Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

tulipanek82
7. srp 2012

@veverka.terka Je to zvlastni,tak dlouho se snazit a najednou byt tehulka 🙂 Ale doktor Texl mi u transferu rikal, ze veri,ze budu🙂 Ze pry v jim ted otehotni skoro vsecky na prvni cyklus 🙂

veverka.terka
7. srp 2012

@adriana1010 @danielahe achjo holky, mně je to takt trapný, ale prostě mi to pořád časově nevychází ☹ je to na celej den nebo aspoň na půl dne a my zde máme furt nějaký dělníky na baráčku, takže musím být většinu času doma a něco chystat, není to firma, jenom známí a příbuzní, takže vařit, svačiny atd. ☹ 😒 asi se budete muset sejít bezemě nebo pokud budu vědět, že se něbude nic dít, hnedka dám vědět a domluvíme se po SMSkách, protože by to možná bylo ze dne na den, fakt nevím, u nás je to teďka podle počasí a teďka je hezky, takže toho musíme využít, aby byla co nejdřív nová střecha...nezlobte se ☹

veverka.terka
7. srp 2012

@adriana1010 už se těším na fotečky 😉 😀

veverka.terka
7. srp 2012

@tulipanek82 jj, to je pravda, já tomu ještě taky jaksi pořád nemůžu uvěřit, že budu mít mimouška 🙂

adriana1010
7. srp 2012

Ja uz se taky tesim na fotecku 🙂, ani nevite jak 🙂, a uz roste brisko teri?

veverka.terka
7. srp 2012

@adriana1010 Mně Adri s mojí postavou asi dloho neporoste 😀 nebo aspoň vidět to nebude. ale já na sobě cítím, že to není jenom špek, ale těhu špek 😀 je to takový tvrdší to bříško 🙂 a už teda bohužel nehubnu, ale mám 1kg nahoře 😒 a tobě už je vidět pupík? 🙂

adriana1010
7. srp 2012

@veverka.terka Já ti ani nevím, mám vpouklý břicho, ale už je to tak, že ho nezatáhnu ani kdybych se snažila, tak prostě nosím vyvalenej pupek a moc se nechlubím, že začínám teprve čtvrtý měsíc :D, ale myslím, že tím, že tam jsou dvě, tak to půjde vidět dřív než u jednoho, prostě mi nejde zatáhnout břicho, tak mám takovýho malýhjo piváska, co já vím jestli je to ono, nebo ne :D

danielahe
7. srp 2012

Posilam svoje bricho ve 27tt 😀 😀 😀

danielahe
7. srp 2012

@tulipanek82 a urcite to bude vporadku 😉

adriana1010
7. srp 2012

@danielahe jeeeee dani to uz je macek 🙂, ten je jasnej, to bude krasny ctyrkilovatko 🙂, ja uz chci taky, to je doba 🙂

danielahe
8. srp 2012

@adriana1010 vysetri si na me den a ja se bud stavim nebo pujdeme nekam na kavu 😉 , nemam doma jirulku, tak mam spoustu casu 🙂

veverka.terka
8. srp 2012

@danielahe nádhernej pupík, to teda bude obřík 😀
@adriana1010 to je určitě ono Adri, já taky právě to břišisko vůbec nezatáhnu a u tebe to pofrčí o to rychlej, když tam máš hnedka 2 panenky 😉 🙂

veverka.terka
8. srp 2012

@adriana1010 Adruš, šup sem s fotečkama 😉

adriana1010
8. srp 2012

Holky zrovna cekam na vlasina, hned je sem hodim, jinak dani co ctvrtek? Muzeme i za terkou dojet 🙂 do boskovic a nebo kdyz nebude mit cas tak kafco a nakupy? 🙂

veverka.terka
8. srp 2012

@adriana1010 jéé, Adri, tobě by se chtělo sem zajet?! no, to by bylo perfektní!!!to bych si odpoledne určitě nějak zařídila a čas udělala. v pátek jdu na kontrolu kvůli tlaku, ale zítra sice máme dělníky, ale uričtě bych se odpoledne mohla uvolnit, zabezpečila by to zde zatím mamka 😉 😉 😉 🙂

adriana1010
8. srp 2012

@veverka.terka jasan 🙂, zitra bysme mohli dofrcet 🙂, uvidime co danca, jak dojdu domu, dam fotecku, pres telefon mi to nejde, jsou krasnyyyy holky 🙂

veverka.terka
8. srp 2012

@danielahe Danči, tak jak to vidíš ty? 😉
@adriana1010 Adri, kde sou ty fotečky?! 😠 😀

adriana1010
8. srp 2012

uuuuž jsem tady holky 🙂, jdu vkládat 🙂

adriana1010
8. srp 2012

tady jsou ty dvě žabičky 🙂, mají všechno jak mají mít, pan dr. Vlašín byl nadšenej, jsou naprosto v pořádku a nemusím taky na ty tripl testy, dokonce říkal, že jsou hrozně hezký 🙂 "herečky naše" 🙂

adriana1010
8. srp 2012

Jinak jsem si udělala album, co už máme na holky 🙂, moje oblíbený kousky 🙂, bodíčka jsem sem nedávala, ty jsou klasický a je jich hodně, nechce se mi to fotit 🙂

veverka.terka
8. srp 2012

@adriana1010 no, to je nádhera, úžasný princezny!!! 🙂 a super, že výslekdy sou v pořádku a nemusíš na tripple testy 😉 😉 😉 jen dávej oblečeníčko, už koukám 🙂 😉

danielahe
8. srp 2012

@adriana1010 holky jsou nadherne 🙂
@veverka.terka ach joo. ja muzu jen zitra dopoledne ☹ , pak jdu se segrou koupit aktovku ...aspon teda jsme se na tom domlouvaly, takze kdyby to orekla, tak budu pekne nakrknuta, kdyz to musim na zitrek odreknout ☹ ......bud zitra dopolko nebo az pristi tyden 😎 ......
Ja si nemyslim, ze mam tak obri ditko, to je spek a navic jsem 7 mesic, tak uz to musi byt videt 😀 😀 😀 😀 😀

veverka.terka
8. srp 2012

@danielahe tak klidně příští týden...když dorazíte vy, dycky si to nějak zařídím na pár hodin 🙂 😉 však jo, pupík je krásnej 😉 🙂

adriana1010
8. srp 2012

@danielahe
@veverka.terka TAK to necháme na příští týden holky, at máme celej den a nemusíme nikde spěchat, tak super, budu s tím počítat, jen si domluvíme den 🙂

danielahe
8. srp 2012

@adriana1010
@veverka.terka pristi tyden mi je jedno ktery den to bude, ale radeji nepocitam pondeli, pac nevim jestli se stihnu do brna vratit v nedeli vecer nebo az v pondeli rano 😀
Pupik je hlavne uz nevyhovujisi do mych tricek, uz mi leze ven, jak tem chlapum co maji ty pupky od piva 😀 😀 😀 😀

kinos
8. srp 2012

@tulipanek82 ahojky, tak jsme se vrátili, měli jsme se moc hezky, bříško někdy jen tak úplně zlehka zabolí jinak nic, ty jsi něco cítila nebo se to nějak projevovalo...? A mooooooooooooc gratuluju, to je krásné, ať miminečko roste!!!!!

kinos
8. srp 2012

@jananovacek Jjj, děkuju 🙂, starám se o bříško hezky 🙂, hladím ho, dávám mu dobroty... 🙂 Snad to čekání rychle uteče a kéž by v bříšku bylo naše miminečko... A co ty, jak se cítíš ty?

kinos
8. srp 2012

@danielahe Krásná fotka 🙂, to je ale bříško 🙂 a do listopadu daleko 😀 Ale ne, jen ať jste zdraví a pěkně rostete 🙂

danielahe
8. srp 2012

@kinos no ono to vypada daleko, ale mas srpen, zari rijen a listopad uz nepocitam, termin mam na 4.11., to je uplny zacatek 🙂
Kazda z nas to ma jinak, nekdo neco citi, nekdo zase nic...ja za sebe den transferu, jsem citila takovou jako krec-ostrou bolest chvilkovou v podbrisku a pak nic..no a asi 6.den me zacalo pobolivat bricho jako na menzes
Uvidis, ze to dobre dopadne a mimousek se krasne zavrtava 😉

kinos
8. srp 2012

@veverka.terka Ahojky teri, to je přece dobře že nehubneš, teď bys měla přibírat, i když s tím bobku, jak ti bylo pořád špatně... a jak ti je, lepší se to?
@danielahe No jo máš recht, podzim je tu za chvilku 🙂, a co výbavička plní se ti to?