Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

pepitas
11. čer 2012

@veverka.terka Jo, někdy je i sranda, to je fakt.. Třeba starší lidi si myslí, že mluvím s nima a nedokáží to pochopit...

veverka.terka
11. čer 2012

@pepitas tak to je úžasný 😀 😀 😀

pepitas
11. čer 2012

@veverka.terka Jj, je to takové moje poznávací znamení... 😀

danielahe
11. čer 2012

@adriana1010 ja mela osmy den taky slabou carku 😉 ..koupila jsem si nejakou hodne citlivou curaci tycinku a bylo to videt uz hodne 🙂 ...jinak gratuluji k tehotenstvi 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a prosim te zadne pesimiaticke scenare. http://www.futurebaby.estranky.cz/clanky/prvni-... na teto strance najdes hodnotu hcg a hlavne se nestresuj 😉

ivetka77
11. čer 2012

@adriana1010 No tak to je plna cara! Jakej naznak? Ja jsem nemela silnejsi-moc gratuluju!!!

ivetka77
11. čer 2012

@adriana1010 A jdes teda zitra na krev?

ivetka77
11. čer 2012

Holky s vami je dneska sranda 😀

adriana1010
11. čer 2012

@danielahe Rozkaz, už jsem optimista, jen mě furt zaráží to občasný pobolívání v podbříšku..tak uvidíme.., ve středu snad bude hodnota dobrá, díky za odkaz Dančo 🙂, tak pak už můžeme plánovat výlet do boskovic 🙂, mají být třicítky, tak bude hezky..🙂

adriana1010
11. čer 2012

@ivetka77 Děkujuuu 🙂, večer udělám ten citlivější, snad to bude lepší, na krev mi paní Vránová řekla, že to necháme na středu, je to desátý den..a já se narodila 10.10. a na transferu jsem byla 10.6., tak na krev půjdu až ten desátý den 🙂

danielahe
11. čer 2012

@adriana1010 uvidis, ze to nic nebude, me taky pobolivalo v podbrisku 😠 , ja sice mela ty trable, ale to nebude tvuj pripad...jinak deloha je hodne prokrvena a zacinaji se natahovat vazy, jak roste deloha, na to je dobre magnesium, da se koupit bez predpisu, ja mela s vazama ted klid, ale od vcerejska me to chytlo znova...se mi zvetsuje bruch 😀 😀 😀
jeeee, ted jsme si uvedomila, ze mas auto 😵 , chtela bych te poprosit, zda bych te mohla pripadne zneuzit 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , samozrejme na me naklady 🙂

kinos
11. čer 2012

@adriana1010 To je krásná fotečka 🙂. To je superrrr!!!!

adriana1010
11. čer 2012

@danielahe Dančo, no jsi blázen? 🙂 to je snad sanmozřejmí 🙂

danielahe
11. čer 2012

@adriana1010 jeste nejasej nevis o co bych te zadala 😀 😀 😀 😀 , ja jsme teda predbezne domluvena s tetou, ale ji se to mco nehodi, pac maji nejakou oslavu. urco sis vsimla, ze jsem si bukla kocarek, jenze kamen urazu je to, ze je v olomouci a bohuzel nemam vozitko ☹ , tak bych te chtela poprosis, jestli bysis neudelala se mnou vylet do olonouce, samozrejme benzin nebo naco to jezdis bych platila ja. 🙂

adriana1010
11. čer 2012

@danielahe prosímtě to je samozřejmí, paráda, uděláme výlet 🙂 a kdypak? Stačil by čtvrtek, pátek? Jak by se ti to hodilo? že bysme vyjeli už dopoledne, nebo klidně odpoledne 🙂 jak se ti bude chtít 🙂

adriana1010
11. čer 2012

@adriana1010 super, uděláme výlet 🙂, paráda, konečně vypadnu z brna, akorát nemám dálniční, to se nevyplatí koupit, tak pojedeme po staré, chci vidět jak tam trefíme, ty čteš mapu :D a já řídím, uděláme kompromis :D

veverka.terka
11. čer 2012

@adriana1010 @danielahe teda, vy ste koumáci 😀 tak pěkně naplánujte i výlet k nám ju, příští týden už konečně snad má být hezky, tak by to šlo.
Adri, dneska sem se ptala v Heliosu na to pobolívání podbřišku a prý je to úplně normální, mně teďka pobolívá už týden v kuse,jenom tak slabě, ale furt to cítím. a večer budeš testit ještě jednou jo? tos měla tohle teďka jakou citlivost-10 nebo 25?

adriana1010
11. čer 2012

@veverka.terka škoda, že jsi až z těch boskovic, to je asi jinde, že? že bysme tě po cestě do olomouce nabrali 🙂, neboj jasan, ten příští týden platí, jen se domluvíme který den, ale to vážně spíš vy dvě, mě je to celkem fuk..to byla citlivost 25 teri, ted sem zkoušela mama test s tou desítkou a trošku líp to jde vidět, počkej hodím to tady..

veverka.terka
11. čer 2012

@adriana1010 božínku, tos měla 25?! tak to je úplně paráda!!!to bych byla naprosto klidná. já sem si 25 citlivost dělala pro jistotu až někdy 15. den....no, Boskovice sou trochu z ruky, po cestě do Olomouce to není, ale to neva. mně je vcelku taky jedno kdy, sem doma pořád 😀 to s eještě domluvíme pdole počasí a tak,a le už to musí vyjít ten příští týden 😉
šup sem s testem 😉

adriana1010
11. čer 2012

@veverka.terka terezko píše mi to pořád chybu, zkusím to za chvilku..jj 25tka..tak sem klidnější 🙂, už je to snad jasný...zítra testnu ještě ráno a ve středu na krev..jak to bude přes sto, tak to biochemické není, že?

adriana1010
11. čer 2012

@veverka.terka jinak jj, ten příští týden stopro ! jen mi řeknou kdy další krev a pak ultrazvuk a podle toho se odmluvíme i když to všechno je v sedm ráno, tak to na to nemá vliv..🙂, jé já si chci taky už koupit kočárek 🙂))))

maminin
11. čer 2012

Ahoj vespolek, ve středu bych pravděpodobně měla jít do Heliosu na transfer (pokud mrňousi vydrží) a mám dotaz, můžu jet v pátek 20 km na kole? Nebo musím dodržovat nějakou dobu klid? Jedeme s firmou na akci, tak bych musela předstírat nemoc 😒 Nemáte někdo zkušenost?

adriana1010
11. čer 2012

@maminin Děvče tak to ti neporadím, já po mých zkušenostech bych určitě nejela, ale doporučuje se absolutně normállní režim, čili pokud si na kolo zvyklá, tak pokud nepojedete maraton, tak by to vadit nemělo, ale vůbec za to nedám ruku do ohně, poraď se přímo tam....za mě - já bych to neriskla, už proto, že na to nejsem zvyklá... 🙂

veverka.terka
11. čer 2012

@adriana1010 jj, buď klidná úplně a začni se radovat a připravovat se na těhu nevolnosti 😀 už nad 50j. by to nemělo být bioch.těhu, takto mi to bylo řečený. já sem to poprvé měla nějak 35 a pak po dvou dnech 42, takže to bylo jasný...ale neboj, to by nebyla taková krásná čárka, to já sem měla úplnýho dušíka to poprvé a ani kapku to nesílilo, spíš sláblo. bude to OK!!!!jj, domluvíme se, určitě to už vyjde. no, to mi s kočárkem povídej, su na to nažhavená jako blázen 😀 to je prostě moje mánie. akorát, ten co se mi líbí nejvíc mají na okouknutí někde u Pardubic, tak si pak s manžílkem budem muset udělat výlet 🙂 a ty máš nějakej vysněnej nebo oblíbenej kočárek už v záloze? 🙂

veverka.terka
11. čer 2012

@maminin ahojky, v Heliosu teda říkají, že člověk může dělat běžný věci, ale tohle nevím, zavolej si tam a zeptej se, ale já sama za sebe bych nejela, ono to kolo je asi kapku celkově rizikový-sedátko tlačí na dělohu a taky hrozí riziko pádu 😒

maminin
11. čer 2012

už jsem se ptala, řekli mi, že 20 km na kole nevadí, ale stejně, když už to všechno podstupuju, nechce se mi kvůli firemnímu výletu přijít o šanci...

adriana1010
11. čer 2012

@veverka.terka já ještě neeee Terez, já se ještě bojím, to je brzy 🙂, to budu řešit nejdřííív po srdíčku či prvním trimestru, do té doby to pro mě není nic nového, však víš 🙂,a le Laurinka bude bojovník, to cítím..kočka moje 🙂, do středy to teda budou nervy a pak do srdíčka, už aby to bylo za mnou 🙂, super, tak se domluvte s dančou na ten příští týden a ty namysli kam nás vezmeš 🙂

adriana1010
11. čer 2012

@maminin jak píše Terezka, ten pád tam hrozí asi nejvíc...náhoda je blbec, já bych se vykašlala na všeobecný teorie a raději bych nejela, je to samozřejmě na tobě, uvidíš sama jak ti taky bude..🙂

veverka.terka
11. čer 2012

@maminin uvidíš sama, jak se budeš po transferu cítit, ale když ti řekli, že to nevadí, tak bych jim věřila 😉

veverka.terka
11. čer 2012

@adriana1010 já vím Adri, však si nemysli, já sem sice kapku klidnější, ale ten strach taky pořád přetrvává...ono pak i když to srdíčko uvidíš, tak se budeš asi bát dál a furt, njn...já zase teďka mám šílený teorie, že se může mimčo přestat vyvíjet a srdíčko se zastaví, protože sem to četla v časopise, ale už sem víc optimista 😀 tak ale ty už taky nevymýšlej žádný katastrofický scénáře a nesjížděj všechny diskuze a nech tomu klid a volnej průběh, ať se tělo v klidu připravuje 😉 záleží, kam byste chtěli jít...je zde zámek, hrad, Western park, dá se jít někde porjít, sednout na něco dobrýho...to určitě něco vymyslíme 😉

maminin
11. čer 2012

tak díky. jestli se zadaří, objevím se tu zas, a mimochodem, jsem z Brna, tak bych se třeba k vám někdy přidala 🙂