Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

werinka1
24. led 2013

@danielahe Rohlík s majonézou? Ježiš to bych šavlila jenom tě vidět 😝

danielahe
24. led 2013

@werinka1 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...tehotenske chute 😀 😀 😀 😀

werinka1
24. led 2013

@danaho Máš pravdu, že pohodlnější to přespání bude. My (teda spíš já) dost nerada spim v cizim. Takže pro mě vítězila vlastní postel přesto, že jsme vstávali ve tři, abychom tam byli něco po sedmé. Přítel je hodně vyježděnej, takže mu dálky až tak nevadili. Navíc podniká, tudíž já měla propustku v práci a on nic nepotřeboval. Přijeli jsme domů a šli jsme si pěkně schrupnout. 😅

werinka1
24. led 2013

@danielahe Já na sobě pozoruju spíš nechutě. Zatim mi zachvátila akorát obrovská chuť na klasickej rohlík nebo třeba pizzu (a to nemůžu kvůli té své dietě). Jinak mam vážně problém vesměs s nechutenstvím. A když se něčeho najim, tak mě je pak zle od žaludku. Třeba nezvracim, ale je mi blbě 😝

werinka1
24. led 2013

@jarmisek Tu dovču jsme si tam taky udělali. A byla úžasná. Sice jen 4 dny, ale strašně se nám Morava líbila. Ještě jsme stihli vcelku hezký počasí. Sezóna burčáku..... 😵 Ty bys mohla zítra testnout viď? Nebo je ještě brzy? Už si teď přesně nepamatuji den kdy ti uložili prcka do peřinky? Minulý pátek?

danielahe
24. led 2013

@werinka1 Tak ja taky neblila, ale cely 3 mesice jsme mela pocit na zvraceni 😝 a jdiny rohlik s majonezou jsme mohla snist, aniz by to bylo horsi, jinak jsem taky nemohla moc jist. vydrz, od 4 mesice je uz dobre 😉

werinka1
24. led 2013

@danielahe Ale já už ve čtvrtym sem...... 😅 😨

werinka1
24. led 2013

@werinka1 Dneska startujem 15 týden, to už čtvrtý je ne? 😕

werinka1
24. led 2013

@danielahe si píšu sama se sebou 😀

jawuna
24. led 2013

@januliii Ahojky, jednou jsme byli u dr. Texla v ambulanci v pul 7. večer, takže asi to stihnete 😀
Jinak teda my jsme byli na opakovačce testu DNA spermií, tak doufame, že budeme mít dobré zprávy...nebo aspoň lepší než minule...

werinka1
24. led 2013

@danielahe Tak teď sem si uvědomila, že já vlastně ujíždim na okurkovým salátě. Pokud mi zrovna nedojde okurka, tak se s nim krmim každej večer. Akorát že není okurková sezóna, takže se to mírně prodražuje 😒

danielahe
24. led 2013

@werinka1 ja si taky nekdy vykladam sama se sebou 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , tak u kazde ty stavy, kdy je ji uz dobre zacinaji jinak 😉 , kazdopadne, cim vetsi bude bruch tim lip ti bude, ale od sedmeho mesice ti zasebude tezko a v osmem budes jako koule a devaty bys nejradeji zrusila 😀 😀 😀 😀

andulka79
25. led 2013

Tak holky po dnešní kontrole je tam gestační váček odpovídající 5tt a u něj hematom krve větší než on.Zatím se neví co to bude dělat dál a za týden kontrola...ach jo ...

werinka1
25. led 2013

@danielahe 😀 Takže se vlastně na porod budu vyloženě těšit 😀 Asi jsem to sem nepsala, potkala jsem holčinu, stejně starou jako já a měla akorát měsíc po císaři. Vůbec z toho nebyla nadšená, prej se jí ta jizva nijak nehojí, pořád je to hodně nepříjemný a nejhorší prej bylo, že tě nutí i s tim šlicem okamžitě vstát 😒 😒 😒 Tak já nevim, je lepší bejt sešitá tam dole nebo v podbřišku ??

werinka1
25. led 2013

@andulka79 Budeme držet palušky. Já s hematomem zkušenosti nemam, ale většinou se ztratí co holky píšou. 🙂

andulka79
25. led 2013

musí se ztratit ...a né zabírat místo někomu živému 🙂

danaho
25. led 2013

@andulka79 Ahojky, to mě moc mrzí. Pořád lež,nic nedělej a choď max.na WC. Je na to dobrý vit.C - Ascorutin. Ten se koupí normálně v lékárně. To mi tenkrát radili v nemocnici jak jsem taky měla hematom. Drž se. 😉

andulka79
25. led 2013

@danaho jj tak mě neporadili nic a zvýšila jsem si dávky C vitamínu...

danaho
25. led 2013

@andulka79 tak a´t ti ten Ascorutin mažel koupí v lékárně a pij i vodu s citronem a lež. vakšli se na práci,nákupy a úklid. To je důležité aby jsi byla v klidu aby se hematom vstřebal. A kdyby se uvolnil tak aby nevzal mimčo sebou.

andulka79
25. led 2013

@danaho já ho dokonce mám i doma...však ležím už mě bolí celé tělo,ale dám to co bych pro toho prcka neudělala že 🙂

danaho
25. led 2013

@andulka79 jasně musíš to vybojovat. To chce časáky, knihy a pc a jídlo hezky naservírovaný do postele 😀

andulka79
25. led 2013

@danaho 😀 aha Danuško a proč jsi tak daleko 🙂 ,že by jsi mě tak obletovala 😝

danaho
25. led 2013

@andulka79 pověřuju tím tvého manžela 😀 Jinak já bych tě samozřejmě obskakovala ráda. 😉

lucmora
25. led 2013

@andulka79 držím palce, určitě to dobře dopadne 🙂

lucmora
25. led 2013

@danaho ddržím palce na výsledky a všechno okolo. Já jdu na další konzultaci před 3 IVF, zase stimulace hormony atd. hyper.syndrom atd... bojím se té genetiky embryi aby to nedopadlo zase tak, že nám skoro nic nezbyde. Máte zkušenost kolik embryi odpadne nebo nějaký poměr např. z 20ti embryii na ty geneticky dobré 23 chromozomů?

lucmora
25. led 2013

@werinka1 napiš něco blíže jak jsi otěhotněla,,kolik jsi měla výšku sliznice, zda jsi měla pgd a jestli si pamatuješ že jsi měla nějaký dominantní folikul. díky a gratulace

danaho
25. led 2013

@lucmora děkuju.Tobě taky držím palce. na konzultaci před 3 IVF jdeme toho 14.2. Dneska jsem si byla vyzvednout hormonální profil,na krvi jsem byla ve středu. Nerozumím tomu,ale snad je to o.k. Té genetiky se také bojím. Ještě jsme jí neměli,proto právě přestupuji do Heliosu. Nemám s tím žádnou zkušenost.

lucmora
25. led 2013

@danaho no tak to je pecka taky tam jdeme 14.2 za Texlem. Já si zase někdy říkám, lepší by bylo kdyby něco zjistili, měla bych pakk větší náděj že se to dá řešit, vychytat atd..ale u nás nic zjištěno není a to je pro mě větší neznámá. Určitě se neboj, v Heliosu má vždycky všechno řešení ikdyby tam byla lehčí odchylka něčeho. Z Texla budeš nadšená, ale samozřejmě i to že je fajn nemusí být cesta úspěchu.

lucmora
25. led 2013

@jarmisek děkuji za zprávu, já také poctivě jezdila z PHA taky že nechci nic podcenit a jezdila jsem tam rok, někdy i projistotu a bylo to marné 😖 😖 😖 😖

lucmora
25. led 2013

@jawuna
@jawuna ještě k dotazu jak jsi mluvila s genetičkou jaká je šance po tom vyšetření všech chromozomů? já měla jenom těch 5 chromozomů, a to 3 ks. zajímalo by mě když budou vyšetřovat všechny chrom. kolik mi jich zbyde 😢 to je asi náročnější dloubání že? otěhotněl tady někdo až díky tomuto vyšetřeni???