Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

katuleb
13. únor 2013

@danaho Danuško na zítra šťastnou cestu... 🙂
@jawuna a tobě kupu zralých vajíček,ale ono to ted prostě vyjde ....musí... 😉

jawuna
14. únor 2013

@katuleb Diky moc, holky, vase podpora mi fakt pomaha 🙂 Celou noc se prevaluju a mam sevreny zaludek. Porad jsem byla v pohode a ted nervicky pracuji na plne obratky, tak na me myslete, pak napisu, jak to dopadlo 🙂 hezkeho Valentyna 😎

katuleb
14. únor 2013

@jawuna myslíme myslíme....a budeme čekat na dobré zprávy... 😉

zuzzu11
14. únor 2013

@jawuna Ja asi v breznu, alebo potom v dubnu pojdem 🙂 . musim pockat na breznovu ms a uvidim 🙂 .

zuzzu11
14. únor 2013

@jawuna to poznam, ja som tiez nemohla spat. spala som asi tri hodiny cez celu noc aka som bola nervozna 🙂 . neboj vsetko dobre dopadne 🙂 .

jawuna
14. únor 2013

Ahoooj holky 😵 Tak už jsem zpátky, zatím to vypadá dobře, z 10 folíků 11 vajíček a všechny zralé. Děkuju, že jste na mě myslely 😵 😵 😵

danaho
14. únor 2013

@jawuna gratuluju,super. 😅 Tak ať se všechno dál vyvíjí dobře 😉

danaho
14. únor 2013

Holky já jsem naprosto nadšená z dnešní konzultace. Primář Texl skvělej.Byli jsme tam 2,5 hodiny. Všechny výsledky jsou v pořádku,prý mám vyhodit všechny prášky co jsem měla v jiném CAR. A spermiogram taky dobrý. Sice hoší morfologie ale zdravých je tam dost a fragmentace DNA super. Špatných je jen 7%. Takže jsem nafasovala léky na stimulaci a buď tento měsíc nebo další začnu stimulovat. Prý ani není potřeva PICSI.

kinos
14. únor 2013

@danaho Tak to je super 🙂, to jsou krásné zprávičky. To vypadá na kupu dětí 😀

kinos
14. únor 2013

@jawuna Budu držet dál palušky ať se pěkně drží a rostou 🙂.

jawuna
14. únor 2013

@danaho Jeee, Dani, tak to je super 😵 2,5 hodiny? Co jste tam delali?

katuleb
14. únor 2013

@jawuna super gratulace,šikovná holka.... 🙂

danaho
14. únor 2013

@jawuna skoro 1?5 hodiny u primaře na konzultaci. Všechno jsme probírali co máme už za sebou. Takových informací jsme v životě nedostali a ty malůvky 😀 Pak jsme byli fasovat léky u koordinátorky a pak jsem ještě čekala až vyřídí další pacientku a ještě mi udělal UTZ. Příteli jsem říkala. Budeme tam max.půl hodiny a jedeme domů. Ale musím říct,že si pan primař mého přítele velmi získal 😅

zuzzu11
14. únor 2013

@jawuna Jeeeej 😀 . Ajoj vitaj 🙂. To ju parada, krasna urodicka 🙂 .Tak teraz len nech sa pekne dalej vyvijaju 🙂 . A mate ICSI?

zuzzu11
14. únor 2013

@danaho Parada 🙂 . Primar je fakt super 🙂 . Perfektne ze ste mali take precizne vysvetlenie , ze mal tolko casu. Tak teraz len sup na stimulaci 🙂

jarmisek
15. únor 2013

@jawuna Jawu,myslime na Tebe!Drzim pesti a doufam, ze nam brzy pisnes,jak jste dopadli!

jarmisek
15. únor 2013

@danaho Tak to je fajn, ze se vam tam libilo!Pohovory jsou v Heliosu opravdu dukladny, taky jsem u pana primare byli strasne dlouho a muj chlap ho taky miluje 😀 Jo,s pozitivnim myslenim se do toho hned jde lip, nemam pravdu?A tak kdy to vypukne?

danaho
15. únor 2013

@jarmisek Asi to budu muset odložit až na březen. Zjišťuju krev,tu mi v laborce naberou a výsledky budu mít do hodiny,akorát je zavolají mému ošetřujícímu lékaři. Navíc nemám žádanku. Takže stejně se musím stavit u své obv.gyn.A domluvit se s ní jestli mi v tom pomůže - napsat žádanky,pak tam volat a pak mi udělat ten jeden UTZ. Ona celkem nestíhá,děsně dlouho se u ní čeká. Tak nevím. Volám do Heliosu jak s těma žádankama,ale zatím mi to na mobilu nevzali. MS by měla dorazit o víkendu. A pokud by ta 2 kontrola vyšla na víkend,tak by jsme museli do Brna. Jenže mi máme rodinou akci a budou u nás spát příbuzný. Takže nemůžeme odjet. je to moc komplikovaný.Tak fakt nevím.

danaho
15. únor 2013

@jawuna tak co miminka,jak to s nima dneska vypadá. 🙂

jawuna
15. únor 2013

Čauky děvčátka, vypadá to báječně 😀 Zatím 100%ně 😅

jawuna
15. únor 2013

@zuzzu11 Zuzi, měli jsme PICSI, protože jsme měli hooodně špatnou DNA u spermií a sice se to o hooodně zlepšilo 🙂 ale pořád je to pod normou, takže proto.

ilonar
15. únor 2013

Teda holky, to jsou skvělý zprávy!! Dani a Jawu, samý pozitiva 🙂 . To je paráda, nám nastávajícím a čekatelkám na konzultacci to taky pomáhá 😵 . Dani to je zvláštní, jste zdraví jako rybičky a oni z váš v minulém Caru dělali úplný odpadlíky viď. Tak držím palce všem!

jarmisek
15. únor 2013

@jawuna No to je bezva!jako ze se vam vsecky oplodnily? Tyjo!Gratuluju, to bude miniskolka! 😵 😵

jawuna
15. únor 2013

@ilonar Už jsem ale slyšela od víc holek z jiných center, že do nich rvali různý prášky horem dolem, přitom k tomu nebyl žádný důvod, tak třeba platí méně je někdy více... 😝

jawuna
15. únor 2013

@jarmisek jooo, uplne vsechny 😀 😎 😀

jarmisek
15. únor 2013

@danaho Tak brezen tu bude co nevidet a aspon budes mit vse v pohode predem zarizene a budes v klidu stimulkovat.... 😵

jawuna
15. únor 2013

navic bude jaro....to bude tehu jedna radost 😀

jarmisek
16. únor 2013

Ahoj holky, jak si uzivate vikendu?

zuzzu11
16. únor 2013

@jarmisek ahoj my sme na chate s rodinou 🙂 .

ilonar
16. únor 2013

Dnešek byl pracovní, zítra do Prahy na Partičku 😀