Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

werinka1
12. říj 2012

@ivetka77 Jj, je to zajímavá knížka. Já už jí jednou přelítla, ale tak nějak ve spěchu a teď si to chci pročíst ještě jednou. Je to moc pěkná knížka. Ale už začíná být s určitými údaji neaktuální. Ale myslim, že to hlavní co chtěli sdělit nezávisí na aktuálních datech. 🙂 doporučuju 🙂

werinka1
12. říj 2012

@veverka.terka Dneska držim!!!!!!!!!!!! 😀 Teď jsem se vrátila z města, koupila jsem zásobu testíků a zejtra ráno to vypukne 😀 Ale je mi tak nějak divně.....že si řikam, jestli nejsem těhotná, tak musim bejt nemocná. Jsem taková vyfluslá a jak jsem šla do toho města, tak jsem si připadala jak z jinýho světa. Takovej těžko popsatelnej divnej pocit, chvilkama se mi zdálo, že to se mnou sekne. 😝 Vůbec nemam chuť k jídlu. Jdu v půl dvanáctý do města a po cestě si uvědomim, že jsem se zapomněla nasnídat 😀 To se mi teda vážně nestává 😀 😀 😀 Ale nebolí mě ani trochu prsa. To je mi divný 😕

werinka1
12. říj 2012

Mam hroznej strach, že tam zejtra ta čárka nebudeeeeeeeee. Pomooooooc ☹ 😝

tulipanek82
12. říj 2012

@werinka1 Ahoj werinko, máš můj obdiv, že jsi netestila, popravdě jsem myslela, že testneš:D Mimochodem ja jsem byla take strasne unavena prvnich par dnu...uvidis, vypada to slibne...budu na Tebe myslet!Zadne strachy a az prijde ten cas tak proste testni 😉

tulipanek82
12. říj 2012

@werinka1 A co planujete na vikend (krome testeni samo;) Ma byt sice hnusne,ale to neznamena, ze si ho nemuzeme uzit, ne? My navstivime pribuzne, ktere jsme nevideli uz pres rok...konecne si muj vytizeny chot nasel chvilku... 😅

veverka.terka
13. říj 2012

@werinka1 ahojky, tak co, jaká? držím pěsti jak můžu!!!!! 😉 😉 😉

werinka1
13. říj 2012

Holky moje zlatý.....je to divný ☹ ☹ ☹ Testla jsem dnes ráno. Budila jsem se po dvou hodinach a v půl pátý ráno už jsem to nevydržela. Jenže nic.....udělala jsem druhej......nic!!!!! Když jsem se vzbudila v devět, tak na obou stejný mini pidi dušíci. O něco málo více viditelný než ten předevčírem ☹ ☹ ☹ Ale jsem furt unavená. Jenže to může ten utroš. Každopádně občas mam slabou bolest jako na MS, jen chvilkovou a přejde to. Takže jelikož to neni úplně sněhobílý, obávám se, že to může bejt mimo a nebo to "nevydrží" a odejde s MS, kterou čekam každym dnem 😢 Ach joooooo ☹

werinka1
13. říj 2012

@tulipanek82 My jsme dnes na zabíjačce u ségry. Ta má teď třetí - Emičku. Takže děti všude kolem a mě se svírá srdce 😢

veverka.terka
13. říj 2012

@werinka1 hele, lepší dušík než nic a teprve seš 8. den, takže šance tam je a klídek ju. ještě uvidíš 10. den, to už by mělo být vidět kapku víc. takže žádný vzdávání se, hlavu zhůru a jít do boje 😉 😉 😉 ale vím, jak ti je, když vidíš kolem sebe běhat děti, byla sem na tom úplně stejně, moji sourozenci mají všichni 3 nebo 4 děti, takže sem to taky hodněkrát obrečela...ale drž se a dopadne to dobře!!! 😉 🙂 moc na tebe myslím 😵

werinka1
13. říj 2012

@veverka.terka Moc děkuju! Já se snažim myslet pozitivně, no ale dá to práci. Nechápu to. Že by se mi hcg uvolňovalo takhle pomalu? Nezdá se mi to... 😒 Jestli to má bejt blbý, tak ať to aspoň odejde s MS a neni to prosím mimo ☹ ☹ ☹

veverka.terka
13. říj 2012

@werinka1 vždyt ta hodnota HCG by v krvi byla úplně minimální 8. den, tak se neboj. vždyt třeba ten 10. nebo 11.den sme tady měly běžně hodntou cca 200, tak 8. den by byla třeba jenom 50, takže v klidu 😉 🙂 a ty těhu testy nejsou všemocný a tak nízký HCG je jasný, že se bude ukazovat jenom kapičku a ne // tlustý jako blázen 😉 🙂 já bych doufala a počkala do pondělí, to už bude trochu jistější 🙂 vydrž, vím, že je to těžký, moc moc těžký, ale dneska seš na zabíječce, tak ti den uteče, zítra si uděláte někam s přítelem výlet nebo procházku a bude pondělí 😉

ivetka77
13. říj 2012

@werinka1 Werinko zadne stresy, podle me je super, ze je tam dusik, jak rika Veveruska...spousta holek 8 den nemelo vubec nic...ja jsem carku videla az desaty den!
jinak deticek si uzivej🙂 Neni nic lepsiho na otehotneni nez detske bacilky! Tak je pradne vymuchlej a vypusinkuj, at se ten drobecek v brisku zacina uz pomalu seznamovat 😉

danielahe
13. říj 2012

@werinka1 taky zalezi, co jsis koupila za testy, nektere ti krasne urci nizsi hladinu hcg a nektere ti tu nizsi ani neukazou...mas tam dusika? mas, tak v klidu 😉 🙂 ...jo a to, ze hcg je rano nejvyssi, no nevim, ja mela carku rano svetlejsi, nez kdyz jsem si ji delala treba odpoledne...ja testila klidne 3x za den ze zacatku 😀 😀 😀 😀

jananovacek
13. říj 2012

Ahoj holky, zdravíme vás s Barborkou 🙂
@werinka1 Werinko,8. den je fakt brzo, já jsem testila ž 10. den, ale spousta holek má třeba i 12. den hCG kolem 100 a prý to má růst tak, že každé dva dny je dvojnásobek, takže když si to vypočítáš...a ty nejlepší testy mají citlivost kolem 10 myslím, takže to vůůůůůůbec nic neznamená. Důležité je, že se nedostavila ms. Trošku tomu tvýmu drobečkovi věř, nebo se mu u tebe nebude líbit ;)

veverka.terka
13. říj 2012

@jananovacek jéé,taky moc zdravím maminku i Barborku. a jak se máte? užíváte si? 😉 🙂

werinka1
13. říj 2012

Ahojky, moc vám všem děkuju za povzbuzení 🙂 MS se zatim nedostavila, ani jsem nevěděla kolikátý den jsem, tak jsem mrkla a je to 31DC. Většinou to dostanu nejdýl právě 31. No jsem nervní jak pes, co vám budu povídat 😅 Test jsem měla myslim ten nejlepší kterej jsem mohla zvolit - mamatest 10. Mam ještě 2, ale to je jiná značka, ale taky s citlivostí 10. Nevim jestli zkusit testnout zítra? Přes den bych si asi vůbec netroufla, ale možná že bych byla překvapená 😕 No co, nic jinýho než čekat mi asi nezbývá 😒

veverka.terka
13. říj 2012

@werinka1 mamatest je super, já sem kupovala jedině ten 😉 🙂 vydrž do pondělí, to bude jistější! 😉 😉 😉

jananovacek
13. říj 2012

@veverka.terka spíš se sžíváme a zvykáme si na sebe 🙂 ale je to super, máš se na co těšit 😵

Werinko, vydrž do pondělka!!! a nenervuj se furt, jestli seš těhu, tak budeš i za dva dny 😉

werinka1
14. říj 2012

Tak dnešní no name test neukázal ani ducha. Zatim. Asi sjedu koupit mamatest a uvidíme zítra. No bude to stejné prapodivný. Jako těhule se ale cejtim. Přeci jenom si těch pár tejdnů ještě vybavim z loňska. 😒 No krev ukáže, když ne test. Buď to bude průser a nebo menší 😒

veverka.terka
14. říj 2012

@werinka1 neplaš! ty no name testy sou asi docela na prd, já mám teda zkušenosti fakt jenom s tím mamatestem a myslím si, že je dobrej, tak klid 😉 🙂

onno
14. říj 2012

Ahoj holky jak se Vám vede? @jananovacek gratuluji k miminku hlavně zdravíčko. 🙂 U nás na prd vrátila se spála,tak že Ket za posunut. @werinka1 Ahoj name testy jsou na prd mamatest je lepší .Mě se před 5 lety měla jsem oba testy 12 den ukázala mamatestu po limitě jenom slaboulinkej dušík a name test nic.Tak že buď v klidu a mám 4,5 ročního klučíka.

ivetka77
14. říj 2012

@werinka1 Werinko drz se, zadne stresy 😉 Souhlasim s Veveruskou! A s Jancou!! A testni si opravdu az zitra, vydrrrrrzzzz 😉 Myslim na tebe 😵

werinka1
14. říj 2012

Holky, je to prohraný. ☹ Zkusila jsem přes den ještě mamatest a ani pididušík. No a pak taková nenápadná bolest v podbřišku a jednorázové zašpinění.....tohle jsem zažila loni. Tenkrát to právě jedno embryjko vzdalo, sice vydrželo o něco déle, ale stejné krátké zašpinění a nebylo. Druhé se sice drželo, ale stejně se nevyvíjelo. Navíc během dvou tří hodin jako když mávne, totálně bez jakýholiv příznaku. Splasklo mi trošku bruško, žádnej pocit plnosti jako před tím, dole jenom "sucho" jako před MS....prostě je to jasný. Myslím, že se tomu říká biochemické těhotenství 😢
Myslíte, že hned po MS, tedy v dalším cyklu, můžem jet pro mrazáčka?

werinka1
14. říj 2012

Ale moc moc VŠEM děkuju za povzbuzení!!! Jdem do dalšího boje...

danielahe
15. říj 2012

@werinka1 ja jsem sla hned dalsi cyklus pro mimiska 😉 🙂 ...uvidis, treba to nebudes potrebovat 😉 , kazdopadne na tebe vsichni myslime 😵 😵 😵 😵 😵
@jananovacek velka gratulace k narozeni miminka 😵 😵 😵 😵 , ja to ocekavam kazdym dnem 😀 😀 😀 😀

veverka.terka
15. říj 2012

@werinka1 jéé, achjo ☹ ráno v 5h sem šla čůrat a už sem na tebe myslela 😉 no, tak ještě uvidíš, co krev, ale určitě to nevzdávejte a frčte hnedka, co to půjde, pro mrazáčka 😉 🙂 já sem musela čekat 2 cykly, ale to kvůli tomu, že sem po tom 1. neúspěšným ETu krvácela hrozně moc a asi 15 dní, tak sem pak ještě musela čekat další cyklus na regulérní měsíčky, ale to oni ti všechno poví. drž se, moc na tebe myslím a posílám pozitivní energii 😉 🙂

werinka1
15. říj 2012

Ahoj, no, já popravdě na krev ani nepůjdu. Rozjíždí se mi už normální MS. Sice by se to mělo(v Heliosu jsem to slíbila 😅 ), ale já kvůli tomu co už vím od včerejška nepojedu 30 km tam a zas zpět. Pokud přijde normální MS, tak určitě hned pojedem pro zmrzlinku. Uvidíme jestli taky nebude třeba delší když tam přeci jenom proběhlo. Doufam, že to bude ok a budem moc vyrazit pro sněhuláčka co nejdřív.

kinos
15. říj 2012

@werinka1 Jéjku, a bříško tě nebolí, abys třeba neměla mimo. No ale tak sněhuláčci přijdou na řadu kdyby nic 😉. A jak to máš s těmi vejcovody, jednou jsi psala, že jej máš neprůchodný, jestli si matně vzpomínám (pokud se pletu, omlouvám se 😉 . Pokud jo, konzultovali jste to? Ale je možné, že pokud to teď nevyšlo, tak třeba ještě peřinka nebyla nachystaná v souvislosti i s tou cystičkou, tak příště už to bude bez stresů jaké jsi měla 😵

kinos
15. říj 2012

@danielahe Ty jo mamino, ty už to máš fakt za pár!!! Ale z Tebe už je zkušený profík 😀, jéé já už vidím, jak budu ze všeho vytřepaná 😀. Mě se bříško pomalu ukazuje. Zatím musím zaklepat moje záda drží 😉, tak budu doufat, že jak bude mimi růst a bříško se bude zvětšovat, tak všechno bude ok. Držím palečky, ať máš krásný porod.

werinka1
15. říj 2012

@kinos Ne ne bříško vůbec nebolí. Z mimoděložního strach už nemam. Včera to zašpinění bylo jasný. Takhle mi odešlo to jedno embryjko po prvním pokusu. Z těmi vejcovody máš ale pravdu. Byla jsem na laparce, vlastně už před rokem (sakriš, to letí 😠 ) a na levé straně údajně sactosalpinx a na pravé srůsty a tudíž ani průchodnost nezkoušeli. Texlovi jsem to při prvním rozhovoru myslim říkala a nikdy o tom už pak nemluvil. Asi v tom problém neviděl. Dneska jsem mluvila jen s koordinátorkou, abych jí sdělila výsledek TT. Ale až tam pojedem pro mrazáčka, teda nejdřív asi na kontrolu sliznice, tak doufam, že bude prostor o tom popovídat.