Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

ivetka77
16. črc 2012

@pepitas To me moc mrzi:( A nechces to zkusit jeste desaty den?

ivetka77
16. črc 2012

Tulipanku super cislo, 10 vajusek= deset miminek ;)

pepitas
16. črc 2012

@danielahe Děkuji za podporu... Je to velice divné... Začla jsem krvácet 20. den, transfer se totiž dělal o den dřív, takže 18. DC. I koordinátorka nechápala, co to je. A krvácím vlastně už týden. Já mám vždycky všechno úplně jinak, než ostatní.. ☹ Teď se zaměřím na tu adopci a budu se těšit, až nám nějaké miminko najdou. I když vím, že to bude trvat několik let...

pepitas
16. črc 2012

@ivetka77 Já si myslím, že už šance není ani desátý den. Volala jsem do Heliosu, jestli mám vysadit léky a koordinátorka mně řekla, že ne, že jich mám pořád brát a ve středu dojet na krev a na ultrazvuk. Řekla mně, že když krvácím, tak je jasné, že test bude negativní.

jananovacek
16. črc 2012

@pepitas Moc na tebe myslím a pořád ještě věřím...nemůže se stát, když krvácíš tak brzo po transferu, že to krvácí odjinud? Myslím nějaký hematom nebo něco? 😒

pepitas
16. črc 2012

@jananovacek Děkuji, že na mě myslíš... Já nevím, čím to může být, ale je to fakt divné, takhle krvácet celou dobu. Ve středu se to doufám všechno dozvím. Třeba to najdou na ultrazvuku odkud to krvácí.

jananovacek
17. črc 2012

@pepitas Strašne moc bych ti přála, aby to vyšlo, budu moc držet palce! Drž se!

pepitas
17. črc 2012

@jananovacek Děkuji, zítra se uvidí...

veverka.terka
18. črc 2012

@pepitas držím pěstičky!!!! 😉

pepitas
18. črc 2012

Ahoj holky, tak zase nic nevím... Vzali mně krev a musím počkat do jedné, až bude výsledek. Sliznice je 7-8mm, ale ani vlastně nevím, jestli je to dobře nebo špatně. 😒 Tak musím ještě necelé tři hoďky vydržet. Asi si půjdu lehnout, aby to rychleji uteklo.

veverka.terka
18. črc 2012

@vpepitas mocmoc na tebe myslím a držím pěsti!!!ještě určitě šance je 😉 a co ti řekli v Heliosu celkově?

pepitas
18. črc 2012

@veverka.terka Celkově právě ani nic, musím počkat na výsledky z krve a pak se domluvíme, co bude dál...Vím akorát to, že jsem nekrvácela ze sliznice, to je vše... Šance možná je malinká, ale už tomu nevěřím... Navíc mě od včerejška zase bolí břicho jak na MS.

pepitas
18. črc 2012

HCG je NULA!!!! Už je konec mého trápení a nejistoty. Prý teď dostanu MS a bude po všem, ale to že krvácím už deset dní, to nikdo neřeší...

veverka.terka
18. črc 2012

@pepitas achjo, moc mě to mrzí ☹ ☹ ☹ je to celé zvláštní....

kinos
18. črc 2012

@pepitas Ahoj, to je mi moc líto, ale jakto, že to nikdo neřeší? Ptala ses jich? To se mi teda nelíbí! Vždyť nejde jenom o děti, ale také o tvé zdraví. Na jedné straně už je konec nejistoty, ale na druhé straně ať jsi ty v pořádku. Teď zrovna jsem slyšela jeden příběh, kdy jedné kočče pomohli až v Praze na nějaké klinice, kdy jsi zjistili, proč se jí nedařilo udržet miminko, ale snažili se několik let, řadu vyšetření a nic. Nabízeli ji mnohokrát ivf, sice do toho nešla, ale ani by jí nepomohlo, protože problém byl někde jinde, jenže celé roky se nepřišlo na to proč, až právě ta jedna doktorka z Prahy, jí našla příčinu, léčili ji a teď je těhotná.

cuddle
18. črc 2012

@veverka.terka jo dovolena utekla hrozne rychle, navic bylo desny vedro, takze jsme jen byli v bazenu , dobry
ted zase pracovni srumec, do toho jsem zavarovala okurky, pac to muzeme no a tak vselijak
psycholog na kraji nam rekl, ze neoficialne nam muze rict, ze nasi zadost doporuci, ale ze se uvidime jeste v lednu finalne a rozhodnuti o zarazeni dostaneme pry unor, brezen 2013 - no takze tou dobou uz budeme mit rok a pul odcekany, tak to uz treba to nase budouci miminko se bude nosit v brisku 😉

kinos
18. črc 2012

@veverka.terka Teri ahoj, když tě tu vidím, mám jeden asi hloupý dotaz. Dneska sem začala s menopurem a šlo ti roztok dobře "rozbalit". Mě se podařilo obě flašky rozdrtit :(. U Dipher. tento problém nemám :(. A je to tak, že míchám dva prášky a jeden roztok, že? Už je dávno, co mi to PA popisovala.

cuddle
18. črc 2012

@pepitas ☹ ☹ ☹ ahoj ženo - drž se , kdyby něco napiš můžeme se dohodnout na nějakou kávu atd v Brně a okolí a popovídáme , případně řeknu co zatím vím o procesu adopce atd.

veverka.terka
18. črc 2012

@kinos ahojky, jj, taky sem to tak míchala,ale nestávalo se mi to. je pravda, že některý lahvičky jdou odlamovat hůř, ale je tam ta tečička na tom hrdle a tam by sis měla dát palec a mělo by to jít líp uloupnout. a jak jde píchání, jak po másle žejo? 🙂 😉

tulipanek82
18. črc 2012

@pepitas Ahoj,je mi to moc lito...strasne jsem ti drzela pesti...Myslim, ze kdyz Ti delali ultrazvuk , tak asi nenasli nic, co by zpusobovalo to krvaceni....tak treba neni nutny to ted resit a ustane to...uvidis, drz se..

tulipanek82
18. črc 2012

Jinak ja holky hlasim vysledek dnesni kontroly-mame pripravenych 12 vajicek ukoncili jsme stimulaci, v patek bude odber...Myslite, ze staci 12 vajicek?

veverka.terka
18. črc 2012

@pepitas jak píše KINOS, taky mi to přijde divný, že to nikdo neřeší. když se nepodařilo, tak aspoň ty abys byla v pořádku! ještě mě napadla jedna věc, už dřív sem o tom i já uvažovala-co zkušit nějakého léčitele, aby se na tebe koukl?! já na tohle docela věřím a spoustě mých známých a rodině to pomohlo vyřešit problém....

veverka.terka
18. črc 2012

@tulipanek82 to je přece krása!!!super úrodička 😉 😉 😉

kinos
18. črc 2012

@veverka.terka no já ti nevím...mě přijde, že mě to jde více ztuha - že to více štípne 🙂, ale jinak už jsem profík, ať to nezakřiknu. Ty jo, a skoro byl problém, aby mi vzali kontrolní odběr v místě bydliště, ale nakonec se mi podařilo dohodnout se s nemocnicí a pak laboratoří, takže super. Další odběry v pondělí. Tak to jsem asi nešika s tím ulamováním, právě že u dipherel s tím problém nemám, ale musím dát víc síly, tak nevím zítra snad budu šikovnější. A nebyla jsi unavená? Jsem teď fest unavená večer.

kinos
18. črc 2012

@tulipanek82 jéje, no krása, ty jo!!!

veverka.terka
18. črc 2012

@kinos no, tak zkus nezabodávat úplně celou jehličku ¨do kůže, ale kousek ji povytáhni, jenom třeba půl cm, jestli to pomůže. ale může to být tím, že nemáš na břiše moc tuku a jenom samý svaly, tak to štípe víc, nebo prostě máš silnější kůži a víc to štípe 😉 🙂 ale hlavbí je efekt a to štípnutí se dá vydržet ne? 😉 😉 😉 to je fajn, že nemusíš jezdit do Brna, to by asi bylo hodně náročný že. uvidíš, zkus to s tím palcem na tečku a nebát se zabrat, ale tlačit jenom na té jedné straně, abys to nerozdrtila. uvanevá? jj, určitě jo a taky pak ke konci sem byla jak koule nafouklá a¨bylo mi blbě od žalduku a neměla sem chuť na jídlu. to stejný jak teďka v těhu 😉

kinos
18. črc 2012

@veverka.terka to je super, že se má člověk kde zeptat 😉, zkusím se držet rad, ale určitě se to dá vydržet 🙂, nic hrozného to není 🙂 a jak píšeš, důležitý je efekt. No dneska jak jsem rozdrtila dvě ampule, tak sem si říkala, jéjku, jéjku, ale budu tlačit jenom na tu jednu stranu, a není možné, že bych byla takový silách 😀 Ani nemluv s tím dojížděním, fakt nám to moc pomohlo! A jak je teď tobě? Je to už lepší?

pepitas
18. črc 2012

@kinos
@veverka.terka Ahoj holky, v tu jednu, jak jsem volala na výsledky, tak už tam byla jen ta nová koordinátorka, tak asi proto jsem se nic nedozvěděla. Popravdě už nemám ani sílu něco teď řešit. Podle mě u mě byla chyba už od začátku... Možná, až se z toho trochu dostanu, tak se zajdu Texla zeptat, proč to tak bylo. I když už je to asi jedno, tentokrát to bylo opravdu naposledy a já už bych ani další zklamání psychicky nezvládla. Už teď su úplně na dně. Ještě že se mi dnes vrátila dcera od babičky, jinak nevím, jak bych to vzládla sama mezi čtyřma stěnama.

pepitas
18. črc 2012

@cuddle Ahojky, jo, určitě se na to kafčo domluvíme a probereme to. Budu moc ráda. Příští týden možná pojedu do Brna se zádama, tak bysme se tam mohly někde potkat, teda pokud budeš mít čas.

pepitas
18. črc 2012

@tulipanek82 Na ultrazvuku mně řekl akorát, že mám sliznici 7-8mm a to bylo vše. Podle mě ani nepátral po tom, co způsobuje to krvácení. Čekali spíš až jak dopadne to HCG...