Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

pacinkadol
15. říj 2011

@danissa dekuji,drzim pesti i ja Tobe 😉

pacinkadol
15. říj 2011

Jinak holky s tim OHSS, me svagrove to teda v Reprofitu podle me dost podcenily. Ona k nim presla z Unicy a vedela, ze s tim ma problemy, presto, ze je na to upozornovala,nic na to nedostala.Zkoncila pak chudera v nemocnici. Chvili ji dokonce hrozilo ze snad pride o vajecniky ☹ Jo,OHSS je svina...tak snad nas uz nikoho nepotka...

hanka1011
15. říj 2011

Ahoj. Je tu někdo? ? ?

hanka1011
15. říj 2011

@pacinkadol Kdy vlastně budeš vědět ty výsledky?

hanka1011
15. říj 2011

@teruberi Kdypak budeš testovat? Už se to blíží, že?

pacinkadol
15. říj 2011

Ahooj! Jak je? Tehule?
Vysledky se dozvim v pondeli,jsem z toho nejak nervozni,hlavne manza...dokonce kvuli tomu spatne spi 😖

hanka1011
15. říj 2011

To bylo předpokládám na mě? Ta těhule 🙂 . Je mi dobře, děkuji za optání
No to víš, chlapi jsou ješitové, bojí se špatných zpráv 😉

pacinkadol
15. říj 2011

@hanka1011 jo jo, natebe 😀 To je dobre, ze se citis OK
Asi maji strach, ze uz nebudou dokonali 😀 Ale kdo to s nima ma vydrzet...radsi at uz je to za nami 🙄

hanka1011
15. říj 2011

@pacinkadol Jak říkáš, chudáčkové nedokáží zkousnout případné pochroumané ego 😎
Neboj, uteče to, pondělí je tu coby dup a budete vědět, na čem jste 😉

pacinkadol
15. říj 2011

Děkuji, doufám, že to bude v pořádku 😵

hanka1011
15. říj 2011

@pacinkadol Budu na tebe myslet 😉

pacinkadol
15. říj 2011

@petra878 Mimochodem, uplne jsem preskocila Petin prizpevek-moooc gratulujuuuu! 🙂

teruberi
15. říj 2011

Ahoj holky! 🙂

teruberi
15. říj 2011

@hanka1011 Testovat budu ve stredu, jestli to az do stredy vydrzim 😉

teruberi
15. říj 2011

@pacinkadol Tak uz v pondeli budou vysledky? Tak pak uz se to pohne..ja to rikam furt, v Heliosu to vali... 😵 😵

pacinkadol
15. říj 2011

@teruberi Ahoj! no jak rikas-uvidim, co v pondeli vykonzultuju s doktorem Texlem 🙂

pacinkadol
15. říj 2011

@teruberi A jasne, ze to vydrzis! Predstav si, kdyby tam // jeste nebyly a ty by sis stresovala zbytecne 😉

teruberi
15. říj 2011

Mas pravdu 🙂 Ale budou to nervy 😖

hotaska
15. říj 2011

@teruberi
@pacinkadol to věčné čekání na něco, je normální teror!!! 😠

danissa
15. říj 2011

@hanka1011 Já už mám miminko, skoro 3 měsíční Sofinku 🙂 , psala jsem to výše, ale asi jsi to přehlédla 🙂 Právěže první pokus v Heliosu, jedno embryjko zavedené a hned úspěch 😵 😵 😵
@petra878 Moc gratuluji!!!
Jen tak dál holky, doufám, že všechny tady budete dříve či později šťastnými maminkami 😵

danissa
15. říj 2011

@teruberi Moc držím palečky na testování. Úplně chápu tvou nervozitu 😉 Ještě si to živě vybavuju, jaké nervy jsem měla před testováním já. Testovala jsem 10tý den po ET, to už jsem nemohla vydržet a byly tam // Dodnes vzpomínám na tu euforii a radost 😵 . A to jsem neměla ještě vůbec žádné těhu příznaky, úplně mě ty // překvapily, i když jsem v to moc věřila.

petra878
15. říj 2011

moc dekuju vsem 😉 jeste nemam vyhrano, dokud nebudeme mit ty nase mimisky doma, drzim palecky vsem spolutehotnym 🙂
Jinak ja jsem teda OHSS nemela, taky se 3ma vejcema 🙂)) ale byla tam zaroven se mnou nejaka holcina, ta jich mela vic a pichali ji hned nejakou injekci, aby se ji to nerozvinulo. Pry se ji to uz jednou stalo na Obilnaku a to mela min vajicek. Lezela tam s tim a porad ji odebirali tekutinu z bricha :((( ale kdyz jsem ji potkala u transferu, tak byla uplne v pohode, takze to asi v Heliosu umi lecit

hotaska
15. říj 2011

Taky jsem měla na druhý pokus hrozící OHHS, měla jsem 26 vajec. Dostala jsem 2 žihadla a žádný problém ... prostě to umí 😉

pacinkadol
17. říj 2011

Dobre rano vsem! Jak jste si uzili nedeli?Koukam,ze tu bylo celkem mrtvo 🙂 Co taky v nedeli u pocitace, ze? 🙂

pacinkadol
17. říj 2011

@hotaska Me ten teror nastesti konci dnes po obede, ale kdo vi na co pak budu cekat dal... 😅

hotaska
17. říj 2011

@pacinkadol nechci tě moc strašit, ale toho čekání bude ještě hodně 🙄 ..... na stimulaci, na MS, na UTZ, na OPU, na vývoj embryí, na ET, na test a další a další. Ale máš pravdu o jedno čekání budete mít konečně míň 😉 budu na vás myslet a držet palce!

hotaska
17. říj 2011

@pacinkadol a třeba ani nebudete IVF potřebovat 😉

teruberi
17. říj 2011

Ahoj holky 🙂

teruberi
17. říj 2011

@danissa děkuji, to je perfektni, ze Ti to takhle krasne vyslo, kez bych byla pokracovatelkou tohoto trendu 🙂

teruberi
17. říj 2011

Dneska jsem si byla koupit test 🙂 lezi mi tu na stole a dost me pali ruka,ale uz to vydrzim, jeste se dvakrat vyspim a bude se testovat 😵