce ani moc na navstevy za holkama...no,a le budu muset, maji to slibene, aspon moje bejvala koleginka 🙂

danielahe
10. kvě 2012

no nic jdu umyt nadobi a jdu asi dat sloficka, jde na me nejaka lenora 😀 😀 😀

veverka.terka
10. kvě 2012

@adriana1010 ještě nee Adri, až po testíku 😉 jj, jinak je mi fajn 🙂 na víkend nic neplánuju, bohužel, manžel bude pracovat na baráčku a já uklízet a vařit 😉 ale v neděli dojedou sourozenci s dětma, protože je svátek matek a naše mamka má i svátek normální, takže bude veselo 😉 a co ty novýho, seš zase v práci?

adriana1010
10. kvě 2012

@danielahe To se nedivím, já už bych se sem nikdy nevrátila..🙂, ty 12tk mě už zabíjí, nemoc si ani sednout, nepřijde mi to normální..navíc když je hezky tak tady nikdo není, tak by se tady člověk ukousal nudou, už se těším až si pak najdu normální práci pěkně od pondělí do pátku a víkendy volný 🙂

adriana1010
10. kvě 2012

@veverka.terka Tak to budete mít veselo 🙂, jsem stále v práci a ještě zítra a pak se uvidí kdy dojde mrcha 🙂, tak to budete mít teda veselo 🙂, dětská euforie bude všude kolem Tebe 🙂, už aby jsi přispěla a zvášila počet dětiček 🙂...je dobře, že je to fajn, nazvracíš se ještě dost 😎

danielahe
10. kvě 2012

@adriana1010 taky si nemuzete sednout?..kdo to vymyslel, je fakt debil, kdyz ti nikdo nejde do obchodu, tak by si clovek mohl dachnout, bych chtela videt majitele, jak 12 hodin stoji na miste a cumi do blba 😀 😀 😀 , vsak za chvilku uz budes doma, uvidis 😉

danielahe
10. kvě 2012

@veverka.terka tak to se mas aspon na co tesit, kdyz vas bude plny dum 😉 , ja se v sobotu stavim za tetou a v nedeli asi budeme doma a nedelat vubec nic 😉

adriana1010
10. kvě 2012

@danielahe Přesně tak! Je to jak u blbců, teď je návštěvnost úplně katastrofální, ale dokonce se nesmíme ani opřít o zeď, či o bar..zkrátka rovně stát a usmívat se, jak stroje 😒 , už se vááážně těším 🙂