Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

andulka79
27. led 2013

@werinka1 já to nevydržela a testovala již 6den kdy jsem začala špinit a ukázal se duch tak jsem byla klidnější a s radostí jsem šla do práce 🙂 a poté jsem testila co obden a čárka sílila a sílila a 12den jsem šla na krev a // nám byli potvrzeny 😎

andulka79
27. led 2013

@veverka.terka takééé moc gratuluji a dofám,že též to dotáhneme až k porodu Heliosátka Nicolase 🙂

jawuna
28. led 2013

@jarmisek jupiiiiiii 😵

jawuna
28. led 2013

Jinak teda dobré ráno všem 🙂 Mám po ránu taky jednu dobrou zprávu, zlepšila se nám fragmentace z 51% na 34%, juchuuuuu....sice to pořád není v normě, ale už je to blizoučko 🙂 Takže hurá do dalšího boje s novou nadějí 😎

werinka1
28. led 2013

Holky co jste měly PGD, byly jste taky na screeningu ve 12-13 týdnů nebo to není nutné?

katuleb
28. led 2013

Super tak gratulace ke zlepšení.... 😉 kdy zase začínáte??

katuleb
28. led 2013

@jawuna A COPAK JSTE DĚLALI PRO ZLEPŠENÍ?? NĚJAKÉ VITAMÍNKY??

danaho
28. led 2013

@jawuna Ahoj,to je bezvadný,že se vám to zlepšilo. A chci se zeptat stejně jako @katuleb,co pomohlo ke zlepšení? 🙂

kinos
28. led 2013

@werinka1 Já PGD neměla, ale na screening jsem nešla.

danielahe
28. led 2013

@werinka1 ja byla, pro klid moji mudry 😀 😀 😀 😀 , aspon jsem se pokochala na utz 😵 😵 😵 😵 😵

werinka1
28. led 2013

@kinos Z vlastního rozhodnutí? Já teda byla, vyšel negativní, ale teď když jsem pátrala po netu tak riziko Down s. vychází holkam mnohem líp(nižší) než mě. Tak jsem cyhtla depku, jestli to bude ok a jestli jsme přeci jen neměli to PGD udělat. Ale asi se patlam v nesmyslech když nám řekli, že je screening negativní a vše jej ok.

werinka1
28. led 2013

@danielahe Já jsem právě koukala na net co znamenají ty chromozomy co se vyšetřují při PGD a když je udělaný, tak (jestli jsem to dobře pochopila), screening není nutný, protože PGD vylučuje ty 3 syndromy (Down, Edwards,třetí honem nevim).

kinos
28. led 2013

@werinka1 Jjj z vlastního. Ten první screening je teda prý lepší,ale v případě toho druhého jsou ty výsledky nic moc spolehlivé, ale je to na vlastním rozhodnutí každého. V těhotenství nic není povinné, pouze něco je doporučované více, třeba velký ultrazvuk, protože tam jdou odhalit vady, s nimiž se dá pracovat atd. Ale ty se určitě nestresuj, jak ti řekli, že je výsledek negativní, tak super 😵

jawuna
28. led 2013

@katuleb Všelijaké vitamíny a různé potravinové doplňky, které měly působit antioxidačně (echinacea, ginko, atd.), taky Wobenzym a zinek a selen a taky na doporučení dr. Texla každodenní ejakulaci...teda ne tak docela, ale skoro 😎 No a evidentně něco z toho pomohlo, takže teď jak příjde mrcha, půjdeme hned do stimulky

pepitas
28. led 2013

@veverka.terka Moc gratuluji k narození Julinky... Hlavně ať jste holky zdravé. 😉

katuleb
28. led 2013

@jawuna super to je moc dobrá zpráva a kdy čekáš mrchu???

danielahe
28. led 2013

@werinka1 no nutny neni, ale moje mudra me tam hnala pro svuj klid, tak jsme ty penizky obetovala 😅

jarmisek
29. led 2013

Ahoj holky,dekuji vsem a hlasim HCG 250 😵

jarmisek
29. led 2013

@jawuna Tak to je bezva zprava.Takze uz tu fragmentaci mate v poradku?A jak si nechate oplodnit?

jarmisek
29. led 2013

@werinka1 To bych se asi spis poradila se svym gynekologem.Ja mam PGD,ale screening si urcite necham udelat (takovy ten zakladni, ve tydnu)....No kazdopadne, ted musim jeste pockat na srdicko,ze? 😅 Doufaaam ze bude brzy... 😵

katuleb
29. led 2013

@jarmisek tak velká gratulace a mužu se zeptat jestli jste měli pgd jen to základní nebo to celé....děkuji

jawuna
29. led 2013

@katuleb Uz ji cekam kazdym dnem 🙂 dneska jsem si byla pro leky, takze znova do boje...ale tentokrat to klapne!!! 😎

jawuna
29. led 2013

@jarmisek Ahojky, v poradku uplne ne, ale je to O DOST lepší! 😀 Pořád je to přes limit, takže se bude zase oplodňovat PICSI, ale už to není taková tragédie, tak se nám snad vyloupnou nějací zdraví kulíšci 😵

katuleb
29. led 2013

@jawuna super tak moc držím palce ať to klapne... 😉 ,budeš takový předvoj přede mnou a Danaho....
A máš také dlouhý protokol ??

lucmora
29. led 2013

@jarmisek grratulace
Holčiny já se tak raději vyhýbám této diskuzi,tak občas budu ale nakukovat. Jsem pak z toho na nerva , mě ted čeká zase všechno od začátku prostě 3 pokus IVF. Nevím když to nedopadne, jestli vůbec půjdeme do 4 pokusu. Jinak já budu mít opět dlouhý protokol no a vyšetřeny všechny chromozomy, páč předtím těch 5 asi nestačilo, protože to nedopadlo 😢 😢 😢 😢 jsem zvědavá kolik nám jich zbude

danaho
29. led 2013

Ahoj holky,zdravím z Brna. Teda těch 300 km sem je fakt mazec. Už jsme byli juknout na helios a ráno tam jdem na ty odběry a pak zase zpátky do Liberce. 🙂
@lucmora jsem na tom stejně jako ty. Všechno znova. Teď hlavně bay to vyšetření dopadlo co nejlíp. Neboj zvládneme to. 😉
@jarmisek gratuluju. Skvělá zpráva. 😵

andulka79
29. led 2013

@danaho a kde teda bydlíte ;) ???

lucmora
29. led 2013

@danaho no musíme to nějak přežít a bez újmy na psychice. pro mě to je ještě štreka daleká a nervy semnou budou asi otřásat. No já to mám sice o 100 méně ale taky to je děs a hrůza než tam dojedu a ty cesty a brzské vstávání, netěším se... a už vůbec nemyslím tentorkáte pozitivně.

danaho
29. led 2013

@andulka79 penzion U Elišky. Je tu děsně slabí signál a padá internet. Napíši víc zítra až se vrátíme domů. 😉 Doufám,že u tebe vše o.k
@lucmora D1 z Prahy do Brna to je drncání. 😠
@katuleb Kači napíšu ti všechno až zítra. Tady nevím kdy mi zase spadne internet. 😉

lucmora
29. led 2013

@danaho tak ať se ti tam daří a líbí :_)