Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

danielahe
28. srp 2012

@adriana1010
@veverka.terka iniciativu necham na vas, ja se podridim, pac kdyz neco vymysli a uz vas do neceho nastrkam, tak nemate cas nebo to zrusite,takze ted je rada na vas 😵 , jedina moje podminka je, ze tam musi byt zachod 😀

tulipanek82
28. srp 2012

@krmv ja bych jim to asi urcite zavolala-dobrych zprav neni nikdy dost, ne? 🙂

tulipanek82
28. srp 2012

@werinka1 coece to nevim co je provera,ale bere se u dlouheho cyklusu..ale to je jedno, coto je, urcite pro Tebe navrhli to nejlepsi reseni ! 😉 Drzim pesti,at se krasne stimulkujes! 😵

tulipanek82
28. srp 2012

@danielahe Dani podle me se hlasi i porod,mam posit,ze kdyz jsem jim hlasila to srdicko,tak me pani prosila,zda bych jim mohla zavolat i porod,je to py dulezite pro nejake statistiky ci co...porod a pohlavi take...jestli si dobre vzpominam....

tulipanek82
28. srp 2012

@kinos Ja si totiz myslim, ze mysleli ten srdickovej ultrazvuk...leda ze by chteli vedet,ze je tam ta bublinka, no🙂ale to je stejne jasny, ze kdyz uz mame srdicko,tak tam byla i bublinka, ze jo 🙂

danielahe
28. srp 2012

@tulipanek82 mne nikdo nic nerikal, ja nehlasila asi ani srdicko

ivetka77
28. srp 2012

@danielahe Ne ne, kdyz ja jsem testikovala, Ty uz jsi byla tehulka 😵 😵 pamatuju si,ze jsem Ti zavidela 🙂

ivetka77
28. srp 2012

@danielahe Ja jsem hlasila pozitivni testik i srdicko a budu volat i porod ;)

danielahe
28. srp 2012

@ivetka77 to ze jsem otehotnela to ví, jestli mam srdicko to asi ne 🙂 ..no uvidime 😀 , kdyby to bylo asi joo dulezite, tak by si zavolali a zeptali se 😉

tulipanek82
29. srp 2012

Dobre ranko holkyyy! 🙂 Nemel byt dnes krasny den?Co to posmourno venku!? 😠

jananovacek
29. srp 2012

@tulipanek82 Vzdyt je hrozny horko 🙂 Ja jse jenom povaluju a ani nemuzu nic moc delat...uz aby bylo to nase mimo venku 😎

jananovacek
29. srp 2012

@werinka1 Určitě budeš taky brzo další heliosácká těhulka 😵

werinka1
29. srp 2012

@jananovacek Ani nevíš jak v to doufam! Poslední pokus. Mam hrůzu z neúspěchu ☹

danielahe
30. srp 2012

@werinka1 je to tezke, ale musis byt pozitivni a verit, ze to zvladnete 😉 ..podivej na me, ja uz budu za chvili rodit a pred nejakou dobou jsem na tom byla stejne jako ty 😉

kinos
30. srp 2012

@krmv tak co ultrazvuk?

krmv
30. srp 2012

Ultrazvuk byl super nadherny pocit.byla tam videt fazolka pekna 17.9.jdu zase a pry uz bude mozna srdicko..

ivetka77
31. srp 2012

@werinka1 Spravne,jak pise Danca, neuspech pro tuto chvili proste neexistuje, ver tomu, ze to vyjde a mysli jen na pekne veci! Myslim, ze Ti vsechny muzeme potvrdit,ze jsi svuj posledni pokus sverila do nejlepsich rukou!
A navic na Tebe vsechny budeme myslet a to by bylo aby jsi za chvili nebyla taky tehulka! 😵 😵

ivetka77
31. srp 2012

@krmv To je nadhera...tak 17/9 se budeme tesit na zpravicku! 😵

werinka1
31. srp 2012

@ivetka77 Moc děkuju za podporu! Nic jinýho si prostě nepřipouštim. Za měsíc prostě bude další úspěšná heliosácká těhule 😀

veverka.terka
31. srp 2012

@werinka1 souhlasím z holkama. pozitivní myšlení dělá divy 😉 určitě si dají záležet a Helios je opravdu skvělá volba. já bych už jinam ani nešla. a to nám to nevyšlo hnedka napoprvý...budu moc držet pěsti 😉 🙂 už pícháš injekce nebo kdy začínáš?

jananovacek
31. srp 2012

Jj, Weri, vem si priklad z Terky...ta pozitivne myslela od sameho zacatku 😉 😀 😵
Souhlasim s Ivetkou, sverila ses do nejlepsich rukou!

veverka.terka
31. srp 2012

@jananovacek já vím, myslíš to přesně naopak, že Jani 😀 😀 😎 ale pak už sem byla přece jenom pozitivnější nebo nee?! 🙂

werinka1
31. srp 2012

@veverka.terka V úterý jsem začla s proverou a příští týden v úterý začínam s Differelinem (snad to píšu dobře, měla jsem předtím vždy Decapeptyl). Akorát mi od úterka bolí vaječníky. Netušim co to má znamenat, ale já už se ničemu nedivim 😒 Nečekam hladkej průběh, u mě teda ne 😠

veverka.terka
31. srp 2012

@werinka1 tak to je už taky za chvilu a pak bude odběr, transfer a jupííí, těhulkování 😉 😉 😉 neboj, to může být třeba tou Proverou, přece jenom sou to hormony 😉 zvládnete to a zadaří se 😉 😉 😉

werinka1
31. srp 2012

@veverka.terka Taky si říkám, že je to za rohem. Já se tak těšííííííííím 😵 Poslední dobou se mi neustále zdá o těhotenství, porodech, miminkach.....mi z toho hrábne jestli to nedopadne fakt ☹ Snad to bude proverou, trošku se tim taky utěšuju, protože mi to začalo vlastně ten den kdy jsem vzala první pilulku. No budu doufat, že nebude zádrhel 😒 Já už tak chci to bříško! Budu ho pořád vystrkovat a chlubit se s ním 😀 😀 😀

veverka.terka
31. srp 2012

@werinka1 žádnej zádrhel to nebude, to nic určitě není 😉 🙂 jo, to já taky pupek vystrkuju, aby bylo vidět, že nejsu jenom tlustá, ale i těhotná 😀 budem tě moc povzbuzovat a držet pěsti,aby to klaplo a bylas brzo taky s pupíkem 😉 😉 😉

werinka1
31. srp 2012

@veverka.terka Mooooc vám děkuju. Je fajn mít takovou podporu 😵 🙂

tulipanek82
1. zář 2012

@werinka1 JA jsem taky posledni dobou nemela v hlave nic jinyho nez mimco...neni divu, po tom, co mame za sebou...ale hlavne z toho nesmime zcvoknout 😉 Nam dr texl rikal, ze nekdy kdyz se moc chce, tak to paradoxne byva na skodu...proste se snaz timto cyklem taknejak v pohode proplout-tes se na mimco, delej si radost-cimkoliv a hlavne se musis za kazdou cenu citit v pohodicce! 😵

tulipanek82
1. zář 2012

@veverka.terka Veverusko Tebe je ani jinou nez pozitivni neznam!Ty jsi me tu nadherne podporovala behem naseho IVFka, mas na nasem uspechu skoro stejnou zasluhu jako Helios! 😉

veverka.terka
1. zář 2012

@tulipanek82 to je krásný, to hřeje u srdíčka a sem moc ráda, že ti podpora pomohla 😉 🙂 ale já sama při svým IVF sem moc pozitivní nebyla, ze začátku vůbec, pak se to zlepšovalo díky holkám tady, který mi taky moc pomohly. je moc fajn, když člověk může sdílet svoje bolístky, starosti i radosti s lidma, kteří ví, o co jde a prošly si tím taky 😉 hele, a už si v profilu přehoď ze "snaží se" na "čeká miminko, termín má v ...." 😉 😉 😉 už seš regulérní těhulka a nikdo ti to neodpáře 😉 🙂
@werinka1 sem moc ráda, že aspoň takto můžu další lidičky podporovat. mně tady holky taky moc pomohly 😉 🙂 určitě to zvládneme společně 😉 😉 😉